Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperia

poruka: 13
|
čitano: 2.283
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperia".
15 godina
offline
Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperia

Konačno da dizajn nešto obećaje. sudeći po slici.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperia

Uz 4K rezoluciju i SD 835 baterija ima da traje punih 3 sata aktivnog korištenja...

 

Meni osobno je bio veliki šok kada sam prešao sa Xiaomi Redmi 3S na Xiaomi MIX, SoT je upola manji unatoč većoj bateriji na MIX-u.

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperia

Kakva su ovo imena

Cijenite više pitku vodu.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperi
Glavas_ZG kaže...

Kakva su ovo imena

 A sta bi Japanci trebali dati kodna imena za uredjaje - Stevo , Miro , Perica , Hrvoje , Mujo :) 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
16 godina
offline
Re: Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperi
unimatrix001 kaže...
Glavas_ZG kaže...

Kakva su ovo imena

 A sta bi Japanci trebali dati kodna imena za uredjaje - Stevo , Miro , Perica , Hrvoje , Mujo :) 

 

 Ma da, ali pa mijenjaju imena serija svake godine. Kao da za branding nikad nisu čuli. Redovito izazovu dezorjentiranost ponudom i 
ljudi zato kupe model kojeg poznaju i prepoznaju od drugog proizvođača.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
odjavljen
offline
Re: Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperi
overhaul kaže...
unimatrix001 kaže...
Glavas_ZG kaže...

 

 Ma da, ali pa mijenjaju imena serija svake godine. Kao da za branding nikad nisu čuli. Redovito izazovu dezorjentiranost ponudom i 
ljudi zato kupe model kojeg poznaju i prepoznaju od drugog proizvođača.

 To su ionako interna kodna imena ....krajnji produkt ce vjerujem biti pod nekom xperia oznakom . Cemu sablazan  :) A sve i da izazivaju mogucu dezorijentiranost to je njhova i samo njihova greska i kao takva ce se pokazati ( ili nece ) na kraju godine u financijskom smislu :)

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
16 godina
offline
Re: Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperi
unimatrix001 kaže...

 To su ionako interna kodna imena ....krajnji produkt ce vjerujem biti pod nekom xperia oznakom . Cemu sablazan  :) A sve i da izazivaju mogucu dezorijentiranost to je njhova i samo njihova greska i kao takva ce se pokazati ( ili nece ) na kraju godine u financijskom smislu :)

 

 E ali mi smo tu da komentiramo njihove greške ili pogotke - zato je ovo forum a ne nadzorni odbor sonyja :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
odjavljen
offline
Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperia

Eh...bilo bi dobro da je nadzorni odbor...bar sto se financijske koristi tice . Sve ostalo je previse stresno :)

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperia

Ako će "onakav" biti dizajnom, mogao bi oboriti s nogu! 

Za ostalo, ipak pričekati dolazak, a da bi mogao biti hot cake, mogao bi! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperia

Sony oštro i iznenađujuce. . taman ce mi Xperia z3 napunit 2god, još cekam dostojnu zamjenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperia

Salu na stranu...ako stvarno ovaj puta promjena u dizajnu bude veca ( uvjetno receno ) mogao bi se uzeti u obzir . Taman ce doci na red nova kupnja negdje pocetkom ljeta pa ce se vagati izmedju OP4 ( ili kako se vec bude zvao ) i novog Sony modela . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperi

Jel računaš na cca 30% vecu cijenu kod sony-a za iste komponente?! Razlika je u dizajnu, softweru i podršci.

16 godina
odjavljen
offline
Na MWC sajmu Sony će predstaviti 5 novih Xperia

Ne brine me cijena ako mi se nesto svidja . U svakom slucaju uvijek prije kupnje novog prodam model koji koristim tako da samo nadoplacujem razliku . Nekada je to 50% ..nekada cak i dosta manje , ali nikada vise :)

OnePlus mi je sasvim dobar ali eto , volim i Sony tako da ce i on uci u obzir opet 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2017 16:58 (unimatrix001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice