Microsoft naplaćuje dostavu podataka FBI-u

poruka: 5
|
čitano: 1.527
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft naplaćuje dostavu podataka FBI-u".
15 godina
offline
Microsoft naplaćuje dostavu podataka FBI-u

zašto me ovo uopće ne čudi? možda zbog toga što je Žmukljošuft bezobrazna, bahata (bez pokrića), divljekapitalinjarska, ljigava, pohlepna, ušljiva, država-u-državi korporacija? ili zbog toga što tako čine i ostali koji su s njima al pari, a na neki način dobivaju osobne podatke žrtava? i po čemu se onda oni razlikuju od kojekavih phishera i ostalih prevaranata (koje zakon i te kako lovi)? teško je to, drugovi, reći u ovom trenutku. {#}

Moj PC  
11 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft naplaćuje dostavu podataka FBI-u
Google daje besplatno...
Can you release the pain and never speak again?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft naplaćuje dostavu podataka FBI-u

Ajar... Možda, ali to su ljudi koji su u stanju od NSA naplatiti usluge. Kakvi god bili, ovo mi zvuči cool.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2014 19:51 (MdN).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft naplaćuje dostavu podataka FBI-u
Ako gledamo stvaran svijet ovo je možda i ponajbolja mjera za obuzdavanje državnih agencija u pristupu podacima, bar će razmislit trebaju li im podaci ili ne
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft naplaćuje dostavu podataka FBI-u
Ajar kaže...

zašto me ovo uopće ne čudi? možda zbog toga što je Žmukljošuft bezobrazna, bahata (bez pokrića), divljekapitalinjarska, ljigava, pohlepna, ušljiva, država-u-državi korporacija? ili zbog toga što tako čine i ostali koji su s njima al pari, a na neki način dobivaju osobne podatke žrtava? i po čemu se onda oni razlikuju od kojekavih phishera i ostalih prevaranata (koje zakon i te kako lovi)? teško je to, drugovi, reći u ovom trenutku. {#}

isto kao kod što moraš platit 100kn državni biljeg kod nas, ako hoćeš npr. izvadit novu diplomu. zamisli da odjednom dođe 100 000 ljudi da traže dokument ili da od microsofta traže odjednom podatke za milijun ljudi. odakle im resursi za obradu toliko dokumenata odjednom i tko će to platit? po meni sasvim logična naplata

Life is too short to remove USB safely
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice