U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Apple

poruka: 14
|
čitano: 2.121
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Apple ".
9 godina
offline
U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Apple

Svaka cast, gdje je Stjepane najava o 11.03 verziji. 

 
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Apple

Šta se ljutite, kao da je lako razvijat softver, a pogotovo operacijski sustav.

 

A to da je Apple najbogatija IT kompanija sa tornjevima gotovine u tamnim, suhim i hladnim podrumima koja može priuštiti najbolji kadar - vidi se po kvaliteti Xcodea kroz generacije :D /s

Apple je samo vendor PC računala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Ap
Ne znam događa li se vama da kad smanjite svjetlinu na najmanje, uskoro vam se poveca malo, samo od sebe...?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Ap
Ne znam događa li se vama da kad smanjite svjetlinu na najmanje, uskoro vam se poveca malo, samo od sebe...?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Ap
playjob kaže...
Ne znam događa li se vama da kad smanjite svjetlinu na najmanje, uskoro vam se poveca malo, samo od sebe...?

 Zato jer imaš uključen auto-brightness?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
7 godina
neaktivan
offline
Re: U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Ap

ista stvar kod mene...i ako se ne varam, kod ios 11 su uklonili postavke za automatsku svjetlinu...

7 godina
neaktivan
offline
Re: U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Ap

kolko sam primjetio, kod ios 11 su to uklonili...nema vise opcije za automatsko...

13 godina
neaktivan
offline
Re: U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Ap

Ima. Ideš u postavke->općenito->pristupačnost->prilagodbe zaslona->Auto svjetlina

8 godina
odjavljen
offline
Re: U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Ap

Na tako ocitom mjestu. Nedaj boze da je pod display... Ipak je to os lak za koristenje.... 

16 godina
offline
U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Apple

a baterija ?

meni je na ios 11 papala 3x brže

 

pa sam se vratio na 10.3.3

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Ap
Dead kaže...
Torent kaže...

Na tako ocitom mjestu. Nedaj boze da je pod display... Ipak je to os lak za koristenje.... 

 Da da i sad je to toliki problem da zaslužuje ovakav sarkazam. Ka ono svaki dan se podešava autosvjetlina pa mora bit na jednom kliku. Pa jebate nema normalnog komentara kad je u pitanje iOS i Android.

 Naravno opet objektivan pogleda na stvar kao i obicno od tebe.... Cccccccccccccccccc radi tebe i takvih treba kostati 3000 USD i imati funkcije kao 3310 i ti opet kupovao je jabuka ima hipnoticku moc ;)

Niko ne moze naci to al tebi je to ok jer je to just works... Ako imas svedongleove i ako nadjes ove logicki poredane opcije ;) 

 
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Ap
masterripper kaže...

Šta se ljutite, kao da je lako razvijat softver, a pogotovo operacijski sustav.

 

A to da je Apple najbogatija IT kompanija sa tornjevima gotovine u tamnim, suhim i hladnim podrumima koja može priuštiti najbolji kadar - vidi se po kvaliteti Xcodea kroz generacije :D /s

Primjer idiotske "logike" iConsumera.
Znači, po tebi, Google, Zamzung i Microsoft su sve mahom sirotinja? Jer si "ne mogu priuštiti najbolji kadar".

Pojednostavljeno: "Ima para - znači valja". Ako si glavni baja u selu može priuštiti najskuplji iPhone, onda ću i ja, pa ću biti bogat kao on (ili će selo tako misliti).

Ovce jesu za šišanje, evolucijski opravdan porez na glupost.

Uopće ne ulazim u kvalitetu Xcodea (koja je odlična, unatoč tome što je mahom namijenjena neobrazovanim klijentima).

16 godina
offline
Re: U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Ap
Lik je bil sarkastičan. Zato je i stavil /s. Kaj si se tak usprcko?
8 godina
offline
Re: U manje od mjesec dana od izlaska iOS-a 11, Ap
ukay1000 kaže...
Lik je bil sarkastičan. Zato je i stavil /s. Kaj si se tak usprcko?

 Znači Apple jabuka na avataru je također sarkazam kojim se ustvari reklamira Apple da bi ih se - zahebalo? Ako nije plaćen za guerilla marketing, onda je to double fail.
Ovo je klasičan primjer iKonzumenata koji, kao odgovor zašto su pljunuli soma dolara na nešto, kažu: "ma to ti je šega, zajebancija". Kompleksaši i nesigurni i inače kupuju iProizvode, da bi se "uhvatili" za nešto čvrsto. Tipičan primjer nesigurnosti je kad dodaš "/s" na kraju, kao, "ma ja se samo zahebavam".

Balkansko vrdanje. Hebao bi, ali da ostaneš nevin.

edit: btw pljuvačina po Xcodeu je idiotizam svoje vrste. Ove mušice smetaju korisnike i vidljive su (gui je imho najgluplji sement), no ono što je unutra bitno je stravična optimizacija koda. To brušenje doslovce traje desetljećima. Da nije toliko zatvorena platforma bilo bi puno jasnije što se ovdje radi (ja nisam ekspert ali to donekle pratim).
Ono što je posljedica tako izbrušena sistema, primjerice, jest da Apple developeri danas u Swiftu mogu "lijevom rukom" radti aplikacije (jednostavno i brzo), i onda ih preskupo prodavati iOvcama. Uglavnom nema problema sa brzinom, stabilnošću i sl. kod takvih aplikacija (a kamoli sustava), jer se vrte na dobrom motoru.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 13:34 (Zechina).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice