Nike ne voli Android

poruka: 26
|
čitano: 3.862
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nike ne voli Android".
15 godina
offline
Nike ne voli Android

"Appleov CEO Tim Cook je i u upravom odboru Nika."

 

sami ste sebi odgovorili zašto ne vole android

 

hobi:moj-android.net
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 11:42 (nsoul).
 
29 3 hvala 1
14 godina
offline
Nike ne voli Android

Sami sebi izbijaju novce iz djepa, i odbijaju korisnike od svojih proizvoda.

Iole zdrav mozak rekao bi "idemo na sve stabilne platforme, pokrijmo sve što se da" , ali oni su izabrali neki "elitizam".

 

E sada, jabučarski fanboyi samo lupajte td ali zdrav mozak bi , vjerujem, ipak išao na stabilne , sve, platforme koje to mogu podržati .

 

Moja 2 centa o ovome,

Crot 

Moj PC  
37 2 hvala 0
16 godina
offline
Nike ne voli Android

Nije je odavno postao elitističko smeće

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nike ne voli Android
Beskoristan softver za lagano preseravanje.
11 godina
neaktivan
offline
Nike ne voli Android

Odavno, slučajnosti radi, nisam kupio Nike proizvod, sad neću namjerno.

Moj PC  
10 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nike ne voli Android

Odavno, cijene radi, nisam kupio Nike proizvod. Primjer: idem kupit tenisice za tenis, uđem u dućan i pitam kakve sve imaju. I ženska počne nabrajat: imamo model Federer za 1XXX kuna, model Nadal za 1XXX kuna... aha, zbogom.

 

Al bez brige, neće oni propasti, ako išta, debili će počet kupovat ajfonove radi najka.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 11:35 (FLes).
15 godina
neaktivan
offline
Nike ne voli Android

Ha ha, koje preseravanje. Kad vidim s kim se druže to me nekako ni ne čudi..

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nike ne voli Android
FLes kaže...

Odavno, cijene radi, nisam kupio Nike proizvod. Primjer: idem kupit tenisice za tenis, uđem u dućan i pitam kakve sve imaju. I ženska počne nabrajat: imamo model Federer za 1XXX kuna, model Nadal za 1XXX kuna... aha, zbogom.

 

Al bez brige, neće oni propasti, ako išta, debili će počet kupovat ajfonove radi najka.

Ne znam u kojem si dućanu bio da su ti nudili Federerice (Vapor Tour 9), nemožeš ih kod nas naći da si sam Isus pa sam morao u Austriju po njih i još sam ih na kraju platio samo 500kn.. Al skrenuo sam s teme. Šta se tresete vi na Androidu? Ko da se svi bavite nečim (vjerojatno ste potrčali samo u BF3, jer COD naravno mrzite) pa vam je tako prijeko potrebno ovo i sad naravno odmah problemi jer na ajfonu ima. A i tko normalan bi dao za nekakvu šugavu narukvicu 150$?? {#} NikeFuel, bitch please..

He who is brave is free.
13 godina
protjeran
offline
Re: Nike ne voli Android
FLes kaže...

Odavno, cijene radi, nisam kupio Nike proizvod. Primjer: idem kupit tenisice za tenis, uđem u dućan i pitam kakve sve imaju. I ženska počne nabrajat: imamo model Federer za 1XXX kuna, model Nadal za 1XXX kuna... aha, zbogom.

 

Al bez brige, neće oni propasti, ako išta, debili će počet kupovat ajfonove radi najka.

Istina, skupe su tenisice ali svaku sezonu imaju popust od 30-50% na tenisice {#}

 

I Intersport ima sniženja od 30-50%, malo prati i naći ćeš dobar deal...

 

A Nike Fuel Band je preskup i treba voditi račun koliko kalorija na dan čovjek unosi...

15 godina
offline
Nike ne voli Android

Za koga je - ne čudi me.

Ostale platforme ništa od vrijednosti nisu izgubile.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nike ne voli Android

S razlogom. 

 
1 9 hvala 0
15 godina
offline
Nike ne voli Android

"Nike ne voli Android"

 

Pa tko uopce voli android?

Rvat katolik!
 
4 24 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Nike ne voli Android

I sad nek Adidas potpiše ugovor s Googleom o suradnji, i svi sretni i zadovolji, osim  Nikea i Applea.  {#}

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nike ne voli Android

ne volim ga ni ja

14 godina
offline
Re: Nike ne voli Android
gin.tonic kaže...

Istina, skupe su tenisice ali svaku sezonu imaju popust od 30-50% na tenisice {#}

 

 

Tako mi je bilo svaki put kad bi išo bilo što kupovat u Nike-ove dučane, ovo sam bezveze izvuko iz niza takvih slučajeva. A čekat popuste u Hrvatskoj je isto priča za sebe, onda nema mog broja više, pa ajmo u Austriju u šoping.

 

U ovoj rupi od grada nemožeš ni rezervne žnirance za tenisice naći. Imam Adidas tenke sa quick lace sistemom, ko na Salomonkama. I otišli mi žniranci. I? Mogu se jebat, kod nas nitko nema žniranaca takvih. U Adidasu di sam kupio tenke - nema, u Hervisu di prodaju Salomonke koje sve imaju takve žnirance - nema, itd. Našo sam ih u Austriji.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 16:27 (FLes).
12 godina
neaktivan
offline
Nike ne voli Android

Ma koga briga što voli Nike, pa ja ne volim Nike, ali Elviton obožavam.{#}

Poželjno je stisnuti HVALA
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nike ne voli Android
Memphis kaže...

ne volim ga ni ja

 

13 godina
neaktivan
offline
Nike ne voli Android

Propast će Nike ko Nokia... {#}

 
3 4 hvala 0
14 godina
offline
Nike ne voli Android
Soooo many heaters (čast izuzetcima)… koga boli racku za Nike? Ionako nikad ne naprave lijepe tenisice (puma FTW)
the sound of engine is cure for everything!
 
1 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nike ne voli Android
Genoxxx kaže...
Soooo many heaters (čast izuzetcima)… koga boli racku za Nike? Ionako nikad ne naprave lijepe tenisice (puma FTW)

Da se mene pita koji poznati brand ima najviše ružnih modela, mislim da bi Puma bio odgovor, a nije niti da su nešto posebno kvalitetni.

14 godina
offline
Nike ne voli Android

Adidas FTW!

A kao sto vidimo ima i android appova

https://play.google.com/store/apps/developer?id=adidas

:D
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 18:27 (CroNk3r).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nike ne voli Android
CroNk3r kaže...

Adidas FTW!

A kao sto vidimo ima i android appova

https://play.google.com/store/apps/developer?id=adidas

ima i Nike :)

 

hobi:moj-android.net
14 godina
offline
Re: Nike ne voli Android
Arnold Layne kaže...
Memphis kaže...

ne volim ga ni ja

 

 očito tebe kad se toliko angažiraš oko toga da lijepiš sličice

15 godina
offline
Re: Nike ne voli Android
Memphis kaže...
Arnold Layne kaže...
Memphis kaže...

ne volim ga ni ja

 

 očito tebe kad se toliko angažiraš oko toga da lijepiš sličice

Ma nema tog androida koji bi zamijenio osjećaj pred 7-8 godina kad sam znao trčat uz kombinaciju senzora i iPoda, pa kad ti je frka stisneš Power song i eto me opet natrag {#}

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
offline
Re: Nike ne voli Android
genije_čudo_prirode kaže...

Ma nema tog androida koji bi zamijenio osjećaj pred 7-8 godina kad sam znao trčat uz kombinaciju senzora i iPoda, pa kad ti je frka stisneš Power song i eto me opet natrag {#}

nema tog ipoda koji bi zamjenio osjećaj slušanja glazbe na walkmanu :) pa kad baterija krepava, dobiješ poseban efekt :P

hobi:moj-android.net
15 godina
offline
Re: Nike ne voli Android
nsoul kaže...
genije_čudo_prirode kaže...

Ma nema tog androida koji bi zamijenio osjećaj pred 7-8 godina kad sam znao trčat uz kombinaciju senzora i iPoda, pa kad ti je frka stisneš Power song i eto me opet natrag {#}

nema tog ipoda koji bi zamjenio osjećaj slušanja glazbe na walkmanu :) pa kad baterija krepava, dobiješ poseban efekt :P

Bravo, no nisam nikad shvatio kako je ikad taj uređaj bio prikazivan u filmovima s trkačima. Pa ubio bih nekog da mi se to otkvačilo. 

 

Iako, onaj gušt namotavanja izvučene trake zaista ne može biti zamijenjen tipkanjem po bešćutnom smartphoneu {#}

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice