Netflix uspješno blokirao VPN-ove

poruka: 55
|
čitano: 12.297
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix uspješno blokirao VPN-ove".
15 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Hajducka.Cesma kaže...

Pitanje nije bilo lično ni osobno, oprosti ako sam te nekako uvrijedio. To je bilo više kao razmišljanje naglas.

Ma kakva uvreda drug moj. I ja sam na glas prvi dio razmišlja ali eto audiofil sam ali nešto me neće BiH rock što ne znači da nema tu i tamo nečega. Ustvari od muzike malo što sa ex-yu slušam. Gibonni manje više i to je to.

Ja govorim da se ima šta gledati, sve zavisi koliko slobodnog vremena imaš, ako imaš malo onda ti možemo nešto dobro preporučiti. Samo reci žanr ;)

 

Torent kaže...
Envy kaže...
...

 

* * *

Spectre? To tebi dobro? Ja upravo zavrsavam The Wire seriju i preporucujem je ...

A da nema sta gledati i te kako ima ako nista drugo klasici sedme umjetnosti... Sto mora biti iz 2015 i 2016 godine ;)

Spectre su toliko meni naružili da je toliko smeće od filma i ajde ja slučajno (dok se analizirao nekakav mrežni promet, znam potrajat će 3 sata) da vidim - kad ono Boom, očekivao sam dno-dna a zaprvo sam na kraju dobio utisak jako dobrog filma. A iskreno bolji je od Quantum of Solace + ima elemenata da se odvoji od more prijašnjih 007 filmova gdje su svi skoro se tek-tako smjenjivali. Ovaj ima nezavisnu priču ali karakter samog Bonda se nadovezuje iz flma u film + uticaj da je ona M ostarila, oprostila se u Skyfall i sada Bond u Spectre je prilično drugačije nego što je to do sada blo (bolje).

 

A naravno da ne mora biti ja sam samo predložio sa čim sam se ja susretao 2015-te. Evo prije 2h sam završio Fargo (netko mi preporučio ovdje) juče 5 serija u komadu danas 5. Za The Wire već imam preporuku sada još jednu dakle mora biti dobra ;)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Envy kaže...

Za The Wire već imam preporuku sada još jednu dakle mora biti dobra ;)

 Mislim da bi Žica mogla biti prevelik zalogaj za tebe.

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Envy kaže...

 

Torent kaže...
Envy kaže...
...

 

* * *

Spectre? To tebi dobro? Ja upravo zavrsavam The Wire seriju i preporucujem je ...

A da nema sta gledati i te kako ima ako nista drugo klasici sedme umjetnosti... Sto mora biti iz 2015 i 2016 godine ;)

Spectre su toliko meni naružili da je toliko smeće od filma i ajde ja slučajno (dok se analizirao nekakav mrežni promet, znam potrajat će 3 sata) da vidim - kad ono Boom, očekivao sam dno-dna a zaprvo sam na kraju dobio utisak jako dobrog filma. A iskreno bolji je od Quantum of Solace + ima elemenata da se odvoji od more prijašnjih 007 filmova gdje su svi skoro se tek-tako smjenjivali. Ovaj ima nezavisnu priču ali karakter samog Bonda se nadovezuje iz flma u film + uticaj da je ona M ostarila, oprostila se u Skyfall i sada Bond u Spectre je prilično drugačije nego što je to do sada blo (bolje).

 

A naravno da ne mora biti ja sam samo predložio sa čim sam se ja susretao 2015-te. Evo prije 2h sam završio Fargo (netko mi preporučio ovdje) juče 5 serija u komadu danas 5. Za The Wire već imam preporuku sada još jednu dakle mora biti dobra ;)

 A ja bas obrnuto. Spectre mi djeluje kao sklepan od odbacenih scena iz prethodnih filmova. Stalno sam imao deja vu efekat plus negativac mlak nerazradjen lik.... 3 klase ispod skyfall-a. Da se razumijemo ja ne ocekuje od bilo kojeg 007 filma neko remek djelo sedme umjetnosti ali skyfall mi je digao ljestvicu dosta visoko a spectre mi je totalno razocarenje. Sto se tice fargo meni odlicna serija tek nijansu losija od true detctive ali ipak mi je hous of cards najbolje legla. Nikad me nesto nije drzalo prikovano za ekran kao hous of cards ;) Lik je legenda ;)

The wire nije tip serije kao fargo ili true detective ali ima slojevitu pricu gdje se prate i prikazuju razliciti slojevi drustva u gradu Baltimoru i juce zavrsih i petu sezonu...Ja sam ti preporucio fargo ali da prvo gledas drugu sezonu pa onda prvu jer ovako ti druga i nece biti bog zna sta iako je odlicna ali prva sezone je fenomenalna ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
hudo kaže...

Jel se zna tocno kako oni detektiraju VPN? Imaju blacklistane IP adrese?

 

Ako je to slucaj, ocekujem pojavljivanje tutoriala kako sloziti svoj linux vps za forward proxy:) 

 

matkoGSi kaže...

Izgleda i Spotify je blokirao VPN,meni već dva dana ne radi,a Hola svira ku*cu

šteta 

 Imate upute baš na Bugovom forumu kako složiti VPN na besplatnom Amazonovom serveru. Ja svake godine otvorim novi, iskopiram snapshot na novi account (samo novu mail adresu otvoriš) i zatvorim stari. Taj ne mogu blokirati, nema šanse.

16 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
zoki.zlikowski kaže...
hudo kaže...

Jel se zna tocno kako oni detektiraju VPN? Imaju blacklistane IP adrese?

 

Ako je to slucaj, ocekujem pojavljivanje tutoriala kako sloziti svoj linux vps za forward proxy:) 

 

matkoGSi kaže...

Izgleda i Spotify je blokirao VPN,meni već dva dana ne radi,a Hola svira ku*cu

šteta 

 Imate upute baš na Bugovom forumu kako složiti VPN na besplatnom Amazonovom serveru. Ja svake godine otvorim novi, iskopiram snapshot na novi account (samo novu mail adresu otvoriš) i zatvorim stari. Taj ne mogu blokirati, nema šanse.

 

Imas link mozda? Probao potraziti forum al nisam nista uspio nac.  

 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
15 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Torent kaže...
* * *

* * * a spectre mi je totalno razocarenje. Sto se tice fargo meni odlicna serija tek nijansu losija od true detctive ali ipak mi je hous of cards najbolje legla. Nikad me nesto nije drzalo prikovano za ekran kao hous of cards ;) Lik je legenda ;)

The wire nije tip serije kao fargo ili true detective ali ima slojevitu pricu gdje se prate i prikazuju razliciti slojevi drustva u gradu Baltimoru i juce zavrsih i petu sezonu...Ja sam ti preporucio fargo ali da prvo gledas drugu sezonu pa onda prvu jer ovako ti druga i nece biti bog zna sta iako je odlicna ali prva sezone je fenomenalna ;)

E upravo sam to Boldano na svakom koraku slušao da nisam ni u kino otišao (ne sjećam se koji 007 nisam gledao u kinu osim Spectre). Baš ga je svatko ocrnio ali ja, valjda imajući to na umu i podsvijesti... konačni dojam nije bio wow ali ono nešto u smislu "pa nije ovo film C produkcije sa ocjenom 1,9 na IMDb-u - zapravo ovo uopće nije loš film.

 

The Wire mi se jutros kompletirao čitav. HBO stoji iza svega a gledajući ovdje ovaj redoslije:

http://www.imdb.com/chart/toptv očekujeme me spektakl. Ne računajući dokumentarac (kojeg sam također gledao) prve tri ne bih ni ja bog zna što promjenio, osim što bi na prvo mjesto stavio BrBa... ne znam šta ima u toj seriji (ali ako su otkrili neku hypnozu da se može kroz elektromagnetske talase pustiti, pustili bi ju upravo upravo kroz tu seriju). Evo i odličan članak:

 

Zašto sam svih pet sezona genijalne serije 'Breaking bad' odgledao za manje od mjesec dana! 

 

Što se tiče True Detective vs. Fargo... hmm.. prvo sam gledao True Detective (mlađu, time i produkcijski klvaliteniju) pa tek ona sinoć završim Fargo. Fargo mi je nekako realnija za trunku, suptilan i surov život u Minesoti nekako.. hm.. djelovalo je čudno ali moj glas ide True Detective, valjda radi super-produkcije i glumačkog dvojca u 1. sezoni koji su seriju meni poslije BrBa digli na nivo da se ne moram bojati da poslije BrBa neće ništa biti tako ni približno dobro, ali sedma umjetnost uvijek ide dalje. (Najbolje je ne znati ništa o seriji osim da je dobra - tako u gornjem slučaju The Spectre - ja nisam ni trailer pogledao).

 

Tako da sam i House of Cards kompletirao (to mislim stoji na HDD-u i čeka da se odgleda) ali jednostavno dosta mi je više realnosti, policije, politike, rješavanje slučajeva i sl. Neka obje (The Wire je druga) čeka sezonu ljetnih kiša - to jest sezonu poslije, mrtvaca, vikinga i zmajeva. Sinoć završi Room (film) a prije 3 dana Spotlight (Best Motion Picture of the Year) baš sam zasićen prevelikom dozom realnosti i drame. 

8 godina
odjavljen
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Spectre me nije toliko razocarao gledajuci trailere koliko taj deja vu osjecaj koji me pratio cijeli film. Puno losiji od skyfall-a. Slazes li se barem to? ;) NAravno da niej c produkcija ali mi sve nekako nepovezano, puno nekakve suplje price nevezane za radnju, ne tece to glatko kako sam naucio od james-a. Skyfall klizi jednostavno sve tece glatko. Akcija prica glumci radnja ovdje to sve nekako na silu...Negativac u Skyfallu i negativac u spectre su nebo i zemlja...

 

BB me nije drzao nekako. Mislim da sam odgledao prvu sezonu i napustio... Kazu kasnije sve bolje. Dacu mu jos jednu sansu.

TD i fargo su drugacije serije. Fargo ima radnju TD ima atmosferu. Valjda me podsjeca na kad jaganjci utihnu i mozda hickokove filmove pa mi je zato legla. Druga sezona vec nema tu atmosferu iz prve.

 

Hous of card vrijedi gledati ako nista drugo radi KEvina. Covjek jednostavno nosi seriju. Pocetak trece sezone mi je najbolji pocetak ikad. Oni koji su gleali sjetice se posjete groblju... Jednostavno kralj....

The Wire ima slojevitu pricu o savremenom drustvu u velikim gradovima. Od vrha do dna. Od politike do droge i beskucnika. Realnost ne volim niti ja i ne gledam filmove sa ovih prostora.

Odosmo mi off ;)

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
hudo kaže...
zoki.zlikowski kaže...
hudo kaže...

Jel se zna tocno kako oni detektiraju VPN? Imaju blacklistane IP adrese?

 

Ako je to slucaj, ocekujem pojavljivanje tutoriala kako sloziti svoj linux vps za forward proxy:) 

 

matkoGSi kaže...

Izgleda i Spotify je blokirao VPN,meni već dva dana ne radi,a Hola svira ku*cu

šteta 

 Imate upute baš na Bugovom forumu kako složiti VPN na besplatnom Amazonovom serveru. Ja svake godine otvorim novi, iskopiram snapshot na novi account (samo novu mail adresu otvoriš) i zatvorim stari. Taj ne mogu blokirati, nema šanse.

 

Imas link mozda? Probao potraziti forum al nisam nista uspio nac.  

 

 Srećom slao nekom na email, ovdje se na trazilici nista ne može naći:

http://www.bug.hr/forum/topic/mrezni-softver/openvpn-besplatno-amazon-cloudu/136409.aspx

15 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Torent kaže...

Spectre me nije toliko razocarao gledajuci trailere koliko taj deja vu osjecaj koji me pratio cijeli film. Puno losiji od skyfall-a. Slazes li se barem to? ;) NAravno da niej c produkcija ali mi sve nekako nepovezano, puno nekakve suplje price nevezane za radnju, ne tece to glatko kako sam naucio od james-a. Skyfall klizi jednostavno sve tece glatko. Akcija prica glumci radnja ovdje to sve nekako na silu...Negativac u Skyfallu i negativac u spectre su nebo i zemlja...

 

BB me nije drzao nekako. Mislim da sam odgledao prvu sezonu i napustio... Kazu kasnije sve bolje. Dacu mu jos jednu sansu.

TD i fargo su drugacije serije. Fargo ima radnju TD ima atmosferu. Valjda me podsjeca na kad jaganjci utihnu i mozda hickokove filmove pa mi je zato legla. Druga sezona vec nema tu atmosferu iz prve.

 

Hous of card vrijedi gledati ako nista drugo radi KEvina. Covjek jednostavno nosi seriju. Pocetak trece sezone mi je najbolji pocetak ikad. Oni koji su gleali sjetice se posjete groblju... Jednostavno kralj....

The Wire ima slojevitu pricu o savremenom drustvu u velikim gradovima. Od vrha do dna. Od politike do droge i beskucnika. Realnost ne volim niti ja i ne gledam filmove sa ovih prostora.

Odosmo mi off ;)

Ma kakav off sve je to dio Netflixa i pričamo o njegovim čarima jer eto bez njega ništa od ovoga ne bi ni čuli ni vidjeli. 

 

Inače u svemu se slažem ne samo za Spectre vs. Skyfall sa tim da ti odmah isto kažem za BrBa da je početak baš čudan i dosadan kao nekkava teška diesel lokomotiva čiiji točkovi od siline prokližu na samim šinama.. ali zato kada se ista zaleti ništa joj nije ravno i sve što joj se popreči samljet će smrviti ispred sebe - simbolično govoreći.

Jer po Ginisivoj knjizi rekorda i dalje je No1.

 

U glavno poanta je da se ima šta gledati posmatrajući samo US kinematografiju, o ostalim suvišno je govoriti.

10 godina
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Blokiranje ide po vpn/proxy-u ali i po tome ako se slučajno logirate a da ste zaboravili uključiti VPN. Dakle dobijete flag negdje u bazi podataka i aj ća. Kao što sam ja napravio, odnosno vpn mi se srušio.

 

Pokušao sa openvpn-om na digitalocean-u, ma kakvi. Lijepo cancel membership i zdravo :) Šteta, baš mi je super servis.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Znaci moram dati jos jednu sansu BB ;) Odmah pristavljam 56 GB da se lagano skida ;)

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Dr. Zoidberg kaže...
nitro_vip kaže...
Ako se Netflix prodaje u RH onda fino napiši da nemaš pravo gledat to-to-ito pa će korisnik odlučit hoće uzet pretplatu ili ne. Nego tek kad se pretpatiš, vidiš da nemaš pola toga što ima u npr. USA.

 

To se ne radi.

 

 

Imaš još bolje, mjesec dana besplatno da pažljivo pregledaš ponudu i kvalitetu.

 

Daklem, širiš dezinformacije :P

 Jel ?? A što kad istekne mjesec dana ?? Te fore sa prvih mjesec dana besplatno puše samo babe na tržnici, sorry ali sve je to prodavanje muda pod bubrege.

Spija
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2016 13:34 (SPIJA).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove

O cemu ti pricas? Imas mjesec dana da pogledas ponudu. I onda odlucis hoces neces. Ti pricas kao da ti u probnom periodu daju sve pa kad platis pretplatu onda ti ukiu sto naravno nije slucaj...

14 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Torent kaže...

O cemu ti pricas? Imas mjesec dana da pogledas ponudu. I onda odlucis hoces neces. Ti pricas kao da ti u probnom periodu daju sve pa kad platis pretplatu onda ti ukiu sto naravno nije slucaj...

 Ma sad sam te skuzio sto si htio reci, svejedno, osobno ne volim sheme pretplati se pa ako ti se ne svidi odpretplati se. Što ako zaboravim se "odpreplatiti". jbte pa ne vrti mi se život oko toga da stalno mislim na to kako nešto trebam otkazati. No dobro to je samo moj stav

Spija
12 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Možeš ti odmah kliknuti na "cancel membership", svejedno ćeš dok ne istekne probni period imati pristup svemu.. Tako je bar bilo, mislim da je i sad..
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
error_666 kaže...
Možeš ti odmah kliknuti na "cancel membership", svejedno ćeš dok ne istekne probni period imati pristup svemu.. Tako je bar bilo, mislim da je i sad..

 

a što ako se i to zaboravi? 

12 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Onda plati, sta da ti kažem...
10 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
error_666 kaže...
Možeš ti odmah kliknuti na "cancel membership", svejedno ćeš dok ne istekne probni period imati pristup svemu.. Tako je bar bilo, mislim da je i sad..

 

a što ako se i to zaboravi? 

Bilo bi malo skuplje od pretplate ali očito korisnije > KLIK

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
error_666 kaže...
Možeš ti odmah kliknuti na "cancel membership", svejedno ćeš dok ne istekne probni period imati pristup svemu.. Tako je bar bilo, mislim da je i sad..

 

a što ako se i to zaboravi? 

 

Dobiš mail par dana prije isteka mjeseca.

 

Ako i to zaboraviš onda su te gamad podla nasanjkali.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Ma bas je taj netflix podao ;) Sve ucine da se  ne zeznes i ti se opet zeznes ;) Odmah likvidacija fizicka  ;)

14 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Torent kaže...

Ma bas je taj netflix podao ;) Sve ucine da se  ne zeznes i ti se opet zeznes ;) Odmah likvidacija fizicka  ;)

 Ne kužiš ti psihologiju ponuđač / kupac / korisnik. Kad to malo shvatiš onda će ti se proširiti percepcija. Malo ćeš drugačije shvaćati stvari i odnose među njima. Onda ćeš možda i sam sebi postaviti pitanje a zašto je ovo ovako kad je moglo biti onako. E pa nisu sve stvari ispale slučajno tako kako su ispale, neke su pomno odabrane. Pozz

Spija
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2016 7:53 (SPIJA).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove

De prosvijetli me jer ovu tvoju filozofiju ne razumijem. Netflix je privatna firma i ima pravo  da nudi sta  zeli po cijeni koji  zeli. Ne vidim u cemu je problem. TO sto ti mislis da bi trebao imati nesto po nekoj cijeni nema veze sa njima. To je tvoj problem. Oni nude uslugu daju ti probni period da probas ako ti se svidi uzmes a ako ne adios. To je PRIVATNA FIRMA a ne javni servis koji se finansira iz budzeta. Da imas svoj biznis drugacije bi pricao...

14 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
Torent kaže...

De prosvijetli me jer ovu tvoju filozofiju ne razumijem. Netflix je privatna firma i ima pravo  da nudi sta  zeli po cijeni koji  zeli. Ne vidim u cemu je problem. TO sto ti mislis da bi trebao imati nesto po nekoj cijeni nema veze sa njima. To je tvoj problem. Oni nude uslugu daju ti probni period da probas ako ti se svidi uzmes a ako ne adios. To je PRIVATNA FIRMA a ne javni servis koji se finansira iz budzeta. Da imas svoj biznis drugacije bi pricao...

 Evo prosvijetlit ću te, samo pazi da ne pregoriš. haha Šalim se malo, ali vidim da si ti nabrijanko. Odmah u startu da riješimo jednu stvar, niti mi se da , niti mi se hoće niti imam vremena se sa tobom natezati. Ja sam samo naveo svoje mišljenje u komentaru. Ako ti se ne sviđa zaobiđi ga. Trošiš živce i vrijeme na nepotrebne stvari. Ako ti se ta Netflix toliko dopada da svršavaš na njega, pa brate samo udri, niti ti branim, niti te odgovaram od toga. Dapače, drago mi je da ti se sviđa i da si sretan. Ja niti sam ga probao, niti koristio niti namjeravam. Ali to ne znači da ne smijem imati mišljenje o tome.

 

I samo onako ukratko, nisam ja niti rekao da to mora biti kako ja hoću, niti sam rekao da je to javni servis ili sl. A to što je privatna firma, pa što onda. Pa svaka firma bila privatna , ovakva ili onakva, prva stvar koja im je, ili bi trebala biti na pameti jest približiti se kupcu  a ne udaljiti se od njega.

 

Ja nisam naveo da taj netflix ima poseban problem, samo sam napisao da ja osobno ne volim imati obavezu nesto odjaviti ako mi se to ne svidi. Vise mi se sviđa varijanta: ako ti se dopada onda se lijepo registriraj, plati i koristi. Ne vidim niti jedan fucking razlog zasto to ne bi moglo biti tako. Jer ionako i ovako ti dobijes nekakv probni period. Što pozdravljam. ALi to ionako mora postojati. Pa tko bi kupovao mačka u vreći.

 

Možda ima ljudi koji koriste nekoliko "netflixova" ili sto ja znam. Pa onda on znači mora svaki od njih imati u obvezi odjaviti da ne bi nepotrebno plaćao nešto što u konačnici niti ne koristi. Pa ne sjede svi svaki dan na kavi i samo gledaju što bi mogao a što ne bi mogao prijaviti, registrirati, uključiti, isključiti itd. Tempo života je takav kakv je. Ne vidiš i što vidiš. Vidiš pa zaboraviš što si vidio isl.

 

To što oni pošalju mail obavijesti da trebaš se odjaviti ne znači ništa, upravo iz navedenih razloga. Ali zašto takav pristup, isto je navedeno malopriije gore. Proširiš malo horizonte pa ćeš shvatiti.

 

A tu te nažalost ne mogu prosvijetliti, to će napraviti život, osim ako so srećković da te život mazi i da će ti jedina briga u životu biti odjaviti ili ne netflid. Onda se ovo ništa ne odnosi na tebe i sve skupa nema smisla. Bez ljutnje, s poštovanjem.

 

Spija
Netflix uspješno blokirao VPN-ove

Ne moraš se trudit uzimat Netflix, s novim blokiranjem apsolutno svakog Proxya i VPNa postali su preskupi za ono što nude za hrvatsko tržište. Mislim da na tržištu više ne postoji VPN ili Proxy koji uspješno varaju Netflix. osim ako ne misliš na nekakve noname proxye, ali i oni će biti blokirani čim postanu malo poznatiji.

 

Radije si uzmi jeftiniji PickBox koji nema automatskog renewanja pretplate, ali nema niti probnog perioda. Dobiješ mačka u vreći.

IMHO PickBox ne vrijedi ku*cu sa svojim sadržajem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix uspješno blokirao VPN-ove
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

IMHO PickBox ne vrijedi ku*cu sa svojim sadržajem.

 Cak i da im je sadrzaj dobar, UI/UX im je uzasan.

WordPress ❤
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice