Lion „čuva“ lozinke nešifrirane

poruka: 36
|
čitano: 3.273
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lion „čuva“ lozinke nešifrirane".
16 godina
offline
Re: Lion „čuva“ lozinke nešifrirane
Optional kaže...
Bypass kaže...
Optional kaže...
Zato na macu ne trebju nikakvi cleaniri niti antivirusi za normalan rad...... In your face!!!

A niti previše muke da se pokupe password-i. Očito.

 

A ko ce mi na macu drput pass?

Na ovom forumu treba uvesti IQ test kod prijave.

16 godina
offline
Lion „čuva“ lozinke nešifrirane

Ma propust je katastrofalan, ne znam što si Apple sve dopušta po pitanju OS X-a.

Osobno sam uvjerenja da je Leopard (starije nisam probao) najbolja verzija OS X-a. Totalno stabilna i bez bugova. Cak i ako neka aplikacija zabloka u trenutak je srusis Force Quitom. 

Snow Leopard se dosta ubrzao ali je donio određene probleme.

A kod Liona kao da je Apple išao samo na šminku.

 

Mac OS X je uvijek bio pojam sigurnog, stabilnog po mojem mišljenju najnaprednijeg OS-a. S novim verzijama sve više blijede po pitanju toga. Evo i ovaj propust to potvrđuje. Sramota je ovo.

OS X je otišao u drugi plan, odustaju od Mac Pro-a.... znam znam iStvari bolje se prodaju, ali ovo su temelji firme, nešto na ćemu su izgradili sve ostalo što imaju.

 

Apple, probudi se!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lion „čuva“ lozinke nešifrirane
ivoleko kaže...

Ma propust je katastrofalan, ne znam što si Apple sve dopušta po pitanju OS X-a.

Osobno sam uvjerenja da je Leopard (starije nisam probao) najbolja verzija OS X-a. Totalno stabilna i bez bugova. Cak i ako neka aplikacija zabloka u trenutak je srusis Force Quitom. 

Snow Leopard se dosta ubrzao ali je donio određene probleme.

A kod Liona kao da je Apple išao samo na šminku.

 

Mac OS X je uvijek bio pojam sigurnog, stabilnog po mojem mišljenju najnaprednijeg OS-a. S novim verzijama sve više blijede po pitanju toga. Evo i ovaj propust to potvrđuje. Sramota je ovo.

OS X je otišao u drugi plan, odustaju od Mac Pro-a.... znam znam iStvari bolje se prodaju, ali ovo su temelji firme, nešto na ćemu su izgradili sve ostalo što imaju.

 

Apple, probudi se!

Ako ti OVO nije ozbiljan bug neznam što je... {#}

Da se razumijemo, svaki windowsi imaju svoje mušice i nelogičnosti, ali ništa na ovakvoj razini...

Za ovakve stvari se izdaju kritične zakrpe čim prije, a ne gura glava u pijesak i držati fige da netko ne naleti na bug i raširi po netu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2012 1:03 (p0temk1n).
16 godina
offline
Re: Lion „čuva“ lozinke nešifrirane
p0temk1n kaže...
ivoleko kaže...

Ma propust je katastrofalan, ne znam što si Apple sve dopušta po pitanju OS X-a.

Osobno sam uvjerenja da je Leopard (starije nisam probao) najbolja verzija OS X-a. Totalno stabilna i bez bugova. Cak i ako neka aplikacija zabloka u trenutak je srusis Force Quitom. 

Snow Leopard se dosta ubrzao ali je donio određene probleme.

A kod Liona kao da je Apple išao samo na šminku.

 

Mac OS X je uvijek bio pojam sigurnog, stabilnog po mojem mišljenju najnaprednijeg OS-a. S novim verzijama sve više blijede po pitanju toga. Evo i ovaj propust to potvrđuje. Sramota je ovo.

OS X je otišao u drugi plan, odustaju od Mac Pro-a.... znam znam iStvari bolje se prodaju, ali ovo su temelji firme, nešto na ćemu su izgradili sve ostalo što imaju.

 

Apple, probudi se!

Ako ti OVO nije ozbiljan bug neznam što je... {#}

Da se razumijemo, svaki windowsi imaju svoje mušice i nelogičnosti, ali ništa na ovakvoj razini...

Za ovakve stvari se izdaju kritične zakrpe čim prije, a ne gura glava u pijesak i držati fige da netko ne naleti na bug i raširi po netu.

taj bug nisam imao prilike osjetiti jer sam poceo koristiti 10.5.6, a ovo se dogodilo dosta prije

Da se razumimo, nema proizvoda bez gresaka, ali slavni Leopard je za mene bio vrhunac stabilnosti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2012 2:20 (ivoleko).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lion „čuva“ lozinke nešifrirane
ivoleko kaže...
p0temk1n kaže...
ivoleko kaže...

Ma propust je katastrofalan, ne znam što si Apple sve dopušta po pitanju OS X-a.

Osobno sam uvjerenja da je Leopard (starije nisam probao) najbolja verzija OS X-a. Totalno stabilna i bez bugova. Cak i ako neka aplikacija zabloka u trenutak je srusis Force Quitom. 

Snow Leopard se dosta ubrzao ali je donio određene probleme.

A kod Liona kao da je Apple išao samo na šminku.

 

Mac OS X je uvijek bio pojam sigurnog, stabilnog po mojem mišljenju najnaprednijeg OS-a. S novim verzijama sve više blijede po pitanju toga. Evo i ovaj propust to potvrđuje. Sramota je ovo.

OS X je otišao u drugi plan, odustaju od Mac Pro-a.... znam znam iStvari bolje se prodaju, ali ovo su temelji firme, nešto na ćemu su izgradili sve ostalo što imaju.

 

Apple, probudi se!

Ako ti OVO nije ozbiljan bug neznam što je... {#}

Da se razumijemo, svaki windowsi imaju svoje mušice i nelogičnosti, ali ništa na ovakvoj razini...

Za ovakve stvari se izdaju kritične zakrpe čim prije, a ne gura glava u pijesak i držati fige da netko ne naleti na bug i raširi po netu.

taj bug nisam imao prilike osjetiti jer sam poceo koristiti 10.5.6, a ovo se dogodilo dosta prije

Da se razumimo, nema proizvoda bez gresaka, ali slavni Leopard je za mene bio vrhunac stabilnosti.

 

Tako je, nema softvera bez mane. Ugl, nema 100% sigurnog računala od propusta. Za paranoike je sigurno da ga odspojite ga od bilo koje računalne mreže, zaključate u atomsko sklonište i dezintegrirate ključ. Ali onda šta će vam takvo? :)

 

I OSX ostavlja gigabajte smeća u /Users/X/Library/Caches, Preferences i Application Support ako redovito ne brišete i ranjiv je na viruse i propuste. Takvi su svi operacijski sustavi.

 

Kao primjere uzimate natjecanja za probijanje sustava sa novčanim nagradama. Uvijek netko digne lovu :)

HONDA: THE POWER OF DREAMS
16 godina
neaktivan
offline
Lion „čuva“ lozinke nešifrirane
Stvarno ova prepucavanja sto je bolje, sto je losije. Jedno je biti siguran, a drugo je biti stabilan. Svaki OS je stabilan onoliko koliko je stabilan i siguran instalirani software. Dal znaci da je OS kriv ako Adobe pdf reader ima bugcinu koja moze pobrisati podatke? VELIK bug XPa je bila instalacija koja je prve korisnike kreirala ko admine i tako 90% korisnika su admini da to ne znaju. No, jeste li ikada vidjeli kako se ponasa standardni korisnik kada nije admin? Hrpetina programa jednostavno trazi admin prava za rad jer programeri pojma nemaju. Isto tako i Apple. Kaj mislite kojeg nivoa je vecina programera (indijaca) u Applu?
Vecina onih koji vrijede imaju svoje firme, a velike firme traze sto jeftinije i ne gledaju kvalitetu. Ovaj previd samo govori o tome kako Apple funkcionira. Izgleda da su sve sto vrijedi prebacili na iXXXXX jer im to donasa vecinu love.

Savjet svima je: pazite sto radite i gdje idete na webu. Postoji puno propusta koji nisu pronadjeni i velika je vjerojatnost da postoji exploit za njih. Neovisno o OSu. Zapitajte se kako su razni Anonymusi dosli do brojeva kartica i razgovora FBI agenata.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice