Marshmallow na svega 2,3% uređaja

poruka: 8
|
čitano: 1.589
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Marshmallow na svega 2,3% uređaja".
16 godina
protjeran
offline
Marshmallow na svega 2,3% uređaja

Kupio HTC M8 baš kada su izbacili Marshmallow. Naravno odmah sam upgredao i stvarno je odličan, fluidan i stabilan. Prešao sam s WP 8 (a prije imao očajni Jelly Bean 4.2 na Xperiji L) i, nažalost, moram reći da je Android neka druga dimenzija za WP trenutno. Doduše ovdje se radi i flagshipu ali svejedno, korisničko iskustvo je puno ugodnije najviše zbog osjetno bolje kvalitete Android aplikacija u odnosu na one na WP.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 12:53 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Marshmallow na svega 2,3% uređaja

samo 2% genijalaca može na slici pronaći malenog zelenog robota. jeste li i vi među njima? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Marshmallow na svega 2,3% uređaja
Ajar kaže...

samo 2% genijalaca može na slici pronaći malenog zelenog robota. jeste li i vi među njima? 

Znam da ću uvijek naći tvoj komentar na neku vijest o pametnim telefonima ko kličkov na vijest o hajduku na indexu. Opsesija, moraš nabavit jedan

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 13:14 (Prince-Artas).
14 godina
neaktivan
offline
Marshmallow na svega 2,3% uređaja

Rast sa 1,2% na 2,3% nije rast od 1,1% nego od skoro 100% (~92 precizno), osim ako je prethodni udio bio 2,27%. Tada bi rast na 2,3% bio rast od 1,1%

Nulla dies sine linea
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Marshmallow na svega 2,3% uređaja

Netko mješa postotke i postotne poene

Vijest od prije mjesec dana

http://www.bug.hr/vijesti/marshmallow-12-android-uredaja/150221.aspx

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 13:18 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Marshmallow na svega 2,3% uređaja

Pa kad bi pustili svima update, vjerojatno bi postotak bio veći.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Marshmallow na svega 2,3% uređaja
Prince-Artas kaže...

Znam da ću uvijek naći tvoj komentar na neku vijest o pametnim telefonima ko kličkov na vijest o hajduku na indexu. Opsesija, moraš nabavit jedan

 imam jedan l(ije)novo (mislim da je a328), koji sam našao u šumi. bez sim-a. samo za igre i pokuse. na kućni wi-fi. baterija se prazni k'o rezervoar audija 6, benzinca, na autoputu. (u međuvremenu sam nokiu ashu 200 punio samo triput.) sad, poslije mjesec i nešto "znanstvenog pristupa", zaključujem kako mi takva naprava doista ne treba, osim dok čekam u ambulanti na red (plants & zombies). ne mogu se naviknuti na prčkanje prstima po staklu (reagira s odmakom od nekih 2-3 mm ulijevo ili udesno od cilja). sve radim i dalje na kompu, a ovo je ... nikakva zamjena. enivej, da ga nisam našao, ne bih ga ni imao. ne bih za takvu napravu dao ni novčića. al za zajebanciju sam uvijek. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
offline
Re: Marshmallow na svega 2,3% uređaja
Ima netko da zna kako napraviti upgrade sa 5.0.1 na 6.0, na novom novcatom HTC M8. Jer meni nece putem njihove HTC pomoc apk! Samo vrti i trazi ali nikako da naidje na 6.0! 😡 Dali cu morati preko PC-a rucno instalirati! Tnx!
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice