Milijardu Androida ove godine

poruka: 7
|
čitano: 2.642
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Milijardu Androida ove godine".
10 godina
neaktivan
offline
Milijardu Androida ove godine

"..te navode da je glavni problem Googlea pronaći način kako kapitalizirati veliku korisničku bazu."

 

Pronaći način? 

Pa Google od Androida zarađuje isto kao i od desktop platformi - preko tražilice, marketinga i internet servisa.

Budućih 3-4 milijarde internetski sposobnih uređaja sa defaultno ugrađenim Google servisima znači samo jedno - ogroman profit u smijeru Mountain Viewa 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Milijardu Androida ove godine

Dzaba ta milijarda kada svi blokavaju osim googleovog nexusa.

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
 
1 15 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Milijardu Androida ove godine
razbijac kaže...

Dzaba ta milijarda kada svi blokavaju osim googleovog nexusa.

 

Ponosan Apple fanboy

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/mac-pro-osam-jezgri/201859.aspx?page=0&jumpto=4032528&sort=asc&view=flat

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/mac-pro-osam-jezgri/201859.aspx?page=0&jumpto=4032482&sort=asc&view=flat

 

I da, blokavaju je "kriva" riječ.

I ne, na high-end android uređajima lagg nije toliko prisutan da je osjetan.

 

Baš svi uređaji laggaju, to je činjenica od koje se nemože pobjeći. Imam iPad 4th gen. sa iOS 7 i da, lagg je prisutan kao i kod android high-end uređaja, isto tako je i sa iPhone 5S koji je vrhunski uređaj, ali nitko nemože (a da sam sebi ne laže) reći da iPhone 5S (ili bilo koji iOS uređaj) ne lagga.

Samo kod nekih uređaja je lagg manje, a kod nekih više prisutan. A to da kod iOS uređaja nema lagga je samo u glavi od korisnika.

 

Sad će netko reći da je iPad 4 zastarjeli i da je iPad Air znatno bolji i nema prisutnog lagga. To je, kako bi se reklo, netočno. Ja sam iPad 4 kupio kad je već iPad Air bio na tržištu i isprobao sam oba i nema neke primjetne razlike zbog koje bih ja trebao čekati 1 mjesec zato jer u 5 dućana nemaju zaliha.

12 godina
neaktivan
offline
Milijardu Androida ove godine

samo daj kvantitetu i napuhan snobovski hardver.jbs kvalitetu. stancaj brale.. 

xfact
Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Milijardu Androida ove godine
=xfact= kaže...

samo daj kvantitetu i napuhan snobovski hardver.jbs kvalitetu. stancaj brale.. 

Pa kad biram radije uzmem Android sa snobovskim hardverom nego sam biti snob i izabrati -guess what?{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Milijardu Androida ove godine
milijardu? to samo govori o trajnosti takvih, mahom kineskih uredaja
12 godina
odjavljen
offline
Re: Milijardu Androida ove godine
apoteka kaže...
milijardu? to samo govori o trajnosti takvih, mahom kineskih uredaja

 

Na svijetu je ~7 miljardi ljudi.

Recimo da 3 (iako je taj broj veći, pretpostavljam) miljardi ljudi posjeduje mobitel.

 

Neki ljudi imaju po nekoliko mobitela, neki mobiteli su službeni...

 

Tako da je ova brojka i relativno mala.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice