Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču

poruka: 13
|
čitano: 1.776
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču".
13 godina
offline
Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču

Ekipa dali znate ako će te kada će biti dostupan Service Pack za Windows 7 (SP 2),

jer bi bilo nelogično da ga uopće ne izdaju radi toga što su izbacili Winse 8 {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču
Gale92 kaže...

Ekipa dali znate ako će te kada će biti dostupan Service Pack za Windows 7 (SP 2),

jer bi bilo nelogično da ga uopće ne izdaju radi toga što su izbacili Winse 8 {#}

Navodno da ga neće bit, ali vidjet cemo jer se administratori bune jer nije lako instaliravat preko 100 updateova kod nove instalacije

13 godina
offline
Re: Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču
PlayMaker10 kaže...
Gale92 kaže...

Ekipa dali znate ako će te kada će biti dostupan Service Pack za Windows 7 (SP 2),

jer bi bilo nelogično da ga uopće ne izdaju radi toga što su izbacili Winse 8 {#}

Navodno da ga neće bit, ali vidjet cemo jer se administratori bune jer nije lako instaliravat preko 100 updateova kod nove instalacije

Osobno bih volio da "izbace" SP2  jer bi to olakšalo mnogo toga , kada ima već podrška traje od 2020. godine {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču
PlayMaker10 kaže...

Navodno da ga neće bit, ali vidjet cemo jer se administratori bune jer nije lako instaliravat preko 100 updateova kod nove instalacije

Instalirao sam win7 sp1 prije par dana i svi apdjeti su se skinuli za po sata. (2.5 Mbit, bosansko smece od neta). 

14 godina
offline
Re: Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču

rekli su da neće izdat ali svakako bi trebali ga izdat

15 godina
offline
Re: Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču
PlayMaker10 kaže...
Gale92 kaže...

Ekipa dali znate ako će te kada će biti dostupan Service Pack za Windows 7 (SP 2),

jer bi bilo nelogično da ga uopće ne izdaju radi toga što su izbacili Winse 8 {#}

Navodno da ga neće bit, ali vidjet cemo jer se administratori bune jer nije lako instaliravat preko 100 updateova kod nove instalacije

Tko zna ali po meni, glupo bi bilo da ga na izbace..... iako vjerojatno nece nista novo ubaciti, barem bi nam itekako olaksalo reinstalaciju windowsa. No, mozda MS to i zeli.... s obzirom na to da Win 8 i nije stekao nekakvu slavu kakvu su ocekivali, mozda ce uciniti sve da nam "zagorcaju" zivot sa Win 7 (pa eto, barem i tako da necemo vidjeti SP2 za Win7).

 

Ako me shvacate sto zelim reci, boldano-mozda ih zele natjerati da predu na novi OS.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
offline
Re: Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču
lovac82 kaže...
PlayMaker10 kaže...
Gale92 kaže...

Ekipa dali znate ako će te kada će biti dostupan Service Pack za Windows 7 (SP 2),

jer bi bilo nelogično da ga uopće ne izdaju radi toga što su izbacili Winse 8 {#}

Navodno da ga neće bit, ali vidjet cemo jer se administratori bune jer nije lako instaliravat preko 100 updateova kod nove instalacije

Tko zna ali po meni, glupo bi bilo da ga na izbace..... iako vjerojatno nece nista novo ubaciti, barem bi nam itekako olaksalo reinstalaciju windowsa. No, mozda MS to i zeli.... s obzirom na to da Win 8 i nije stekao nekakvu slavu kakvu su ocekivali, mozda ce uciniti sve da nam "zagorcaju" zivot sa Win 7 (pa eto, barem i tako da necemo vidjeti SP2 za Win7).

 

Ako me shvacate sto zelim reci, boldano-mozda ih zele natjerati da predu na novi OS.

Badava im takvo tjeranje na novi OS, kada im je novi OS pun bugova i ne valja im {#} Ne kažem to zato jer koristim računalo bez ekrana osjetljivog na dodir, već to govorim jer sam isprobao 8-micu i na "touchscreen" i na računalima bez i moj zaključak je da Windowsi 8 nisu "bog zna što" {#}

Nakon korištnja 8-mice , veselim se kao dijete kada vidim Windows XP {#}

13 godina
offline
Re: Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču
Gale92 kaže...

Nakon korištnja 8-mice , veselim se kao dijete kada vidim Windows XP{#}

 

Valentin
15 godina
neaktivan
offline
Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču

Što ne stave Skype da se ažurira kroz Windows Update.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču
Smooth Operator kaže...

Što ne stave Skype da se ažurira kroz Windows Update.

Zasto? osim toga, Windows Live jos ziv tamo negdje do treceg mjeseca tako da nije potrebno.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču

Koliko je meni poznato ekipa iz Redmonda ne planira SPK 2 za Win 7.Na sve načine forsiraju prelazak na Win 8 a polovociom godine kane izbaciti WinBlue(koji bi mogao biti besplatan kao nadogradnja na XP).Već smo navikli od Microsofta da bude toplo-hladno;sjajni XP(koji 08.04.2014 ide u mirovinu),pa traljava Vista,onda dotjerana Vista( win 7) i red je da sa Win 8 zabrljaju.Šta je sljedeće vidjet ćemo.

13 godina
offline
Re: Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču
bosanac kaže...

Koliko je meni poznato ekipa iz Redmonda ne planira SPK 2 za Win 7.Na sve načine forsiraju prelazak na Win 8 a polovociom godine kane izbaciti WinBlue(koji bi mogao biti besplatan kao nadogradnja na XP).Već smo navikli od Microsofta da bude toplo-hladno;sjajni XP(koji 08.04.2014 ide u mirovinu),pa traljava Vista,onda dotjerana Vista( win 7) i red je da sa Win 8 zabrljaju.Šta je sljedeće vidjet ćemo.

Po svoj toj logici idući su Windowsi 9 (dorađeni, bolji Window 8), samo neka u idućim Winsima izbace metro, makar za nas korisnike koji koristim tipkovnicu i miš{#}

Neka izdaju dvije verzije novih Windowsa, te neka jedna bude za ekrane osjetljive na dodir a druga za tipkovnicu i miš{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftove sigurnosne zakrpe za veljaču
lovac82 kaže...
Smooth Operator kaže...

Što ne stave Skype da se ažurira kroz Windows Update.

Zasto? osim toga, Windows Live jos ziv tamo negdje do treceg mjeseca tako da nije potrebno.

Zato što imam 50 računala s Skype 5.x, koje trebam ažurirati, eto zašto. Korisnici sami ne mogu, samo administrator.

 

EDIT: Izgleda da se može Skype updatati s WSUSa, samo ga treba izabrati.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 11:57 (Smooth Operator).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice