Microsoftov napad na Dropbox?

poruka: 37
|
čitano: 7.357
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftov napad na Dropbox?".
12 godina
neaktivan
offline
Microsoftov napad na Dropbox?

 

@Fearless
 Ti i ja smo raspravljali u komentarima tvoga posta na msacademic.hr, kao jedinu primjedbu smo izvukli PDF reader i XPS format, a evo,malo boljih, stvari. Uskoro ćeš ići u administracijski panel i prepraviti ovaj paragraf:


SYNC PODATAKA - Live Mesh je u Essentials paket stigao nakon nekoliko promjena imena, reanimiran i poboljšan. Mesh se sinkronizira preko SkyDrive-a i nudi 5 GB prostora, radi stabilno, brzo i ne "konflikta" se sa sličnim servisima poput Dropbox-a. Moglo bi se poželjeti nešto više upload prostora, ali i 5 GB out-of-the-box je većini dovoljno, stoga se nećemo žaliti.

Sve u svemu, zakon stvar ako vam treba cloud prostor za osobne dokumente, slike i ostale datoteke :)


{#}

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Microsoftov napad na Dropbox?

Hehe ako sreće bude pa ovo uskoro zaživi - da. Iman neki feeling da će Skydrive postati novi torrent sustav {#}

http://msacademic.hr/ - Ne gubi vrijeme guglajući o prilikama koje učenicima i studentima nudi Microsoft, ovdje je sve što ti treba! Ako sad nemaš vremena, msacademic.hr je tu i sutra :)
12 godina
neaktivan
offline
Microsoftov napad na Dropbox?

Jedva čekam integraciju sa W8 da konačno gledam svoje web albume na desktopu. 

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Microsoftov napad na Dropbox?

Evo i još jednog čavlića u sarkofagu Dropbox-a. http://blogs.msdn.com/b/b8/archive/2012/02/20/connecting-your-apps_2c00_-files_2c00_-pcs-and-devices-to-the-cloud-with-skydrive-and-windows-8.aspx A očekuje se ista stvar  iza Win 7. Pa da vidimo. :)

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov napad na Dropbox?

 Post iznad tvog. {#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov napad na Dropbox?
royalhero kaže...

 Post iznad tvog. {#}

Skužio sam kad se objavio ... :) Sporo tipkam.

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice