Nema gužvi za iPhone 8

poruka: 38
|
čitano: 6.031
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nema gužvi za iPhone 8".
12 godina
neaktivan
offline
Nema gužvi za iPhone 8

Bit će 3 čovjeka više u Kini,Americi,Australiji pa tako i u Kanadi.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nema gužvi za iPhone 8
Ne kupujem dok mu cijena nije barem 2000$.
Moj PC  
17 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
Gdje se vrše rezervacije mjesta u redu pred trgovinom?
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
Igor150 kaže...

Bit će 3 čovjeka više u Kini,Americi,Australiji pa tako i u Kanadi.

A čuj da je u paketu(Samsuganer to ima) brzi punjač, pa bilo bi puno više gužve ovako zna se pljuni još 100dolara za dodatnu opremu.

 

Ne kužim zakaj se ovo čudo uopče stavlja kao vijest. Ali eto kaj moš ništa, več dosta vremena tu na Bug-u pisanje vijesti je otišlo gadno nizbrdo.

Intel=pokvareni podmukli smradovi!
12 godina
offline
Nema gužvi za iPhone 8

preskup i dosadan. jedino vrijedno spomena je A11 soc koji melje konkurenciju...

What could possibly go wrong?
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Nema gužvi za iPhone 8

za galaxy s8 modelom nastala je pomama, posebice s prelaska iphone 7 na samsung

 
1 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8

Valjda svatili Appleov cilj...deri di stigneš...Pomalo smor s vijestima o Appleu s jedne strane,s druge moraju nečime popuniti prostor kojeg plaćaju Bugovci.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 22:37 (Igor150).
11 godina
odjavljen
offline
Nema gužvi za iPhone 8

Svi čekaju govance koje se smije i plače i tako dalje. 

...................................... funny facts
Moj PC  
1 6 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
a dali mozda netko zna, dali je moguce u prvim danima ili mozda cak prednaruciti online jedan primjerak, nekako mi se to cini puno prakticnije nego ici kupovati u trgovinu sto je po meni gubitak vremena, iako to je samo moje misljenje
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Nema gužvi za iPhone 8

grozno. poslije svih onih uragana sad još i to. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
Svaka luda ima svoje veselje.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Nema gužvi za iPhone 8

Volim se ove slike sjetit kad god izlazi novi ajfon. 2.12.2012, jbg ne znam koji je tad izašao al bila su dva jebena sata u noci, taman sa zenom iz kina sa neke matineje, lagana setnja do Trga kad ono... 

 

Trebalo mi je da skuzim kaj se dogada, cak su pljeskali nekom, valjda prvom sretnom vlasniku  

 

Bolest 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
13 1 hvala 3
16 godina
offline
Nema gužvi za iPhone 8

Ako nema guzvi, sto se onda ceka na iphone 1-2 sedmice? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
gocc01 kaže...

Volim se ove slike sjetit kad god izlazi novi ajfon. 2.12.2012, jbg ne znam koji je tad izašao al bila su dva jebena sata u noci, taman sa zenom iz kina sa neke matineje, lagana setnja do Trga kad ono... 

 

Trebalo mi je da skuzim kaj se dogada, cak su pljeskali nekom, valjda prvom sretnom vlasniku  

 

Bolest 

Dugo je trajala ta kino predstava.

 

matineja (franc.), koncertna, filmska i sl. priredba ili svečanost koja se održava u prijepodnevnim satima.

14 godina
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
gocc01 kaže...

Volim se ove slike sjetit kad god izlazi novi ajfon. 2.12.2012, jbg ne znam koji je tad izašao al bila su dva jebena sata u noci, taman sa zenom iz kina sa neke matineje, lagana setnja do Trga kad ono... 

 

Trebalo mi je da skuzim kaj se dogada, cak su pljeskali nekom, valjda prvom sretnom vlasniku  

 

Bolest 

 

Trebao si pitati nekoga zašto čekaju, pa bi vjerojatno dobio širu sliku. Tada se u VIP-u iPhone 4 mogao dobiti po vrlo povoljnim cijenama (oko 2000 kn), s pretplatnim modelom koji je tada bio vrlo konkurentan, a uz to su se darovali Gear4 bluetooth zvučnici za one koji su stajali u redu, a čija je cijena u trgovinama bila oko stotinjak eura, ako se dobro sjećam.

 

Također, pitaj one koji su stajali u redu u Bogovićevoj kad su kupovali WoW nastavke žale li zbog toga.

 

Ljepota je u očima promatrača.

14 godina
neaktivan
offline
Nema gužvi za iPhone 8

Danas svi kupuju online :D

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
PlayMaker10 kaže...

Danas svi kupuju online :D

 To sam i ja htio napisati. U Webshopovim telekom firmi i nekim drugim online trgovinama moguće je kupiti iphone 8, pa nema potrebe za čekanjem u redu.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
BarbaVeli kaže...
gocc01 kaže...

Volim se ove slike sjetit kad god izlazi novi ajfon. 2.12.2012, jbg ne znam koji je tad izašao al bila su dva jebena sata u noci, taman sa zenom iz kina sa neke matineje, lagana setnja do Trga kad ono... 

 

Trebalo mi je da skuzim kaj se dogada, cak su pljeskali nekom, valjda prvom sretnom vlasniku  

 

Bolest 

 

Trebao si pitati nekoga zašto čekaju, pa bi vjerojatno dobio širu sliku. Tada se u VIP-u iPhone 4 mogao dobiti po vrlo povoljnim cijenama (oko 2000 kn), s pretplatnim modelom koji je tada bio vrlo konkurentan, a uz to su se darovali Gear4 bluetooth zvučnici za one koji su stajali u redu, a čija je cijena u trgovinama bila oko stotinjak eura, ako se dobro sjećam.

 

Također, pitaj one koji su stajali u redu u Bogovićevoj kad su kupovali WoW nastavke žale li zbog toga.

 

Ljepota je u očima promatrača.

 Taj dan 2012. se počinjao prodavati iPhone 5. Ja sam bio u redu u Rijeci ispred Vipa, dosao sam oko 7 popodne pa do ponoci cekao, bio sam treci u redu. Dobio se taj gear4 zvucnik i 500kn popusta na mobitel :)

8 plus sam naručio online, vrijeme je da 6s plus ode u mirovinu ;)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
ridealong kaže...
PlayMaker10 kaže...

Danas svi kupuju online :D

 To sam i ja htio napisati. U Webshopovim telekom firmi i nekim drugim online trgovinama moguće je kupiti iphone 8, pa nema potrebe za čekanjem u redu.

 A u kojoj to situaciji IMA potrebe stajati u redu? Gdje gori da ga moras kupiti prvi dan a ne drugi dan?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
Gori u glavi, di drugdje moze gorit lol
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
5 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
Torent kaže...
ridealong kaže...
PlayMaker10 kaže...

Danas svi kupuju online :D

 To sam i ja htio napisati. U Webshopovim telekom firmi i nekim drugim online trgovinama moguće je kupiti iphone 8, pa nema potrebe za čekanjem u redu.

 A u kojoj to situaciji IMA potrebe stajati u redu? Gdje gori da ga moras kupiti prvi dan a ne drugi dan?

Nije riječ o prvom danu, nego je ponekad riječ o tjednima, ovisno o zalihana trgovca / operatera. Kada se prva pošiljka rasproda, onda se čeka sljedeća pošijka koja dolazi za par tjedana. Kada je mobitel poklon, a datum izlaska mobitela na tržište se poklopi ili je blizu nečijoj želji da se toj osobi pokloni baš taj mobitel, onda je taj mobitel potrebno i nabaviti.

 

Ništa bolja situacija nije niti s webshopom. Imam iskustvo iz familije kad je itekako trebalo gnjaviti HT da konačno dostavi plaćeni mobitel, a nije bilo govora o nikakvom prvom danu.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 20:00 (ridealong).
14 godina
neaktivan
offline
Nema gužvi za iPhone 8

Apple ima kvalitetu, nema najbolji uređaj ali ima vjerne kupce i ima marketing, toliko jak da ispada da je AMOLED tek sad dovoljno dobar za iPhone, da je prije toga uvijek nešto falilo i oni su to tako uspjeli prikazati i ne sumnjam da će iPhone X bit daleko najprodavaniji uređaj. Imaju kombinaciju softwarea i hardwarea i nitko im nikad neće biti niti blizu s te strane. Ja sam cijeli život bio na Androidu, iOS nisam mogao smislit, uvijek mi je bila ta otvorenost Androida prednost, mogao sam mijenjat šta sam htio ali došao sam u godine kada me to više ne zanim, i više nemam problema sa zatvorenosti iOS-a. Ako se vratim na Android jedno je sigurno a to da Samsung vjerovatno više nikad, sljedeći bi mogao biti Huawei, trenutno imam iPhone 7 i prezadovoljan sam s tim uređajem, platio ga 3500 kn prije 8 mjeseci i trajat će najmanje još dvije godine u to sam siguran. Nakon toga ćemo vidjet.

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Nema gužvi za iPhone 8
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
BabyDriver420 kaže...

 

Ljepota je u očima promatrača.

 Taj dan 2012. se počinjao prodavati iPhone 5. Ja sam bio u redu u Rijeci ispred Vipa, dosao sam oko 7 popodne pa do ponoci cekao, bio sam treci u redu. Dobio se taj gear4 zvucnik i 500kn popusta na mobitel :)

8 plus sam naručio online, vrijeme je da 6s plus ode u mirovinu ;)

 Daj mi molim te objasni kad je Apple tako napredan i fenomenalan, što konkretno zapinje na 6s plus modelu da si morao na 8? 

PlayMaker10 kaže...

Apple ima kvalitetu, nema najbolji uređaj ali ima vjerne kupce i ima marketing, toliko jak da ispada da je AMOLED tek sad dovoljno dobar za iPhone, da je prije toga uvijek nešto falilo i oni su to tako uspjeli prikazati i ne sumnjam da će iPhone X bit daleko najprodavaniji uređaj. Imaju kombinaciju softwarea i hardwarea i nitko im nikad neće biti niti blizu s te strane. Ja sam cijeli život bio na Androidu, iOS nisam mogao smislit, uvijek mi je bila ta otvorenost Androida prednost, mogao sam mijenjat šta sam htio ali došao sam u godine kada me to više ne zanim, i više nemam problema sa zatvorenosti iOS-a. Ako se vratim na Android jedno je sigurno a to da Samsung vjerovatno više nikad, sljedeći bi mogao biti Huawei, trenutno imam iPhone 7 i prezadovoljan sam s tim uređajem, platio ga 3500 kn prije 8 mjeseci i trajat će najmanje još dvije godine u to sam siguran. Nakon toga ćemo vidjet.

 Joj "obožavam" ove "ja sam prije bio najveći neprijatelj, ali kada sam to primio u ruke, preporodio sam se, otkrovenje, prosvjetljenje, apsolutna produhovljenost i sklad duše i mobitela"
Stalno nosim te flagshipe sa sobom, profesionalno - ne kupujem ih, i stvarno nemam nikakvog povoda stoga da kiselim jedno a šećerim drugo. Samsung S8 je savršeno dobar mobitel, kao što je to meni neukom bio i s7 i s6 koji su mi još po ladicama na poslu. Ali kada sam vidio (još nam nije stigao iphone 8, 8+ ni x ali trebali bi uskoro) da će apple po svojem starom običaju naplaćivati amazing fičer koji drugi imaju odavno i nije predstavljao nikakvu premiju(quick charge), fakat su mi odvratni. 



http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
8 godina
odjavljen
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
U kutiji sa punjačem dodje za razne uredjaje osim za iphone 😂 Ako to nije govance in the face kupcima ja ne znam sta je onda.... Guzenje na potpuno drugom nivou....
I to je sasvim ok kupcima... Treba koštati 5000 usd...
15 godina
offline
Nema gužvi za iPhone 8

te 2012. sam i ja bio u redu, doso sam oko 9 navecer i stajo do otprilike 2-3 ujutro. zasto? pa zato sto sam imo 4 pretplate za produzit, na svaku sam uzeo iphone za koji sam dobio 500 kn popusta po komadu, te bezicni gear4 zvucnik koji sam isto prodo po tristotinjak kuna po komadu. poanta je da se u to vrijeme na neku normalnu pretplatu koju sam tako ionako imo(oko 100 kn po pretplati, nikad nisam placo vise od 100 kn mjesecno za mob u zivotu) moglo dobit iphone dosta jeftino, a ljudi su na dan izlaska preko njuskala placali 5000 kn, sve sam ih prodo sljedeci dan, spremio kes fino u dzep i super.

 

a i kako je kolega reko, prije je pomama za iphonom bila daleko veca od danas, dolazilo je manje primjeraka i u pravilu je kasnio mjesec-mjesec ipo s datumom izlaska, pa ko nije ceko u redu ili bio spremam istrest hrpu love na njuskalu nije mogo dobit iphone dosta dugo nakon izlaska.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
overhaul kaže...
BabyDriver420 kaže...

 

Ljepota je u očima promatrača.

 Taj dan 2012. se počinjao prodavati iPhone 5. Ja sam bio u redu u Rijeci ispred Vipa, dosao sam oko 7 popodne pa do ponoci cekao, bio sam treci u redu. Dobio se taj gear4 zvucnik i 500kn popusta na mobitel :)

8 plus sam naručio online, vrijeme je da 6s plus ode u mirovinu ;)

 Daj mi molim te objasni kad je Apple tako napredan i fenomenalan, što konkretno zapinje na 6s plus modelu da si morao na 8? 

PlayMaker10 kaže...

Apple ima kvalitetu, nema najbolji uređaj ali ima vjerne kupce i ima marketing, toliko jak da ispada da je AMOLED tek sad dovoljno dobar za iPhone, da je prije toga uvijek nešto falilo i oni su to tako uspjeli prikazati i ne sumnjam da će iPhone X bit daleko najprodavaniji uređaj. Imaju kombinaciju softwarea i hardwarea i nitko im nikad neće biti niti blizu s te strane. Ja sam cijeli život bio na Androidu, iOS nisam mogao smislit, uvijek mi je bila ta otvorenost Androida prednost, mogao sam mijenjat šta sam htio ali došao sam u godine kada me to više ne zanim, i više nemam problema sa zatvorenosti iOS-a. Ako se vratim na Android jedno je sigurno a to da Samsung vjerovatno više nikad, sljedeći bi mogao biti Huawei, trenutno imam iPhone 7 i prezadovoljan sam s tim uređajem, platio ga 3500 kn prije 8 mjeseci i trajat će najmanje još dvije godine u to sam siguran. Nakon toga ćemo vidjet.

 Joj "obožavam" ove "ja sam prije bio najveći neprijatelj, ali kada sam to primio u ruke, preporodio sam se, otkrovenje, prosvjetljenje, apsolutna produhovljenost i sklad duše i mobitela"
Stalno nosim te flagshipe sa sobom, profesionalno - ne kupujem ih, i stvarno nemam nikakvog povoda stoga da kiselim jedno a šećerim drugo. Samsung S8 je savršeno dobar mobitel, kao što je to meni neukom bio i s7 i s6 koji su mi još po ladicama na poslu. Ali kada sam vidio (još nam nije stigao iphone 8, 8+ ni x ali trebali bi uskoro) da će apple po svojem starom običaju naplaćivati amazing fičer koji drugi imaju odavno i nije predstavljao nikakvu premiju(quick charge), fakat su mi odvratni. 



 Krivim tonom čitaš moj post, ja nisam rekao da je sad odjednom to najbolji mobitel, nego da sam došao u godine kada me boli briga da li mogu zamijenit mjesto ikonicama, promijenit wallpaper, temu i slične gluparije. Taj dio me više zanima i trenutno jednostavno nemam problema sa restrikcijama koje nameće iOS, naprotiv jako sam zadovoljan prvim iPhoneom koji koristim nakon Androida i ako mi sljedeći uleti po dobroj cijeni opet ću ga uzet. Vidim da svi problem Applea predstavljaju u cijeni, ljudi moji Galaxy S8 je u slobodnoj prodaji po istoj cijeni kao i iPhone i ja tu ne vidim nikakvu razliku, deru nas i jedni i drugi. Galaxy S8 nije ništa nego S7 sa malo boljim ekranom. Ono što je iPhone 8 za iPhone 7 to je i S8 za S7 Edge. Razlika je samo display ništa više.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8

A ko je rekao da je S8 jeftin?

Nisu svi problemi u cijeni koja btw nije ona koja pise na kutiji vec sa cijena,a dodataka.... U cijenu s8 su ukljucene sve reklamirane funkcije za razliku od IP8....

12 godina
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
jel ima di za kupit iphone 7S?
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nema gužvi za iPhone 8
Torent kaže...

A ko je rekao da je S8 jeftin?

Nisu svi problemi u cijeni koja btw nije ona koja pise na kutiji vec sa cijena,a dodataka.... U cijenu s8 su ukljucene sve reklamirane funkcije za razliku od IP8....

 iPhone je za "bogate"..to se zna prije same kupovine, kabel i adapter koštaju 400 kn, slušalice cca 300 kn, aplikacije koje su na Androidu besplatne na Apple storeu se naplaćuju. To svi znaju prije kupovine i ne vidim problem u tome. Tko nije spreman za to nema ga šta kupovat. Samsung nudi to sve jer zna da će Apple imat veću prodaju od Samsunga i moraju nekako privuć kupce. Apple je iPhoneom izgradio ime i ljudi ga kupe jer je to iPhone. Evo ti primjer Samsung je prije izlaska nudio ovaj neki povrat starog mobitela plus 750 kn za kupovinu S8, kad si to vidio da Apple radi? Ja osobno nikad ne bih dao preko 3500 kn za mobitel, ako uleti kao što je uletio iPhone 7 za 3500 kn nov, uzmem ga, prodam stari dodam nešto love ali dat 6000 kn to je već ra razmislit. Vjeruj mi da bi se Samsung sad mijenjao s Appleom za piziciju na mobilnom tržištu, da je Apple bude inovativan a da Samsung bere lovu za praktički iste uređaje iz godine u godinu i da ima tako vjerne kupce.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 12:01 (PlayMaker10).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice