MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

poruka: 27
|
čitano: 3.195
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema".
10 godina
offline
MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

Kako nekome tipka može biti na dodir spužvasta? 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

Jabuka istrune pa postane spužvasta. 

7 godina
neaktivan
offline
MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

di ste sad fanboyi? eplova sranja unistavaju konkurenciju u kategoriji kratkoca trajanja gdje apsolutno dominiraju jos od smrti stevea jobsa

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
7 2 hvala 0
15 godina
online
MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

ma za tu lovu ima i da ne radi, ako treba. pa nije to za nekakav rad, božemiprosti, nego da selo vidi da se ima para! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

Ovce ošišane, kvaliteta na ''nivou'' 

 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

Kupili MacCook Pro!

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

Nova verzija tipkovnice, evidentno novonastali fail u proizvodnom procesu! 

Vjerujem ništa strašnog što se neće moći ispraviti u novim verzijama, tipkovnice! 

 

Isto kao kada BMW ili AUDI u prvu seriju ugrade neki dio za testiranje, ali ako rikne u gatantnom roku, promjene svjesni "troška", ako ne pa prođe, njima još i bolje! 

Možda je i ovdje takav scenario, vrlo je moguće svakako! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 15 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema
ATJLučko kaže...

Nova verzija tipkovnice, evidentno novonastali fail u proizvodnom procesu! 

Vjerujem ništa strašnog što se neće moći ispraviti u novim verzijama, tipkovnice! 

 

Isto kao kada BMW ili AUDI u prvu seriju ugrade neki dio za testiranje, ali ako rikne u gatantnom roku, promjene svjesni "troška", ako ne pa prođe, njima još i bolje! 

Možda je i ovdje takav scenario, vrlo je moguće svakako! 

 Čisto da te podsjetim ovo je v2 tipkovnica dakle trebala su odavno dječje bolesti biti riješene, a ista tipkovnica za stolna računala košta oko soma kuna pa svaki izgovor i obrana appla je suluda.

11 godina
offline
MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

samo treba pravi alat...

Moj PC  
16 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema
ivan599 kaže...
ATJLučko kaže...

Nova verzija tipkovnice, evidentno novonastali fail u proizvodnom procesu! 

Vjerujem ništa strašnog što se neće moći ispraviti u novim verzijama, tipkovnice! 

 

Isto kao kada BMW ili AUDI u prvu seriju ugrade neki dio za testiranje, ali ako rikne u gatantnom roku, promjene svjesni "troška", ako ne pa prođe, njima još i bolje! 

Možda je i ovdje takav scenario, vrlo je moguće svakako! 

 Čisto da te podsjetim ovo je v2 tipkovnica dakle trebala su odavno dječje bolesti biti riješene, a ista tipkovnica za stolna računala košta oko soma kuna pa svaki izgovor i obrana appla je suluda.

Hmmmmm, da!

I onaj LG 5K monitor je komad gadgeta gdje su sve dječije bolesti trebale/morale odavno biti riješene!

Jedno easy pitanje?

Zašto svi priznati brendovi, o nekim malima neću ovdje sada, zovu opoziv svojih proizvoda, zadnji je BOSCH sa svojim plinskim kuhinjskim uređajima, kažu prijeti opasnost od eksplozije?!

Napominjem, NE BRANIM NIKOGA, ali dozvoljavam da su ali svi "pokušali" sfušati u namjeri pojeftinjenja krajnje cijene konkretne serije/linije nekog proizvoda! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

vezano za komentare, nikada mi nije bila jasna privrzenost pojedinicama Aplleu i Samsungu.. To mi je u rangu Barcelona i Real fanova. Koristim proizvode obje kompanije, svidjaju mi se obje, kao i sve, imaju svoje minuse i pluseve, ali komentirati poduzece sa "mi smo izbacili", ili, kao sto sam naveo u Barcelona i Real nogometnoj sferi "Messi vam je zabio".. To mi je bas nejasno.

 
9 0 hvala 5
16 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema
Vezano za privrzenost, niti ovi drugi mi nisu jasni koji su a priori protiv. Dezurni pluvaci, mozda jalna sirotinja koja nema novaca, ispranu mozgovi, sljedbenici lokalnog gurua ili jednostavno oni koji memaju sto raditi nego traziti razlog za svadju. Kad zarasjujete, birate alat koji ce vam povecati produktivnost.
8 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema
Tipkovnice su mi na prvu odmah izgledale jeftino.I mislim da im je vrijeme za redizajn,izgledaju socijalno.Najgori dio macbooka.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

Kvaliteta Vin... uuuuups, Apple 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema
ATJLučko kaže...

Nova verzija tipkovnice, evidentno novonastali fail u proizvodnom procesu! 

Vjerujem ništa strašnog što se neće moći ispraviti u novim verzijama, tipkovnice! 

 

Isto kao kada BMW ili AUDI u prvu seriju ugrade neki dio za testiranje, ali ako rikne u gatantnom roku, promjene svjesni "troška", ako ne pa prođe, njima još i bolje! 

Možda je i ovdje takav scenario, vrlo je moguće svakako! 

 e vidis, ti si pravi primjer problema ovog modernog drustva.

pusis demagogiju i marketing za dorucak, rucak i veceru... tuzno...

ja ne zelim biti beta tester nekog proizvoda! kad kupujem proizvod i placam njegovu punu cijenu, onda zelim da taj isti proizvod funkcionira kako je i zamisljeno. nisam kupio proizvod po cijeni beta razvojnog prototipa i ne zelim biti beta tester besplatno! ako mi firma podvaljuje poluproizvod po punoj cijeni i ocekuje da ja to pusim jer "ga drzim/stiscem/gledam/umetni bilo sto krivo, ja toj firmi lijepo okrenem ledja i svoje novce trosim negdje drugdje, gdje smatram da ce ih vise cijeniti. kad bi svi to radili, imali bi odgovornije drustvo, kvalitetnije proizvode i manje smeca.

 

 

7 godina
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

Sad si i ti fulao...

Pa ne kupuje kolega Lučko te gadgete ni iz jednog drugog razloga osim onoga da su Apple, i na nekom dijelu kučišta imaju onu retardiranu trulu jabuku...

Briga njega kaj je beta tester.

Dok to ne shvatiš ne spadaš u Apple "ekosustav"...

Kruha i igala...
13 godina
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema
flash6 kaže...
ATJLučko kaže...

Nova verzija tipkovnice, evidentno novonastali fail u proizvodnom procesu! 

Vjerujem ništa strašnog što se neće moći ispraviti u novim verzijama, tipkovnice! 

 

Isto kao kada BMW ili AUDI u prvu seriju ugrade neki dio za testiranje, ali ako rikne u gatantnom roku, promjene svjesni "troška", ako ne pa prođe, njima još i bolje! 

Možda je i ovdje takav scenario, vrlo je moguće svakako! 

 e vidis, ti si pravi primjer problema ovog modernog drustva.

pusis demagogiju i marketing za dorucak, rucak i veceru... tuzno...

ja ne zelim biti beta tester nekog proizvoda! kad kupujem proizvod i placam njegovu punu cijenu, onda zelim da taj isti proizvod funkcionira kako je i zamisljeno. nisam kupio proizvod po cijeni beta razvojnog prototipa i ne zelim biti beta tester besplatno! ako mi firma podvaljuje poluproizvod po punoj cijeni i ocekuje da ja to pusim jer "ga drzim/stiscem/gledam/umetni bilo sto krivo, ja toj firmi lijepo okrenem ledja i svoje novce trosim negdje drugdje, gdje smatram da ce ih vise cijeniti. kad bi svi to radili, imali bi odgovornije drustvo, kvalitetnije proizvode i manje smeca.

 

 

Niti ja ne volim biti ikakav a kamoli beta tester, ali treba ponekad pročitati nečiji post sa malo razumijevanja, za početak! 

Uvjereni ste kolega da Apple, ili bilo koji brend voli negativnu reklamu, osobno ne vjerujem, ali dogodilo se i kasno je plakati za prolivenim mlijekom! 

A za stav da želim najbolje za svoje novce, tu se slažemo 1/1! 

fer-de-lance kaže...

Sad si i ti fulao...

Pa ne kupuje kolega Lučko te gadgete ni iz jednog drugog razloga osim onoga da su Apple, i na nekom dijelu kučišta imaju onu retardiranu trulu jabuku...

Briga njega kaj je beta tester.

Dok to ne shvatiš ne spadaš u Apple "ekosustav"...

A sa kojim si to ti argumentom dokazao da je jabuka trula?! 

Sa godišnjim financijskim izvješćem, sa rezultatima prodaje, udjelom zadnje verzije OS-a na svim gadgetima koji rade, na ..... ?????

ATJ Lučko
7 godina
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

Tak im logo izgleda.

 

 

Pusa i tebi...

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

S obzirom na cijenu koju su malo previse podigli svaka mana se duplo gleda. Najbolje da vrate cijenu na razinu kako je bila i kakva je kod konkurencije (XPS). S druge strane ne kuzim ovakve probleme gdje se nekome zvuk i opip cine drugaciji, koja je to razina osjetljivosti?

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

XPS je trećerazredno smeće od uređaja. Dell je pao toliko nisko ispod HP-a i Lenova da ih dugo ne vidjeh po trgovniama a ni kod poslovnjaka. I ovakav Apple je klasu iznad svega ostalog. OK Imaš problem zamjene po prave i to je to. Ostali su neprihvatljivi u stratu, kao ideja. Mislim da se x carbon i t Thinkpad sa nekim poinstaliranim Linuxum mogu podnjeti kao nužno zlo. Sve ostalo je neupotrebljivo. Puno plastike, buke, i šugavi Windowsi.

vatrom
 
1 7 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema

Koje precjenjeno smeće. 

 

 

Bilo je samo pitanje vremena s obzirom na ovu opsjednutnost smanjivanja uređaja...

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema
Nek nam živi, živi PC.
I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema
vatrom kaže...

XPS je trećerazredno smeće od uređaja. Dell je pao toliko nisko ispod HP-a i Lenova da ih dugo ne vidjeh po trgovniama a ni kod poslovnjaka. I ovakav Apple je klasu iznad svega ostalog. OK Imaš problem zamjene po prave i to je to. Ostali su neprihvatljivi u stratu, kao ideja. Mislim da se x carbon i t Thinkpad sa nekim poinstaliranim Linuxum mogu podnjeti kao nužno zlo. Sve ostalo je neupotrebljivo. Puno plastike, buke, i šugavi Windowsi.

Slazem se da je MBP klasu iznad i to radi nekoliko razloga:

- ekran osim vrhunskih performansi nije glupi 16:9 nego 16:10

- hardver i performanse u rangu najboljih prijenosnika (ok, ispod ranga teretnjaka od 4-5 kg koji su vise desktop nego laptop)

- autonomija rada

- macOS je mnogo manje naporan OS od Windowsa i za razliku od Windowsa zna koristiti retina rezolucije. UHD na Win 10 je katastrofa, sami problemi

Mislim da je XPS 15 ok, ali najvece mane su mu 16:9 i Windowsi

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema
ATJLučko kaže...
flash6 kaže...
ATJLučko kaže...

Nova verzija tipkovnice, evidentno novonastali fail u proizvodnom procesu! 

Vjerujem ništa strašnog što se neće moći ispraviti u novim verzijama, tipkovnice! 

 

Isto kao kada BMW ili AUDI u prvu seriju ugrade neki dio za testiranje, ali ako rikne u gatantnom roku, promjene svjesni "troška", ako ne pa prođe, njima još i bolje! 

Možda je i ovdje takav scenario, vrlo je moguće svakako! 

 e vidis, ti si pravi primjer problema ovog modernog drustva.

pusis demagogiju i marketing za dorucak, rucak i veceru... tuzno...

ja ne zelim biti beta tester nekog proizvoda! kad kupujem proizvod i placam njegovu punu cijenu, onda zelim da taj isti proizvod funkcionira kako je i zamisljeno. nisam kupio proizvod po cijeni beta razvojnog prototipa i ne zelim biti beta tester besplatno! ako mi firma podvaljuje poluproizvod po punoj cijeni i ocekuje da ja to pusim jer "ga drzim/stiscem/gledam/umetni bilo sto krivo, ja toj firmi lijepo okrenem ledja i svoje novce trosim negdje drugdje, gdje smatram da ce ih vise cijeniti. kad bi svi to radili, imali bi odgovornije drustvo, kvalitetnije proizvode i manje smeca.

 

 

Niti ja ne volim biti ikakav a kamoli beta tester, ali treba ponekad pročitati nečiji post sa malo razumijevanja, za početak! 

Uvjereni ste kolega da Apple, ili bilo koji brend voli negativnu reklamu, osobno ne vjerujem, ali dogodilo se i kasno je plakati za prolivenim mlijekom! 

A za stav da želim najbolje za svoje novce, tu se slažemo 1/1! 

 uvijek se trudim tudje postove dobro procitati i ulazem odredjeno vrijeme u promisljanje prije nego odgovorim, tako da i dalje ne vidim sto sam ovdje konkretno krivo shvatio. ako jesam, ja se ispricavam, no meni ovaj post odzvanja rezignacijom i indiferentnoscu nad smecem koje nam pokusavaju uvaljati za vrhunske novce (bez obzira pricali o apple-u, bmw-u, samsungu ili nekom cetvrtom...).

 

naravno da vecina ne voli negativnu reklamu (postoje i iznimke), no smeta me sto se cijeli koncept proizvodnje krece u smjeru da je kupac ujedino i beta tester proizvoda. e pa odjeb svim takvim gadovima koji pakiraju poluproizvod u cijenu robe vise klase!

 

moj post je bio direktna reakcija na tvoj stav, a ne na samu temu.

sto se tice tih tipkovnica, ovdje ekipa pise klasiku kao i na svim apple temama. apple ovo apple ono, trula jabuka, bla... obicno tako lupaju ljudi koji nikad u zivotu nisu drzali komad apple elektronike, a kamoli se njom sluzili vise od jednog dana...

 

7 godina
protjeran
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema
limitedition kaže...

Kupili MacCook Pro!

 Mislio si MacCock Pro?

12 godina
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema
flash6 kaže...

 e vidis, ti si pravi primjer problema ovog modernog drustva.

pusis demagogiju i marketing za dorucak, rucak i veceru... tuzno...

ja ne zelim biti beta tester nekog proizvoda! kad kupujem proizvod i placam njegovu punu cijenu, onda zelim da taj isti proizvod funkcionira kako je i zamisljeno. nisam kupio proizvod po cijeni beta razvojnog prototipa i ne zelim biti beta tester besplatno! ako mi firma podvaljuje poluproizvod po punoj cijeni i ocekuje da ja to pusim jer "ga drzim/stiscem/gledam/umetni bilo sto krivo, ja toj firmi lijepo okrenem ledja i svoje novce trosim negdje drugdje, gdje smatram da ce ih vise cijeniti. kad bi svi to radili, imali bi odgovornije drustvo, kvalitetnije proizvode i manje smeca.

 

 

 

Poštedio si me tipkanja, potpisujem u cijelosti.To što Apple radi svojim (Cijenjenim) kupcima je izvan svake pameti i logike.

Da im proizvodi nisu tako skupi ko po-platinjeni kavijar čovjek nebi niš rekao,ali ovak zate novce  jednostavno je neoprostivo,bilo to za normalnog il profesijonalnog korisnika.

13 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Pro (2016) ne može dugo bez problema
Yvan kaže...

vezano za komentare, nikada mi nije bila jasna privrzenost pojedinicama Aplleu i Samsungu.. To mi je u rangu Barcelona i Real fanova. Koristim proizvode obje kompanije, svidjaju mi se obje, kao i sve, imaju svoje minuse i pluseve, ali komentirati poduzece sa "mi smo izbacili", ili, kao sto sam naveo u Barcelona i Real nogometnoj sferi "Messi vam je zabio".. To mi je bas nejasno.

 

moras razumit da je to kao navijanje za svoj klub ili si za samsung ili za iphone, ili za dinamo ili hajduk, i moras svoje uvjerenje branit do krvi.
moras dokazivati svakome zasto je brand koji si ti izabrao bolji od nekog drugog, jer ako se netko posere po uređaju kojeg imas to je ko da ti netko otruje macku ili psa, sigurno nesmijes samo olako pustit..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice