Nezakonito špijuniranje Dotcoma?

poruka: 18
|
čitano: 5.168
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nezakonito špijuniranje Dotcoma?".
16 godina
odjavljen
offline
Nezakonito špijuniranje Dotcoma?

*grabs popcorn*

Freak Show Inc.
 
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nezakonito špijuniranje Dotcoma?

Tim Dotcom - debeli klinac bez prijatelja ili some fat kid with no frends but his computer......

Keep this frequency clear...
 
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Nezakonito špijuniranje Dotcoma?

Za prisluškivanje je bio potreban potpisani nalog od premijera?!

Čudno da takve stvari ne odobrava sud.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Nezakonito špijuniranje Dotcoma?

Očigledno je da NZ do privatnosti svojih građana drži daleko više nego ostatak svijeta. Najbolju državu na svijetu da i ne spominjem. {#}

 
2 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Nezakonito špijuniranje Dotcoma?
boxer kaže...

Za prisluškivanje je bio potreban potpisani nalog od premijera?!

Čudno da takve stvari ne odobrava sud.

 

Meni isto bilo čudno, ali provjerio - svi kažu da treba premijer. To je dobro kad imaš tako malu zemlju (4 milje ljudova - kao mi otprilike), a smatraš da je prisluškivanje građana i stanovnika nešto što se događa samo kao izvanredna, a ne redovna policijska mjera. 

 

Me like.

 

This space for rent!
15 godina
offline
Nezakonito špijuniranje Dotcoma?

-intersantno. Dakle ipak se pravne države drže prava kad sude za protupravna djela.

Debela svinja je kriv, antipatičan, da ga sad zgazi traktor sowhat.. Pirat, Pedfil i vjerojatno terorist, (pljuj!), ali svaka mu čast ako uspije našiljiti policijke aparate pogotovo prekobarske koja je inicijator same akcije.

 

btw, 'preskačete obrazolženje'? čak i autor, premijer jer je stranac.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2012 15:06 (ihush).
 
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nezakonito špijuniranje Dotcoma?
Tiberius kaže...

Tim Dotcom - debeli klinac bez prijatelja ili some fat kid with no frends but his computer......

Da, definitivno, ima bašjadnu egzistenciju...

16 godina
offline
Re: Nezakonito špijuniranje Dotcoma?
Drago kaže...
boxer kaže...

Za prisluškivanje je bio potreban potpisani nalog od premijera?!

Čudno da takve stvari ne odobrava sud.

 

Meni isto bilo čudno, ali provjerio - svi kažu da treba premijer. To je dobro kad imaš tako malu zemlju (4 milje ljudova - kao mi otprilike), a smatraš da je prisluškivanje građana i stanovnika nešto što se događa samo kao izvanredna, a ne redovna policijska mjera. 

 

Me like.

Ne kužim, pa iz (tvog) teksta sam pomislio da se to odnosi samo na takve slučajeve, gdje stanovnik nije i državljanin NZ-a.

Automatski sam pretpostavio da je u svim ostalim slučajevima dovoljan sud, a ovdje sud + premijer. Mislim, nije baš neka sreća da o prisluškivanju općenito odlučuje jedna osoba...

Gledam te!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nezakonito špijuniranje Dotcoma?
p0temk1n kaže...
Tiberius kaže...

Tim Dotcom - debeli klinac bez prijatelja ili some fat kid with no frends but his computer......

Da, definitivno, ima bašjadnu egzistenciju...

 Nosi odjeću u hottub, hmmmmmmm, pitam se zašto.....

ali potvrdio si moju konstataciju, sve je to kupljeno, ništa zasluženo, da ostane bez para, prijatelji bi mu se izbrojali na prste nijedne ruke.

Uostalom ima para za liposukciju, fatbastard

Keep this frequency clear...
15 godina
offline
Re: Nezakonito špijuniranje Dotcoma?
ihush kaže...

-intersantno. Dakle ipak se pravne države drže prava kad sude za protupravna djela.

Debela svinja je kriv, antipatičan, da ga sad zgazi traktor sowhat.. Pirat, Pedfil i vjerojatno terorist, (pljuj!),  ali svaka mu čast ako uspije našiljiti policijke aparate pogotovo prekobarske koja je inicijator same akcije.

 

btw, 'preskačete obrazolženje'? čak i autor, premijer jer je stranac.

  Ako je stranac onda premijer, a da je državljanin onda sud, jel' to hoćeš da kažeš?

Bez obzira, malo čudno ako se uzme da premijer pored svojih standardnih poslova još mora čitati preduge, iscrpljujuće obrazložene zahtjeve za takve stvari, kojih u praksi i nije baš malo.

Al' nema veze simpatičan kuriozitet.

 

Ako je vjerovati vijesti, debeljuca bi se mogao izvući. {#}

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Re: Nezakonito špijuniranje Dotcoma?
boxer kaže...
Ako je vjerovati vijesti, debeljuca bi se mogao izvući. {#}

Na BOL-u samo provjerene vijesti!!!

Biti će super kad premijer (u balkanskom stilu) skuži da je zapravo potpisao to što tvrdi da nije :)

Gledam te!
16 godina
moderator
offline
Re: Nezakonito špijuniranje Dotcoma?
Veliki Brat kaže...


Me like.

Ne kužim, pa iz (tvog) teksta sam pomislio da se to odnosi samo na takve slučajeve, gdje stanovnik nije i državljanin NZ-a.

Automatski sam pretpostavio da je u svim ostalim slučajevima dovoljan sud, a ovdje sud + premijer. 

 

Tko kaže da je sud+premijer? Prisluškivanje državljana i stalno naseljenih stranih državljana mora odobriti premijer. Nitko nije spominjao sud.

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2012 16:24 (Drago).
16 godina
offline
Re: Nezakonito špijuniranje Dotcoma?
boxer kaže...
ihush kaže...

-intersantno. Dakle ipak se pravne države drže prava kad sude za protupravna djela.

Debela svinja je kriv, antipatičan, da ga sad zgazi traktor sowhat.. Pirat, Pedfil i vjerojatno terorist, (pljuj!),  ali svaka mu čast ako uspije našiljiti policijke aparate pogotovo prekobarske koja je inicijator same akcije.

 

btw, 'preskačete obrazolženje'? čak i autor, premijer jer je stranac.

  Ako je stranac onda premijer, a da je državljanin onda sud, jel' to hoćeš da kažeš?

Bez obzira, malo čudno ako se uzme da premijer pored svojih standardnih poslova još mora čitati preduge, iscrpljujuće obrazložene zahtjeve za takve stvari, kojih u praksi i nije baš malo.

Al' nema veze simpatičan kuriozitet.

 

Ako je vjerovati vijesti, debeljuca bi se mogao izvući.{#}

 

Kaj je tu čudno ništa Novi Zeland nije u americi kaj ne,{#} pa nemaju sve države iste zakone i pravila ima svašta u praksi u različitim državama.Recimo u Americi u jednoj državi moš lovit ribe lukom i strjelom ili samostrelom, a u drugoj državi za takvu praksu završiš 30 dana u zatvoru i debela novčana kazna.{#}

 

Zapravo je nevjerojatno da su ovak nekaj probal izvest, pa ako prođe ok a sve na nagovor Američana tu se ne zna ko je gluplji izgleda FBI ili ovi domači koji svaku budalu slušaju.Valjda su mislili da neče niko provjerit, ima li pravog naloga po zakonu za prisluškivanje s potpisom premijera koji bedaki.{#}

 

Ta cijela akcija na tog Dotcoma je cirkus,{#} promašaja ko blata uglavnom "FBI Powered By Lolek & Bolek Tactics Academy" to je to. Prisluškivanje mimo zakona i pravila, sad sam se baš sjetil jednog odličnog filma e moj FBI+naivni Novozelandski poslušnici hebem li vam sunce žarko.{#}{#}

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nezakonito špijuniranje Dotcoma?
Drago kaže...
Od slučaja koji je trebao predstavljati povijesnu prekretnicu u borbi državnih agencija protiv piratiziranja sadržaja na Internetu na velikoj skali, slučaj Megaupload sve se više pretvara u potpuni fijasku policije, tajnih službi i sudova na više kontinenata.

Najnoviji razvoj događaja se tiče jučerašnje odluke novozelandskog premijera da pokrene istragu protiv državne obavještajne agencije zbog vjerojatnog ilegalnog špijuniranja Dotcoma.

 

Moram priznati da mi ova trakavica sa Kimom i MU-om sve više sliči na sočnu meksičku sapunicu, osim što je puno zabavnija za gledati, likovi su originalniji, i ima više humora.

 

 

Drago kaže...
boxer kaže...

Za prisluškivanje je bio potreban potpisani nalog od premijera?!

Čudno da takve stvari ne odobrava sud.

 

Meni isto bilo čudno, ali provjerio - svi kažu da treba premijer. To je dobro kad imaš tako malu zemlju (4 milje ljudova - kao mi otprilike), a smatraš da je prisluškivanje građana i stanovnika nešto što se događa samo kao izvanredna, a ne redovna policijska mjera. 

 

Me like.

 

 

Lol, zamisli kad bi usporedili Hrvatsku i Novi Zeland da umjesto sumnjive policije / sudstva naloge za prisluškivanje potpisuje npr. nadasve pošteni Sanader... {#} Bia bi svaki trgovac skupim satovima u državi prisluškivan da se zna kad stiže nova pošiljka...

Zaključak - što funkcionira na NZ ne funkcionira tamo di je sve trulo od vrha do dna...

 

 

p0temk1n kaže...
Tiberius kaže...

Tim Dotcom - debeli klinac bez prijatelja ili some fat kid with no frends but his computer......

Da, definitivno, ima bašjadnu egzistenciju...

 

Ma da, moraš se sažalit na njega kad vidiš kakvu ženu ima (http://3.bp.blogspot.com/-4wiRozzkkJw/TyAk9fntw3I/AAAAAAAADV0/tyJstFLx9QQ/s1600/Kim+Dotcom+and+wife.jpg), kakvu jahtu, vilu...

 

 

ihush kaže...

Pirat, Pedfil i vjerojatno terorist, (pljuj!), ali svaka mu čast

 

Otkud ti sad pedofil i terorist ?

Neupitno je pirat a i razne druge klase kriminalca (pročitati životopis, vrlo šaroliko sa mnogo okršaja sa pravosuđem), ali otkud to ? Imaš kakav link ili samo prazniš bijes ?

A ako je pedofil i terorist kako moš reć svaka mu čast ?

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nezakonito špijuniranje Dotcoma?
Enkidu kaže...

Otkud ti sad pedofil i terorist ?

Neupitno je pirat a i razne druge klase kriminalca (pročitati životopis, vrlo šaroliko sa mnogo okršaja sa pravosuđem), ali otkud to ? Imaš kakav link ili samo prazniš bijes ?

A ako je pedofil i terorist kako moš reć svaka mu čast ?

 

 

vidiš kako ti ništa ne razumiješ, pa ako je pirat odmah je i silovatelj i terorist i sve, vidi asendža (se tako kaže?), vidi ladena on uz to što je bio terorist, vjerski fanatik, ubojica i pedofil itd. bio je i vampir i sluga sotone i nije ni metak a čak ni kolac bio dovoljan nego su ga bacili oslićima

 

tko laže, taj i krade...

gaahhh
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2012 4:21 ((s)izgoreo).
16 godina
offline
Re: Nezakonito špijuniranje Dotcoma?
Drago kaže...
Veliki Brat kaže...
Automatski sam pretpostavio ... 

Tko kaže da je sud+premijer? ... Nitko nije spominjao sud.

Netko je rekao da je netko rekao?

Gledam te!
15 godina
offline
Re: Nezakonito špijuniranje Dotcoma?
Enkidu kaže...
..
ihush kaže...

Pirat, Pedfil i vjerojatno terorist, (pljuj!), ali svaka mu čast

 

Otkud ti sad pedofil i terorist ?

Neupitno je pirat a i razne druge klase kriminalca (pročitati životopis, vrlo šaroliko sa mnogo okršaja sa pravosuđem), ali otkud to ? Imaš kakav link ili samo prazniš bijes ?

A ako je pedofil i terorist kako moš reć svaka mu čast ?

 

 

 -kako objasniti sarkazam, čitanje između redova, ponekad extremno-suprotnu rečenicu, koja bi (da znaš kontekst na što mislim..) bila jasna.

 

- pa objašnjenje (jer si ne čitamo misli), to je omiljena floskula BSAovaca koja se proteže kroz sve novisnke članke kad se desi neki slučaj, ... naravno kasnije se strpa pod tepih.

Floskula, pamflet. Klasični adhomine i blaćenje, pa će nešto od tog blata koje se nabaca ostati prikeljeno na osobu, koja ne mora bit pedofil, terorist pa čak ni pirat. Dovoljno je da te inkvizicija (BSA) optuži i novinari to natipkaju... jer se tad osoba 'osuđuje' i bez suđenja, dokaza, osnove. Zato jer će tad i seljo bez prsta ili mozga viknuti vješaj Pedra.

Recimo meni je ''.com'' nesimpatičan, debela svinja, zavist zbog jahte itd.. pa opet, svaka mu čast ako izazive sankcije za inkviziciju. (jedan kriminalac vamo-tamo, Sanader, i plejada ostalih, jedan manje kao ČO je sporedan).

- Pravo bi moralo biti osnova pravnog postupka, pravne države, osnova zemalja koje se busaju demokracijom. Pravednost je samo nešto slično...

- to je približno objašnjenje onoj ''skraćenici'' Pirat, Pedofil, Terorist... kad ju spomenem.

 

Jasnije?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Nezakonito špijuniranje Dotcoma?

Moga si to ukratko objasnit jednom rečenicom umisto cilim člankom :

"Bia sam sarkastičan".

{#}

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice