Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

poruka: 28
|
čitano: 2.912
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori".
9 godina
protjeran
offline
Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

Svaka cast. Bio je to tezak posao, ali publika je odabrala najbolji web browser.

Moj PC  
4 9 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

Manipulacija statistikom. To je vjerojatno broj aktiviranih Win 10 licencija. Zapravo je bilo točno reći "broj mogućih korisnika".

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 17:15 (BarbaVeli).
 
11 4 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

jednako je bilo s IE jer većina prosječnih (kancelarijatora) i ne zna da postoji išta osim toga. prema MS prikazivanju podataka, zemlja ima približno 7,5 milijardi korisnika, a nekitamo neimenovani i još neotkriven asteroid u pojasu ni jednoga, jebga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

Nisam još nikoga vidio da koristi taj browser.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
9 4 hvala 0
9 godina
offline
Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

Ja reko ajd da bas isprobam Edge, medutim ponekad je znao zastekat i reko hvala ne... Chrome  rules

Battlenet - TheProdigy#2234
 
2 6 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna

Može li meni netko reći

 

Zašto Edge tako dugo otvara brzi izbornik, dakle odete na adresnu traku i pritisnete desnu tipku miša i treba mu barem 3-4 sec da otvori taj izbornik, Zašto ??? 

15 godina
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna
BarbaVeli kaže...

Manipulacija statistikom. To je vjerojatno broj aktiviranih Win 10 licencija. Zapravo je bilo točno reći "broj mogućih korisnika".

 ne, piše aktivnih korsinika, aktivnih win10 je 500mil. Kako su došli do te cifre je našto drugo.. nevažno :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna
Ajar kaže...

jednako je bilo s IE jer većina prosječnih (kancelarijatora) i ne zna da postoji išta osim toga. prema MS prikazivanju podataka, zemlja ima približno 7,5 milijardi korisnika, a nekitamo neimenovani i još neotkriven asteroid u pojasu ni jednoga, jebga. 

 Ne samo ti znaš i par tvojih sljedbenika.

10 godina
offline
Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

Mogu vam reći da sam se iznenadio u vezi Edga, vrlo brzo radi na mnogim sajtovima i nema onih štekanja prilikom učitavanja kao na chrome-u i da ne pričam na Firefoxu.

Ko nije trebao ništa više, rekao sam mu da koristi edge. Ostajem veran Firefox-u, iako me vuče da se prebacim na Vivaldi uskoro, no o tom po tom.

biAV-Xq9cYM
 
5 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna
Ajar kaže...

jednako je bilo s IE jer većina prosječnih (kancelarijatora) i ne zna da postoji išta osim toga. prema MS prikazivanju podataka, zemlja ima približno 7,5 milijardi korisnika, a nekitamo neimenovani i još neotkriven asteroid u pojasu ni jednoga, jebga. 

 Kad se IE ozbiljnije pojavio u verziji 3.0, a ja koristio Netscape, a kasnije Mozillu, nisam mu htio ni prismrditi, ali mnogi ljudi jesu. I kad je IE malo odrastao u novijim verzijama, koristio sam Firefox, a to mi je i danas browser #1. Chrome nisam nikada usvojio zaozbiljno, premda ga imam instaliranog i povremeno koristim. Nakon svih silnih godina, odjednom sam počeo napuštati Firefox koji mi ruši driver za grafičku (ili tako nešto) i počeo koristiti MS Edge (koji se također tu i tamo sruši). I uopće nije loš. 

 

Jedino ne rade sve Web aplikacije s njim, pa se moram vratiti u Firefox ili čak u Chrome. :-)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 22:08 (ridealong).
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

Dobar je i obećavajuć. Stalno ga razvijaju i implementirani su dodaci kojih je sve više. Nehigijenski je komentirat bilo što u životu ako to ne koristiš...no na to smo ovdje navikli.

Edge koristim 50% , FF 50%. Dapače dosta sajtova klizi podmazanije nego na FF.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

Znam ga ja ponekad zavrtiti umjesto Vivaldija, malo za promjenu. Dobiva sve više must have exstenzija, prilično je brz, lijepog izgleda pogotovo u dark temi. Nikad mi se nije srušio. Ali neke bolesti IE-a je nasljedio. Npr, prikaz umanjenih slika mu je prilično nečitljiv, a najviše me smeta ono iritirajuće otvaranje slike u gornjem lijevom kutu ekrana, umjesto po sredini. E da... i dalje nema onu "mekoću" rada kao Chrome ili Vivaldi...

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

Edge ima potencijala, drago mi je vidit da MS radi na njemu, ali i dalje nije sve na mjestu kod njega

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna
BarbaVeli kaže...

Manipulacija statistikom. To je vjerojatno broj aktiviranih Win 10 licencija. Zapravo je bilo točno reći "broj mogućih korisnika".

A gledaj, nije im prvi puta da lažu.

15 godina
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna
ihush kaže...

 ne, piše aktivnih korsinika, aktivnih win10 je 500mil. Kako su došli do te cifre je našto drugo.. nevažno :)

 važno je, jer ms ucjenjuje tzv. ekskluzivom za desetku. kad bi postojale varijante za ostale sustave (ne samo ms, može i mac i android), rezultati bi možda bili za njih povoljniji (a možda i ne bi). moguće je da bih i ja iskušao u sedmici (ne moram nužno biti trijezan). poanta je u ucjeni, tako dragoj ms-u, i omiljenom sredstvu u njihovoj "poslovnoj politici", a koju pomalo usvajaju i ostali prema mogućnostima. tu je, svakako, i taj način prikupljanja statistike telemetrijom (špijuniranje, ma kako oni to nazivali, jednako kao i gugl) koja legalno nije dostupna svima pod jednakim uvjetima. mnijem da se to u rvackim zakonima naziva "zloporaba položaja i ovlasti". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna

ah, strašno.. :) evo sad će ti marko fixati..

-btw, mene nvidia prati (telemetrija).. help!

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna

Znaš koja je razlika između telemetrije od Microsofta i telemetrije od nvidije?

 

Microsoftova je beskorisna i služi za špijuniranje korisnika, od nvidije nije. Microsoftova umjesto da služi za ispravljanje bugova služi za Microsoftovo bogaćenje dok nvidijina služi za ispravljanje bugova.

 

Nvidijina telemetrija me uopće ne smeta jer znam da se koristi za ono za što bi se trebala koristiti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 14:59 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna

A ti to znaš jer si radio i u MS-u i u nVidiji...

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna

Znam po tome što koristim proizvode od obje kompanije. Dok od nvidije driveri rade bez ikakvih problema, Windows 10 ne radi bez ikakvih problema. 😂

16 godina
offline
Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

Smeće od Edge pisan na još većem smeću od UWP-a....

Statistika svih licenci Win10 = broj Edge korisnika...
Nice try Microsoft...

Niti u "kancelarijama" u uhljebničkim firmama i državnim službama ga ne koriste, koriste još uvijek IE, dok niti jedan "power user" ga nikada ne bude koristio...
Uz, PO MENI, najboljeg browsera - Operu, uz Chroma, FF, Safari-a, nema mjesta tom smeću...

Moj PC  
6 2 hvala 1
10 godina
offline
Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

Ima mana ali meni je i više nego dovoljan. Koristim isključivo EDGE. 

MISCREATED
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna kori

Što god pojedinci mislili o tome, Edge nije loš browser. Ponekad ga koristim umjesto Vivaldija, za promjenu...

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna
Marko :D kaže...

 

Microsoftova je beskorisna i služi za špijuniranje korisnika, od nvidije nije. Microsoftova umjesto da služi za ispravljanje bugova služi za Microsoftovo bogaćenje dok nvidijina služi za ispravljanje bugova.

 

 

  Napiše korisnik Chrome

13 godina
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna

https://www.androidcentral.com/ask-ac-does-google-sell-your-data

 

Pročitaj politiku privatnosti od Chromea, većinu možeš isključiti u postavkama. Pročitaj i politiku privatnosti Googlea, nije teško za pročitati kao i ona od Microsofta. Google je javno rekao kako ne prodaju te podatke, a gore je na linku sve objašnjeno.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna
Marko :D kaže...

. Google je javno rekao kako ne prodaju te podatke, a gore je na linku sve objašnjeno.

 Prihoduju od karitativne pomoći

15 godina
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna
Marko :D kaže...

.. Google je javno rekao kako ne prodaju te podatke, a gore je na linku sve objašnjeno.

 -google, firma koja ne zna gdje će s novcem... zarađuje, upravo na praćenju, podacima korisnika. Što god rekli, to im je corebiz. Kad su u pitanju milijarde, tad ne računaj na poštenje, izjave i sl. s druge strane, previše brineš. Smisao biza je zarada dok sumnjam da smo svi zajedno nekome zanimljivi (za praćenje) tak da .. votevr :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna
ihush kaže...
Marko :D kaže...

.. Google je javno rekao kako ne prodaju te podatke, a gore je na linku sve objašnjeno.

 -google, firma koja ne zna gdje će s novcem... zarađuje, upravo na praćenju, podacima korisnika. Što god rekli, to im je corebiz. Kad su u pitanju milijarde, tad ne računaj na poštenje, izjave i sl. s druge strane, previše brineš. Smisao biza je zarada dok sumnjam da smo svi zajedno nekome zanimljivi (za praćenje) tak da .. votevr :))

Za iznošenje lažnih detalja tvrtka može biti kažnjena, a ne znam baš da im se riskira kazna. Google je bar napisao politiku privatnosti da je razumije svaki korisnik, a ne u kodovima kao Microsoft. 

 

Opet idemo u ...

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2017 12:53 (Marko :D).
9 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft Edge u dvije godine do 330 milijuna
nicky.sl kaže...

Ima mana ali meni je i više nego dovoljan. Koristim isključivo EDGE. 

 Ne moras javno pricati o svojim fetisima.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice