Link koji može srušiti Safari ili Chrome

poruka: 8
|
čitano: 1.910
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Link koji može srušiti Safari ili Chrome".
14 godina
neaktivan
offline
Link koji može srušiti Safari ili Chrome

Stvarno nije neka mudrost niti vidim potrebu za očitovanjem - najmanji je problem napraviti skriptu/program koji prelijeva svoj dio memorije i tako uzrokuje greške ili, kao u ovom slučaju, postupno zauzima sve više RAM-a

Nulla dies sine linea
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Link koji može srušiti Safari ili Chrome
crazy_luđak kaže...

Stvarno nije neka mudrost niti vidim potrebu za očitovanjem - najmanji je problem napraviti skriptu/program koji prelijeva svoj dio memorije i tako uzrokuje greške ili, kao u ovom slučaju, postupno zauzima sve više RAM-a

Mnogo toga nije problem smisliti ali ipak samo neki to i naprave pa se "proslave", makar to bila i ovakva budalaština.

Uglavnom meni je chrome zakucao dobrim kao i laptop al uspio sam dočekati normalno stanje bez hard restarta..

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Link koji može srušiti Safari ili Chrome
Često mi se dogodi u Java Scriptu, posebno u JQueryu da zbog neke greške zakucam browser :-/ Moram to patentirati ;-)
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Link koji može srušiti Safari ili Chrome
Internet explorer na mobitelu nema problema...
...i tako dalje
12 godina
offline
Link koji može srušiti Safari ili Chrome

Pustio sam predugo otvoreno, popelo se zauzece RAM-a na 8,5 GB i morao sam restartati komp :)

WordPress ❤
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Link koji može srušiti Safari ili Chrome

Windows 7 uredno primjeti da je Opera zakucana i ponudi prisilno gašenje.

 

Općenito, čudi me da ne postoji neki smisleni limit koji bi onemogućio spremane 3 GB podataka u hash, ali ok, očito nitko nije razmišljao o tome da bi se netko mogao namjerno ići igrati s tim.

 

Ono što mislim da nije prihvatljivo, to je restart OS-a (uređaja) zbog browsera. Normalan OS mora imati mehanizam zaštite sustava od divljanja aplikacije više razine.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
13 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Link koji može srušiti Safari ili Chrome

Firefox (Not Responding)

 

Ali može se pokrenuti Task Manager i ručno ubiti proces.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Link koji može srušiti Safari ili Chrome

Za one koji žele znati više: 

  

The difference between stupidity and genius is that genius has its limits.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice