Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav

poruka: 41
|
čitano: 8.291
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav".
12 godina
offline
Re: Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav
Floki kaže...

Pa što ako je i pogriješila, tko u radu nije pogriješio, bit će opreznija ubuduće.

Greška ispravljena, sva šteta u tome.

 Da, ali ja već u birtiji svima reko da se mp3 ukida odnosno zabranjuje i da imam dokaze crno na bijelo - najrenomirajine hrvatsko (i šire) informatičko glasilo. Sad moram s pepelom za šank, ili se ne pojavljivati tamo nekih 15 dana dok ne zaborave, a kasnije putem zamjene teza i izbjegavanjem teme sprati bruku i sramotu s časnog imena.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav
ante_etna kaže...
Floki kaže...

Pa što ako je i pogriješila, tko u radu nije pogriješio, bit će opreznija ubuduće.

Greška ispravljena, sva šteta u tome.

 Da, ali ja već u birtiji svima reko da se mp3 ukida odnosno zabranjuje i da imam dokaze crno na bijelo - najrenomirajine hrvatsko (i šire) informatičko glasilo. Sad moram s pepelom za šank, ili se ne pojavljivati tamo nekih 15 dana dok ne zaborave, a kasnije putem zamjene teza i izbjegavanjem teme sprati bruku i sramotu s časnog imena.

 Zafrkavaš, mogao si pročitati prvi komentar na članku.

12 godina
offline
Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav

Neverificirani prilozi komentatora nepotvrđenih kvalifikacija mi nisu temelj za ozbiljno istupanje u lokalnom sastajališti entuzijasta.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav
ante_etna kaže...

Neverificirani prilozi komentatora nepotvrđenih kvalifikacija mi nisu temelj za ozbiljno istupanje u lokalnom sastajališti entuzijasta.

 I koga briga što ti u birtiji govoriš, ne kužim poantu.

12 godina
offline
Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav

Kako ne, briga je ljude koji se tako informiraju i šire dalje fake news.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav
ante_etna kaže...

Kako ne, briga je ljude koji se tako informiraju i šire dalje fake news.

 He he, vidim da si tamo na temi Agrokora, tko će znati koliko fake newsa  popiješ i širiš na takvim temama i to onih plasiranih namjerno od kojekakvih interesnih skupina.

Ova to nije napravila bar namjerno, nego iz brzopletosti, a demantirana je na prvom komentaru, tako da je teško došlo do širenja fake newsa.

 

12 godina
offline
Re: Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav
Floki kaže...
ante_etna kaže...

Kako ne, briga je ljude koji se tako informiraju i šire dalje fake news.

 He he, vidim da si tamo na temi Agrokora, tko će znati koliko fake newsa  popiješ i širiš na takvim temama i to onih plasiranih namjerno od kojekakvih interesnih skupina.

Ova to nije napravila bar namjerno, nego iz brzopletosti, a demantirana je na prvom komentaru, tako da je teško došlo do širenja fake newsa.

 

E vidiš, nisi baš pratio, nisam tamo izašao ni sa kakvom tvrdnjom ili vijesti, niti bilo što širio niti popio nego istraživački snimao kako diše širok puk s ciljem izlaženja pred javnost sa što širom slikom problematike.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav
ante_etna kaže...
Floki kaže...
ante_etna kaže...

Kako ne, briga je ljude koji se tako informiraju i šire dalje fake news.

 He he, vidim da si tamo na temi Agrokora, tko će znati koliko fake newsa  popiješ i širiš na takvim temama i to onih plasiranih namjerno od kojekakvih interesnih skupina.

Ova to nije napravila bar namjerno, nego iz brzopletosti, a demantirana je na prvom komentaru, tako da je teško došlo do širenja fake newsa.

 

E vidiš, nisi baš pratio, nisam tamo izašao ni sa kakvom tvrdnjom ili vijesti, niti bilo što širio niti popio nego istraživački snimao kako diše širok puk s ciljem izlaženja pred javnost sa što širom slikom problematike.

 Ma nisam ni gledao baš, želim reći da mi svi skupa tko zna koliko fake news popijemo tokom dana  da je ovo stvarno minorna stvar koja nije napravljena niti namjerno niti sa nekim prikrivenim ciljem.

Malo sam zato zamjerio onima koji su davali čestitke na zaštiti integriteta ili čemu već i to je sve.

12 godina
offline
Re: Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav
Floki kaže...

 Ma nisam ni gledao baš, želim reći da mi svi skupa tko zna koliko fake news popijemo tokom dana  da je ovo stvarno minorna stvar koja nije napravljena niti namjerno niti sa nekim prikrivenim ciljem.

Malo sam zato zamjerio onima koji su davali čestitke na zaštiti integriteta ili čemu već i to je sve.

 Sve štima, slažem se više manje, moram malo potkubavat :)  Sad malo ozbiljno, lakše je popraviti zaheb na web izdanju nego kad ode na papir, a stvarno moram pohvaliti i neke komentatore koji pitkim rečenicama prošire sliku iz članka ili dobronamjerno bez prekenjavanja ukažu na neke problematične točke. Šteta što neke likove bugovci ne angažiraju onako outsourceovski za neke omanje zadatke. Što se tiče pijenja vijesti sve uzimam sa skepsom i rezervom, ništa protiv autora ali nikad ne znaš gdje se netko spotaknuo bilo iz neznjanja, izgubio u prijevodu, interpretaciji ili mu je promaklo nešto.

15 godina
neaktivan
offline
Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav

Zašto bi itko mislio da je mp3 mrtav?

Da, mp3 je mrtav jer korisnici više neće morati plaćati namet na svaki uređaj ili program koji podržava mp3 format (mobiteli, tableti, televizori, konzole, mp3 playeri, glazbene linije, multimedijski programi, operativni sustavi...).

Tek sada je mp3 postao živ jer je oslobođen. Neke Linux distribucije kao Fedora tek sada napokon podržavaju mp3 bez potrebe da se naknadno instalira.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nećete vjerovati, ali MP3 nije mrtav
Ovoliko trolova nisam vidio ni u sumi striborovoj . Normalnom covjeku , a kamoli trolu koji je procitao orginalan clanak s "greskom" bi bilo jasno sve sto je drug porucnik Susta napisao u ovom clanku.
Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice