Nexusi u Vip centrima

poruka: 60
|
čitano: 11.681
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nexusi u Vip centrima".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
r00t kaže...

Ima li neko Nexus 4, ima li nekih bitnih mana?

 

Kontam da preko rodice koja zivi u USA kupim ovaj 16GB, 350$ kosta..onih od 8GB nema na stanju vec odavno a i pitanje je koliko je praktican samo sa 8GB..

 

najbolji android uredjaj, ako mozes nabavi, ja vec dugo imam oko na njemu samo sto nemam rodicu u americi da mi ga kupi :D

Evasi0n Jailbreak http://www.youtube.com/watch?v=SRiWB-3_upI
14 godina
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
bistri kaže...

najbolji android uredjaj, ako mozes nabavi, ja vec dugo imam oko na njemu samo sto nemam rodicu u americi da mi ga kupi :D

U bugu 242 ima review, kude mu display i kameru, pa reko da vidim je li to toliko "strasno" :D

13 godina
protjeran
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
Zdravac kaže...

Da, definitvno preskupo !!!

 

Iako ne kužim zašto većina ljudi jednostavno mora kupiti zadnje tehnološko sranje koje izađe. Ne sumnjam da su uređaji mrak, ali već za cca 1000 kn se može kupiti Android mobitel koji će služiti za sve bar sljedeće 2 godine (npr. Sony xperia U u bonbonu)

Osim ako netko misli dati 4500 kn, pa se onda hvaliti kako će i za godinu dana moći igrati najnovije igrice...

Imaj na umu da Xperia U ima 3.5'' ekran, ako već netko kupuje neki budget phone nek kupi s 4'',to je neki minimum danas...

 

Rijetko tko ti kupi mobitel za 4500kn...

13 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

a što pretjeraše sa cijenama.... j....e...

HD Portal - pogled u svijet visoke rezolucije www.hdportal.eu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
r00t kaže...
bistri kaže...

najbolji android uredjaj, ako mozes nabavi, ja vec dugo imam oko na njemu samo sto nemam rodicu u americi da mi ga kupi :D

U bugu 242 ima review, kude mu display i kameru, pa reko da vidim je li to toliko "strasno" :D

Samo u bugu kude display ...

Radi se o najnovijem IPS LCD-u, a boje mu namjestiš sam po potrebi ako stock konfiguracija nije dobra. Kamera je osrednja, ništa posebno, ali nije ni očajna.

 

Po meni je najveća mana što je relativno krhak zbog stakla prijeda i otraga. Ja sam navikao na ovu Samsungovu plastikariju koja baš ne može puknut, pa eto kad ga nabavim morat ću posebno pazit na to.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Nexusi u Vip centrima

Slobodan uređaj 3500 kn? Daj, stvarno?! Pa to je skoro tisuću kuna više nego u Linksu i 1500kn više nego naručiti u SAD-u i platiti PDV...

:)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
eevek kaže...

Dakle 600 eVra za Nexus 4 bez obveze, 270 eVra ako produljim postojeći ugovor na 24 mjeseca.

 

3500kn za Nexus7...ekskluzivno?

 

Je*ote, kakve droge oni tamo jedu? {#}

ocito jako loše{#}

Teško je naći svjetlo, ako ni ne znaš da živiš u mraku
13 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

doduše u 5 mjesecu bi se trebao pojavit Nexus 7 2

HD Portal - pogled u svijet visoke rezolucije www.hdportal.eu
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Nexus 4 je super uređaj, prijatelj ga ima već dosta dugo tako da sam se i sam poigrao. Najbolja stvar koja se može kupiti kod nas trenutno, dosta future proof zbog updateova a specifikacije će još dosta dugo biti dostatne. Što se cijena tiče, ne znam zašto se toliko smijete, oke kužim za Nexus 7 koji se da kupiti za manje u drugim informatičkim dućanima, ali Nexus 4 ovoliko svugdje košta. Onih famoznih 300 i 350$ je samo preko google playa, kad LG distribuira cijena je daleko veća. Tako da nije da su ovi u VIPu tolki grebatori(nisam nikad koristio VIP da se razumijemo, tako da je ovo objektivno mišljenje).

 
0 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
Gravewhisper kaže...

Nexus 4 je super uređaj, prijatelj ga ima već dosta dugo tako da sam se i sam poigrao. Najbolja stvar koja se može kupiti kod nas trenutno, dosta future proof zbog updateova a specifikacije će još dosta dugo biti dostatne. Što se cijena tiče, ne znam zašto se toliko smijete, oke kužim za Nexus 7 koji se da kupiti za manje u drugim informatičkim dućanima, ali Nexus 4 ovoliko svugdje košta. Onih famoznih 300 i 350$ je samo preko google playa, kad LG distribuira cijena je daleko veća. Tako da nije da su ovi u VIPu tolki grebatori(nisam nikad koristio VIP da se razumijemo, tako da je ovo objektivno mišljenje).

Kakve su to gluposti? Kad si grebator, ako nešto prodaješ za 233% maloprodajne cijene u zemlji s nekoliko puta većim standardom? Za "grebatorstvo" ili lihvarenje ti nije dosta ni 30% viša cijena od one u jednoj od skupljih trgovina računalnom opremom?

 

Ne mora cijena za oba uređaja biti van svake pameti da se to smatra neprimjerenim... Dovoljno je da je jedna ovakva.

:)
16 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

tko ima slobodnog vremena i malo suskavih novcanica.   uzet tarifu sa tabletom i onda podignut privatnu tuzbu zbog ciste prijevare...kakav potrosacki kod...tuzba (podnesak tuzbe odvjetnika i sklapanje tuzbe...cca 5000kn).  onda cekat odgovor njihove pravn sluzbe i zakljucak suda.

u tuzbi navest da se osjecas kao kreten i da ti se ljudi smiju po putu, te da si dobio ptsp od sprdanja..."gle one budale,a mogao u prodaji kupiti za 2500".

strahovite dusevne boli.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 18:20 (torrente).
 
8 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
Veoma jeftino, moram priznati. Mislim da cu uzeti bar 5 komada, cek, samo da vidim da li imam sitno. Nope, nemam. Sve same novcanice od 10 tisuca eura. Jbg vip, nista od kupovine.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
15 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

Ovo bi trebalo biti u domeni zakonske zaštite kupaca.

 

Sve je jasno kao dan: obavezuju stranku ugovorom i iz toga izvlače korist, a za uzvrat daju samo zrak, tj. napuhanu cijenu.

 

Normalno snažne udruge za zaštitu potrošača su ovakve stvari trebale davno srezati, ali usprkos svom upiranju, to je kod nas još na niskoj razini.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
gogi321 kaže...

Hahaha ma daj smjesni su sa cijenama kad vidim kako kradu odma mi dode da raskinem pretplatu i odem na nekog drugog operatera..

Ja nisam promijenio operatera, ali sam prešao s pretplate na bonove. I odlično mi je.

14 godina
protjeran
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
mmucko1 kaže...

...fakat nisu normalni s tim cijenama....Nexus 7 ekskluzivno u Vipu u slobodnoj prodaji 3900 kn a u HG shopu 2500 kn??????  wtf?  pa da bar dođe neki novi operater na tržište koji bi  kvalitetno nagazil i ove iz Vipa i T-coma, a ne ko ovi bipsići iz Tele 2...apsolutno ništa nisu napravili...Vip i T-com i dalje drže sve u svojim rukama

Napravi su, napravili. Zbog Tele2 ipak imamo niže cijene mobilnih usluga. Za siću od 35 kuna imam 1000 minuta mjesečno razgovora prema svim mrežama i 1GB prometa (tarifa Smart na bonove + zimska opcija za 5 kuna mjesečno). Imaju problema s kvalitetom zvuka tijekom razgovora i pokrivenošću signalom i u Zagrebu, ali su neke stvari pomaknuli s mrtve točke.

15 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

nabavili su promo dva komada i sad ih prodaju "ono ekskluzivno" dam se okladiti da ih nema ni za lijek' (4kom. max)

ali smo ekskluziva!!! ..
dobro da nemaju ko' za iphone "listu čekanja" da se vidi koliko bolesnika treba terapiju.

((valjda su korisnici Androida pametniji :P ))

a cijene je standardna hrvatska metoda... (to bi trebao tražiti katedru na nekom fakultetu  APP (Ako Prođe Prođe)

s'trolo sam te ko' odojka
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nexusi u Vip centrima

Istina, uređaj samo preko Google-a košta 350 $/€.  Svuda drugdje je skuplji ali opet mnogo jeftiniji nego kod Vipa.. 

 

http://preisvergleich.hardwareluxx.de/859912

 -- Zašto je plavuša konvergentna? Jer je ograničena i monotona.. || http://youtu.be/7W8QERGvax0
14 godina
protjeran
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
Zdravac kaže...
ali već za cca 1000 kn se može kupiti Android mobitel koji će služiti za sve bar sljedeće 2 godine (npr. Sony xperia U u bonbonu)

Samo nekoliko dana dok traje akcija i to za 1190 kuna. Mimo akcije 1700 kuna. Bonbon.

14 godina
protjeran
offline
Nexusi u Vip centrima

Meni je Nexus 4 zanimljiv jedino zbog "Ubuntu for phones" {#}

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
r00t kaže...

Ima li neko Nexus 4, ima li nekih bitnih mana?

 

Kontam da preko rodice koja zivi u USA kupim ovaj 16GB, 350$ kosta..onih od 8GB nema na stanju vec odavno a i pitanje je koliko je praktican samo sa 8GB..

8GB nikako ne uzimati jer nema microSD

 

ja imam 16GB, jedina bitna mana (meni) je sto mu baterija ne ide van, ostalo fantasticno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
protjeran
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
Mitch kaže...
r00t kaže...

Ima li neko Nexus 4, ima li nekih bitnih mana?

 

Kontam da preko rodice koja zivi u USA kupim ovaj 16GB, 350$ kosta..onih od 8GB nema na stanju vec odavno a i pitanje je koliko je praktican samo sa 8GB..

8GB nikako ne uzimati jer nema microSD

 

ja imam 16GB, jedina bitna mana (meni) je sto mu baterija ne ide van, ostalo fantasticno.

Nakon dvije godine promjeniti bateriju na način 'sam svoj majstor' ha? {#}

 

I da, tko će proizvoditi te baterije...

13 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Ma daj ja prodajem za 1900kn Nexus7 32Gb + 3G za nasim jamstvom 2g i sve, a ovi tulipani za koliko vecu cijenu, ma nisu normalni, a da ne pricam da uzmes Bez Limita 222 i imas goli K u tome, cak nemas ni jednu poruku ukljucenu u paket, imas pozive free prema jednoj ne-Vip mrezi te moras placat naknadu za uspostavu.

 

Ma smijalica, stvarno, taj VIP je toliko gadovski postao da to nisu istine, smeca od tarifa, smeca od cijena, jos malo pa ce biti TCOM koji za 600kn nudi isto kao i Tomato za 99kn.

 

Nevjerojatno.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
bistri kaže...
r00t kaže...

Ima li neko Nexus 4, ima li nekih bitnih mana?

 

Kontam da preko rodice koja zivi u USA kupim ovaj 16GB, 350$ kosta..onih od 8GB nema na stanju vec odavno a i pitanje je koliko je praktican samo sa 8GB..

 

najbolji android uredjaj, ako mozes nabavi, ja vec dugo imam oko na njemu samo sto nemam rodicu u americi da mi ga kupi :D

Uz njega imam Galaxy Note 2, i kome je Note 2 preveliko neka svakako uzme Nexus 4.

 

Buduci da Xperia Z nije "nexus" uredaj, odnosno nece dobivat nove nadogradnje tako brzo, ja mislim da je sljedeci Google flagship sigurno Motorola X Phone, Nexus sa 4.99" 1080p ekranom i 4-jezgrenim A15.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Sve zbog va... bla, bla.

 

Živo me zanima ekskluzivna jesenska ponuda za Samsg. S4. Sudeći po "eklskluzivnim" trendovima ponuda, neće biti ispod 7-8000 kn. :D

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Nexus 7 u SAD košta 199 $ a u Hrvatskoj 3500 kuna ? Mora biti da je kuna devalvirala a da to nitko ne zna.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nexusi u Vip centrima

Zbog stvaranja kartela Vip i T-com bi trebalo istražit. Jasno nitko to neče napravit do ulaska u EU, nadam se da če ih njihova regulatorna tijela  nadzirat ubuduće, micanjem granica i carina i pdv če se maknut pa če im bit teže nabijat cijene. Ovo rade dok još stignu...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
dprimic kaže...

Nexus 7 u SAD košta 199 $ a u Hrvatskoj 3500 kuna ? Mora biti da je kuna devalvirala a da to nitko ne zna.

HGSpot 32GB 2099 kn ;)

 


Ma Vip je gamad, i jos ih ovi idu reklamirat...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
Mitch kaže...
dprimic kaže...

Nexus 7 u SAD košta 199 $ a u Hrvatskoj 3500 kuna ? Mora biti da je kuna devalvirala a da to nitko ne zna.

HGSpot 32GB 2099 kn ;)

 


Ma Vip je gamad, i jos ih ovi idu reklamirat...

 

Ma svi su oni gamad samo je vip zadnji primjer.

12 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Nije da sam ja svoj platio 2100kn u Elipsu :/

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

To je dakle to. 20 godina nakon rata smo konacno docekali da radimo samo 1 cijeli mjesec za telefon. {#}

 
4 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice