Microsoft nenamjerno prekršio američke sankcije pr

poruka: 6
|
čitano: 1.110
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft nenamjerno prekršio američke sankcije pr".
11 godina
neaktivan
offline
Microsoft nenamjerno prekršio američke sankcije pr

Tvrtke zele kupiti legalno, Microsoft neda i sta im preostaje?

Skini sa torenata :), jos im bolje sto ne moraju placat za legalne licence, uvjek mogu reci mi smo voljni platiti ali oni nam nece da prodaju

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 11:35 (kingofthenight).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft nenamjerno prekršio američke sankcije pr

milijun dolara? lol to je kikiriki.

 

bice bas zanimljivo ako MS upadne u probleme samo zbog tog milijuncica

Moja Android igra - Missile Storm - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Veno.MissileStorm&hl=en
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Microsoft nenamjerno prekršio američke sankcije pr

Ako ti netko nešto ukrade, ili nabavi prijevarom nije baš da se može reći da si ti nešto prekršio (čak i ne namjerno). 

 

Ko da neki kriminalac na crnom tržištu kupi ukradeni automobil i onda se BMW optuži da surađuje s kriminalcima.

 

 

P.S. Naravno, osim ako se smatra da su znali kome to prodaju, al se dovesti u takvu stuaciju za milijun dolara, i to Microsoft.. ne bi reko :/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft nenamjerno prekršio američke sankcije pr

uobičajeni klikbajt ili veliko ime (MS) koje treba napasti.. jer:

Kako je onda Microsoftov softver završio u Rusiji? Kupci su, naime, Microsoftu dali lažne podatke o svojem sjedištu i identitetu i tako ih zavarali, kažu Reutersovi izvori. Nakon toga softver je preprodan Rusima, pa Microsoft nije izravno sudjelovao u toj transakciji. Unatoč tome, ovakvo indirektno poslovanje s ruskim kompanijama u Microsoftu je pod istragom, jer se može protumačiti kao nezakonito.

 

- MS nije prodao soft Rusiji. Ako tako već navode izvori, čemu ostatak konstrukcije, dok indirektno može biti .. no skratimo, MS nije prodao soft rusima.

- Sankcije, zabrana trgovanja. Nešto je zakonito ako je u skladu sa zakonima, nezakonito je ako ih krši. Sankcije su nešto drugo, sankcije zabranjuju, suspendiraju i sl. tad se može govoriti o kršenju sankcija, ne o nezakonitosti (ako želimo biti pravno precizni, a to je u zakonima i optužbama važno). Tad će MS biti kažnjen, ne zbog kršenja zakona, nego zbog kršenja sankcija, mada je pri tome možda poslovao zakonito.

- sankcije CCCPu? to je tek smijurija.. čitava EU, pola USA, posluju jednako, javno... ali nisu zanimljivi kao MS? Možda zato jer je u ovom slučaju zanimljiv jedan od kupaca? Ako zbog ovog MS bude kažnjen, to uopće neće biti zbog sankcija, nego sasvim drguih igara koje se odvijaju 'ispod haube'.. US administracija, paranoidno se bori s hackerima, izborima, trumpićizmima.. a biz ide as južual. NSA i ostale informativno(ne)inteligentne udruge žele od MSa npr podatke, mailove.. to ih muči, ne prodaja officea tamo nekoj baćuški :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Microsoft nenamjerno prekršio američke sankcije pr

je, i curi se omaklo dite. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Microsoft nenamjerno prekršio američke sankcije pr

Glavgosexpertiza (državna projektantska kuća)?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice