MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

poruka: 132
|
čitano: 55.795
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo".
14 godina
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

I dalje govore da nemam tehničkih mogućnosti za Turbo 10 i da se nadaju da će uskoro i na mojoj lokaciji biti dostupna veća brzina:)

 

SLIKA 1: Račun za prošli mjesec u kojem se vidi Turbo 10

SLIKA 2: Brzina na starom paketu (ovaj screenshot Turba 10 mi je od prije par mjeseci)

SLIKA 3: Brzina na novom paketu gdje mi je puštena "maksimalna" brzina koju linija podnosi jedan dan nakon Turba 10:)

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.9.2017 20:22 (diskDEfragmenter).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

Na tvom mjestu vratio bi im cijelu njihovu skalameriju i zatražio prekid ugovora. Pa nek nekog drugog prave budalom.

Plehani vikleri
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top

Sad cu reci nesto skroz normalno, ali za vas nije, a ni za mene da budem iskren :)  Turbo 10 je brzina do 10mb, zasto se onda nisi zalio kad si imao 14mb? :p

Isto tako, spuste oni to namjerno, ali tek toliko da se nemozes zaliti hakomu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 0:28 (Kresimir4).
15 godina
neaktivan
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
diskDEfragmenter kaže...

I dalje govore da nemam tehničkih mogućnosti za Turbo 10 i da se nadaju da će uskoro i na mojoj lokaciji biti dostupna veća brzina:)

 To o tehničkim mogućnostima se lako provjeri u postavkama modema. Provjeri što ti tamo piše za "Attainable Data Rate" pod Downstream.

14 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
Kresimir4 kaže...

Sad cu reci nesto skroz normalno, ali za vas nije, a ni za mene da budem iskren :)  Turbo 10 je brzina do 10mb, zasto se onda nisi zalio kad si imao 14mb? :p

Isto tako, spuste oni to namjerno, ali tek toliko da se nemozes zaliti hakomu.

 Zato što sam uz MAXtv imao točno 10Mbit. A ovo je izmjereno bez upaljenog MAXtv-a. Imao sam samu brzinu interneta točno 10Mbit/s.

 

Tom69 kaže...

 To o tehničkim mogućnostima se lako provjeri u postavkama modema. Provjeri što ti tamo piše za "Attainable Data Rate" pod Downstream.

 Problem je u tome što mi je i tu spušteno. Prije je pisalo 14 tisuća i nešto kbps (ali nemam taj screenshot od tada), a sad piše 8.903 kbps (slika)

Kad su mi bili pustili Turbo 10, i u modemu je narasla propusnost...

 

Ne shvaćam zašto je toliki problem samo probati pustiti taj Turbo 10 opet...

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 10:48 (diskDEfragmenter).
8 godina
protjeran
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top

Stari ja sam imao 33mb, stavio smart tv, spojio je na wifi 30mb.... 3mb ide neznam gdje... zalio se, ali nece nista uciniti jer ispunjavam minimalnu brzinu za turbo 30...

14 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
Kresimir4 kaže...

Stari ja sam imao 33mb, stavio smart tv, spojio je na wifi 30mb.... 3mb ide neznam gdje... zalio se, ali nece nista uciniti jer ispunjavam minimalnu brzinu za turbo 30...

 To kao da namjerno spuštaju...

 

Kod mene je fora u tome što imam propusnost od 8Mb, ali uz MAXtv mi je to jadnih 4Mb interneta.

Dok sam prije imao 14, a uz MAXtv 10 Mb internet...

Sad mi uopće ne postoji Turbo 10. To je problem. I najradije bih ih otkantao...

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 11:15 (diskDEfragmenter).
15 godina
neaktivan
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
diskDEfragmenter kaže...
 Problem je u tome što mi je i tu spušteno. Prije je pisalo 14 tisuća i nešto kbps (ali nemam taj screenshot od tada), a sad piše 8.903 kbps (slika)

Kad su mi bili pustili Turbo 10, i u modemu je narasla propusnost...

 

Ne shvaćam zašto je toliki problem samo probati pustiti taj Turbo 10 opet...

A-ha, ti još imaš stari Thomson modem. Mislim da je kod njega ovo što piše baš brzina kojom je spojen, a ne maksimalna moguca brzina kojom se može spojiti.

Ako se ne varam tek se novi Speedport modemi mogu spojiti preko VDSL-a.

14 godina
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

Dobio odgovor nakon podastiranja dokaza. Trenutno uz MAXtv imam 4Mbit/s... sad ćemo vidjeti... Dakle, ako uz MAXtv moram imati bar 7Mbit, ukupna propusnost bi se trebala podići na bar 11Mbit...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

Hej ljudi.

 

Jel netko probao upiknuti usb stick pa gledati film preko novog stb-a.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top boxo

Pozdrav.....

 

Imam nekolko pitanja......naime prije par dana sam kupio sony KD49 XE8077 4K i razocaran sam prikazom slike preko sat max tv -a ........cak imam osjecaj da je na starom samsungu ( star 5 g ) bolja slika...

 

Sto god podesavam nije bas nesto bolje......

Da li bi bila bolja slika  da zamjenim prijemnik u t comu jer nisam jos.......inace spojen je sa hdmi 

 

Uskoro mislim si uzeti tv+internet (jer sad djelim sa susjedom internet a tv imam preko sat) pa me zanima da li ima ima neki od operatera u ponudi kvalitetniju sliku od max tv-a?

Sto preporucate...?

 

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MAXtv svim svojim korisnicima mijenja set-top
kikih kaže...

Pozdrav.....

 

Imam nekolko pitanja......naime prije par dana sam kupio sony KD49 XE8077 4K i razocaran sam prikazom slike preko sat max tv -a ........cak imam osjecaj da je na starom samsungu ( star 5 g ) bolja slika...

 

Sto god podesavam nije bas nesto bolje......

Da li bi bila bolja slika  da zamjenim prijemnik u t comu jer nisam jos.......inace spojen je sa hdmi 

 

Uskoro mislim si uzeti tv+internet (jer sad djelim sa susjedom internet a tv imam preko sat) pa me zanima da li ima ima neki od operatera u ponudi kvalitetniju sliku od max tv-a?

Sto preporucate...?

 

Hvala

 

 

Slika preko DVB-T je puno bolja, to je činjenica. Ne samo rezolucija, nego i boje (čak i na HD kanalima).

Nije sigurno do TVa, nego do smeće receivera. :-) TV ti je pila, znam jer ima i ja takav.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 16:24 (Bitanga).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice