M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok

poruka: 19
|
čitano: 16.661
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok".
16 godina
offline
M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok

Ma da je zlatan piše na njemu Vivax i ja ga ne bi kupio nikad...

 

Inače nemam stvarno problema s markama nit patim na to... Al vivax mobitel bi me bilo sram izvadit iz džepa?  

 

Da ne piše ništa na njemu onda OK, ovako nema šanse...

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2017 18:26 (lllnuclearlll).
Moj PC  
3 14 hvala 0
11 godina
offline
Re: M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaj
Isto kao i svaki drugi kinez, al barem je naš!
Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
8 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Re: M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaj
lllnuclearlll kaže...

Ma da je zlatan piše na njemu Vivax i ja ga ne bi kupio nikad...

 

Inače nemam stvarno problema s markama nit patim na to... Al vivax mobitel bi me bilo sram izvadit iz džepa?  

 

Da ne piše ništa na njemu onda OK, ovako nema šanse...

U vezi smartphonea nisam impresioniran sa vivaxom jer nije to to sto zelim po specifikacijama. 

Ali kada je riječ o televizorima onda bi kupio, prvo zato jer su se vivaxovi televizori pokazali pouzdaniji i dugotrajniji od onih koji imaju programirani kvar poput Samsunga, Lg itd. Pod programirani kvar mislim, da rikne nakon sto garancija istekne. 

Njima je u interesu da kupuješ uvjek novi, a da ne da godinama koristis isti. A Vivax se pokazao pouzdanijim i dugotrajnijim . 

 

 

 

10 godina
protjeran
offline
M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok

Jako me podsjeća na razvikanii HTC One M8 koji posjedujem.A HTC zbilja precijenjen.Možda vivax i nije toliko loš.Sjećam se 90 tih i prvih Samsungovih VCR-a koji su usporedno s npr. Sanyo ili JVC-om kao bili smeće a bili su jeftiniji i kvalitetni.Tako da cijena nikad ne mora značiti i kvalitetu.

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok

Jedino su NOA mobiteli veće smeće od Vivaxa. U normalnim državama se takvi mobiteli prodaju na kile.

 
7 2 hvala 0
9 godina
offline
M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok

Neznam zasto toliko pljuvanje po Vivaxu, imam Fly 3 i za mene, a smatram se prosjecnim korisnikom, telefon je vise nego dostatan, kao i cijena od 1000kn koliko sam ga platio. Sad razmisljam da si kupim Fly 4.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaj
Mobitel kao i svaki drugi, sve zavisi koliko mislis da si mudo u svom zivotu,opterecenost necim je bolest, uzivajte ljudi dok mozete
 
5 0 hvala 0
16 godina
online
M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok

Totalno nepotreban hejterski pristup 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok

Aj, barem ne piše da je "pravi i istinski domaći proizvod" kao za nou.

 

Evo ja znam dosta ljudi koji su kupovali one jednokratne vivax tablete od 500-600 kuna i kad je to krepalo onda su kao razočarani brendom....

Imao sam i ja problem sa novim vivax lcd-om ali mu je i cijena bila debelo ispod drugih

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2017 22:09 (Motorino).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok

Proizvođač????

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok

Poslije VIVAX televizije nikad u moju kuću neće ući neki proizvod što nosi to ime

ništa mi se neda
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaj
Lg programirani kvar? Jedan tv oko 3 god, drugi preko 20 god... Oba rade, jedino kaj na ovom starijem se na crnim pozadinama vide horizontalne crte, ostalo normalno radi
7 godina
neaktivan
offline
Re: M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaj
Neću braniti Vivax zato što sam kupio Fly4. Da, uređaji su se kvarili kad su počeli dolaziti na tržište. Cijena je bila glavni adut. I to je bio glavni razlog kupovine istih. No, ne bih se složio s izjavama nikad neću kupiti Vivax. To je smeće i sl. Da ima boljih, ima. Puno boljih. Zašto sam se odlučio za Fly4? Probao sam par mobitela, probao ih...u rangu do 1500 kn i ovaj mi je vrlo dobar. Prvi utisci vrlo dobri. Jedina zamjerka je sporiji čitač otisaka prstiju. Završna obrada vrlo dobra, ne trza u radu, ekran bolji od očekivanja, baterija odlična. Sigurno da ima boljih opcija, pogotovo ako se naručuje iz Kine, ali mobitel je definitivno vrlo dobar.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaj
lllnuclearlll kaže...

Ma da je zlatan piše na njemu Vivax i ja ga ne bi kupio nikad...

 

Inače nemam stvarno problema s markama nit patim na to... Al vivax mobitel bi me bilo sram izvadit iz džepa?  

 

Da ne piše ništa na njemu onda OK, ovako nema šanse...

 Jadan komentar čovjeka kojemu izgleda starci kupuju mobitele pa zakmeči čim ne dobije što je tražio. Imao sam par hebenih Galaxia od kojih je ovaj Vivax puno bolji, brži itd.

battlelog: BucoKTM
16 godina
offline
Re: M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaj
BucoKTM kaže...

 Jadan komentar čovjeka kojemu izgleda starci kupuju mobitele pa zakmeči čim ne dobije što je tražio. Imao sam par hebenih Galaxia od kojih je ovaj Vivax puno bolji, brži itd.

A jes se sjetio komentirat nakon skoro godinu dana... 

 

btw. što su to hebeni Galaxiji? 

 

Evo baš mi je ćaća kupio novi ajfon 10 i odličan je. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2018 15:47 (lllnuclearlll).
11 godina
neaktivan
offline
Re: M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaj
lllnuclearlll kaže...
BucoKTM kaže...

 Jadan komentar čovjeka kojemu izgleda starci kupuju mobitele pa zakmeči čim ne dobije što je tražio. Imao sam par hebenih Galaxia od kojih je ovaj Vivax puno bolji, brži itd.

A jes se sjetio komentirat nakon skoro godinu dana... 

 

btw. što su to hebeni Galaxiji? 

 

Evo baš mi je ćaća kupio novi ajfon 10 i odličan je. 

 kad bih biro ozmeđu ajfona i vivax fly 4 ja bih potonji pa makar i ćača kupovo

dajac
6 godina
neaktivan
offline
M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok

Nije stvar do mobitela. Imam NOU i zsdovoljan sam. On ima svoih mana, al kao što znamo, svaka serija mobitela ima dobrih i loših strana, npr apple 10. Prestali su ga raditi zato što je ''kvalitetan''. Stvar je do ljudi, i servisa. Kada odnesete mob na servis da vam ga poprave, jer je pod garancijom, a oni vam ne priznaju garanciju nego vam hoće to naplatiti, e to je razlog zašto NOU neću više kupiti. Ne znam za VIVAX nisam ga imao, ali čujem od ljudi koji ga koriste da je ok. Naj važnije je za mob, ili za bilo koji aparat servis, i ljudi koji u njemu rade.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok

S obzirom da Vivax prepakirava proizvode zar nije jeftinije iz Kine naručiti orginal?

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
M SAN predstavio Vivax Fly 4 - godišnje prodaju ok

vivax ne proizvodi mobitele,to su generični kinezi na koje se samo stavlja logo i zapakira se u vivax kutiju. mogu se kupit mobiteli istih/sličnih specifkacija za manje novaca ili se može dobiti više za isti novac,npr neki xiaomi. vivax definitivno nije best buy.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice