Logitech Z623 s THX-om

poruka: 25
|
čitano: 7.714
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech Z623 s THX-om".
16 godina
odjavljen
offline
Logitech Z623 s THX-om

Napokon nasljednik za 2300!

Iako sam mišljenja da bi ljudi (uključujuči mene) radije vidjeli nasljednika modela 5500. Ovo je možda uvertira...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech Z623 s THX-om

Nemaju potrebe za nasljednikom z-5500 kad se jos uvijek dobro prodaju ;)

A na trzistu su vec 6 godina ;)

:)
16 godina
offline
Logitech Z623 s THX-om

Malo jeftiniji od Z2300... Jedva cekam neki domaci review, nadam se da ce ga netko kupit prije nego se odlucim za jednog od njih...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech Z623 s THX-om
Ovaj THX je glupost samo takva, mislim plaćaju George Lucasu da im on kaže da su napravili dobre zvučnike, a na kraju mi to platimo još više! Ja sam svoje Z Cinema platio 800kn a skoro su jednaki kao 2300 osim što se drugačije spajaju... Nema tu ništa posebno...
16 godina
offline
Logitech Z623 s THX-om

Bas me interesira kolku cijenu budu nabili nasi trgovci...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Logitech Z623 s THX-om

LOL od tih 149,99 $ 50$ ide Lucasu za THX certifikat Belji se

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech Z623 s THX-om

za tu cijenu očekujem dock za iPod :)

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitech Z623 s THX-om

eto mene iskreno zivcira zasto ne naprava daljinski i vise ulaza, slicno kao z-5500, ipak nekostaju tako malo, a jeftiniji sustavi znaju imat daljinski i vise ulaza, npr genius i to 5.1

znaci neki control centar za optickim izlazom da se mogu spojit na tv, ili analognim, i da ima obican jednostavni daljinski

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2010 21:49 (panisher21).
 
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Logitech Z623 s THX-om
panisher21 kaže...

eto mene iskreno zivcira zasto ne naprava daljinski i vise ulaza, slicno kao z-5500, ipak nekostaju tako malo, a jeftiniji sustavi znaju imat daljinski i vise ulaza, npr genius i to 5.1

znaci neki control centar za optickim izlazom da se mogu spojit na tv, ili analognim, i da ima obican jednostavni daljinski

 

Onda uzmeš z-5500 i sve 5! Ne bi ti bilo žao, vjeruj mi Osmijeh

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech Z623 s THX-om

Ja ti vjerujem ;)

:)
16 godina
odjavljen
offline
RE: Logitech Z623 s THX-om
logic kaže...

Ja ti vjerujem ;)

 

Poanta vjere je da vjeruju oni koji "nisu vidjeli"! Ti ih slušaš svaki dan, kao i ja... Namigiva

Freak Show Inc.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech Z623 s THX-om
Mislim da su još gori od z 2300 što se tiče zvuka btw. neznam zašto su membranu smanjili tj. zašto su dirali uopće bas od z 2300.

trebali su ostavit bas od z 2300 i okačit dvosistemske satelite.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
16 godina
offline
Logitech Z623 s THX-om

Jel tko kupio Z623 ? Ako je neka napise dojmove.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech Z623 s THX-om

I?

 

Jel nabavio netko?

 

Moji 6 godina stari Z3 lagano mi dosadili pa bi ih promjenio

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech Z623 s THX-om

@Kant - evo jednih :)

 

Pricekaj da stignu pa ih uzmi i javi dojmove, poslije ih mozes meni prodat po nekoj realnoj cijeni :)

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech Z623 s THX-om
Batista kaže...

@Kant - evo jednih :)

 

Pricekaj da stignu pa ih uzmi i javi dojmove, poslije ih mozes meni prodat po nekoj realnoj cijeni :)

ma neeee

 

Ovi korsevi kostat ce barem dvi iljade unas, a ovi Logiji se daju ubost vec po iljadu kuna

16 godina
offline
Logitech Z623 s THX-om

Na Amazonu su 1200 kn... E sad, kad ne bi bili skuplji od 1500kn, bili bi odlican izbor. Ako ce bit skuplji, mislim da je kud i kamo onda bolje uzet Z5500...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech Z623 s THX-om
Batista kaže...

Na Amazonu su 1200 kn... E sad, kad ne bi bili skuplji od 1500kn, bili bi odlican izbor. Ako ce bit skuplji, mislim da je kud i kamo onda bolje uzet Z5500...

Z5500 mi uopce ne igraju...

 

Nemam prostoriju za adekvatno rasporedit 5.1 sistem

12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Z623 s THX-om

ja sam ih kupio.,,,prvo sam mislio da kupim z 230 ali sad mi nije zao niti malo.,,zvucnici su sto se tice zvuka vrh od logitecha po meni kad uzmem u obzir neke stavke a to je kod z 230 je veca membrana odnosno bas driver ali je slabije pojacalo to jest jacina woofera je 120 wata a zvuk satelita 40 wata.,,a kod ovih zvucnika su stavili jace pojacalo na sub znaci sub je od 130 wata jace pojacalo su stavili da nabija woofer ali su smanjili bas driver a sateliti su od 35 wata.,,ja stvarno volim i preferiram zvuk od logitecha dugo godina sam imao srecu i nadam se da cu i ubuduce imati srece sa njima da izaberem dobre zvucnike i svakome cu ih preporuciti nije mi krivo niti malo sta nisam kupio z 230 jer ovi zvucnici zadovoljit ce svakog pogotovo one koji vole muziku garantiram.,,sto se tice filmova isto je ok ja sam ih spoio na dvd pioneer i gledam filmove i slusam muziku i zvuk mi je tako dobar da kad nastimam jednom jacinu zvuka nemam potrebe stalno pojacavati i smanjivati ili nesto jer sam prezadovoljan zvukom pogotovo kad muziku slusam!!!!!!!!!

da napomenem zasto sam rekao da su z 623 vrh po meni  a ne z 5500 ili z 906 jer imaju manu a to je naravno cijena i mislim da za muziku svakako bolje ide 2.1

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 16:39 (zikamu).
14 godina
neaktivan
offline
Logitech Z623 s THX-om
Možda se tebi ovi z 623 više sviđaju ali su z 2300 bolji zvučnici generalno gledano. Evo npr. Subwoofer je manji, drvo je tanje što na većim glasnoćama znači da je zvuk lošiji jer kutija jako vibrira , membrana je manja za inch i magnet je manji i lakši.Ovo što piše da sub ima 130w ne treba puno gledati jer ga sub od z 2300 pojede kako god okreneš.Sateliti su isti što se tiče veličine membrane.No sateliti od z 2300 su jači i bolje sviraju baš za glazbu.A zašto?Z623 ima jeftinije pojačalo(d klasa) od z 2300(a/b klasa).Zvuk je topliji i prirodniji na z 2300.I još kao šećer na kraju su stavili kontrole na desni satelit umjesto onog odličnog i praktičnog kontrolera. Da kupujem zvučnike ovakvog kalibra prvo bih pogledao dali ima rabljenih z 2300.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech Z623 s THX-om

Da, a i kolko ja znam, uvijek je bolje da je driver sitnicu jaci od pojacala... Dok kod Z 623 to nije slucaj.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech Z623 s THX-om

cinjenice su takve kakve jesu  ali i dalje sam pri misljenju da z 623 zadovoljavaju  i ako neko misli kupit samo naprijed 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech Z623 s THX-om

Ja sam se isto dvoumio izmedu z623 i z2300, ali sam ipak uzeo z2300....a i z623 su malcice preskupi.

a ovi z2300 su sasvim solidni PC zvucnici, lijepo igraju pogotovo jos s nekom boljom zvucnom.

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Z623 s THX-om
zikamu kaže...

cinjenice su takve kakve jesu  ali i dalje sam pri misljenju da z 623 zadovoljavaju  i ako neko misli kupit samo naprijed 

Daleko od toga da su loši ali su z 2300 bolji.

Čuo sam oboje da ne bi ispalo da se*em.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Z623 s THX-om

Nema docka za I pod, a boga mi ni daljinski!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice