I nizozemski sud blokira TPB

poruka: 14
|
čitano: 2.804
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I nizozemski sud blokira TPB".
14 godina
offline
I nizozemski sud blokira TPB

Sad kad ih TPB sve tuži! :D

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
I nizozemski sud blokira TPB

Kad vecina blokira TPB nek se ljepo prebaci na drugi host i sve ih sje*e!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
I nizozemski sud blokira TPB

Ovo je jednostavno nedopustivno. Ja sam za borbu protiv piratstva no ne na način da se blokira pristup cijelom sadržaju jedne stranice zato što nešto od toga sadržaja može biti ilegalno. Ovime će se postići samo suprotan efekt.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
 
11 1 hvala 0
12 godina
offline
I nizozemski sud blokira TPB

meh, samo cu ovo linkat, pametnom dosta :)

Moj PC  
8 0 hvala 5
15 godina
neaktivan
offline
I nizozemski sud blokira TPB

Sve je dobro dok T-com ne blokira :D

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: I nizozemski sud blokira TPB
captain_soap_McTawish kaže...

Ovo je jednostavno nedopustivno. Ja sam za borbu protiv piratstva no ne na način da se blokira pristup cijelom sadržaju jedne stranice zato što nešto od toga sadržaja može biti ilegalno. Ovime će se postići samo suprotan efekt.

U ovom slučaju čak ništa od sadržaja na toj stranici nije ilegalno - torrenti i magneti su oboje samo linkovi, bez (audio/video/...) sadržaja.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: I nizozemski sud blokira TPB
DigiMagic kaže...
captain_soap_McTawish kaže...

Ovo je jednostavno nedopustivno. Ja sam za borbu protiv piratstva no ne na način da se blokira pristup cijelom sadržaju jedne stranice zato što nešto od toga sadržaja može biti ilegalno. Ovime će se postići samo suprotan efekt.

U ovom slučaju čak ništa od sadržaja na toj stranici nije ilegalno - torrenti i magneti su oboje samo linkovi, bez (audio/video/...) sadržaja.

 

piratebay je kao neka vrsta trazilice.

 

Sta sad treba blokirati google jer preko njega nadjem sav ilegalan sadrzaj

 

ma daj.

 

MOARR
16 godina
offline
Re: I nizozemski sud blokira TPB

Stichting Brein - shitty brains?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
I nizozemski sud blokira TPB

A neka jednostavno ugase internet i svi mirni, nema piratsva i ničega.... a ne ovako oni bi cenzurirali dio koji im se ne sviđa a drugi od kojeg imaju koristi ne bi dirali. Moš mislit

 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
I nizozemski sud blokira TPB

Najveća ironija svega je što na TPB stranicama uopće nema ilegalnog sadržaja, niti se isti distribuira.

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
I nizozemski sud blokira TPB

Kad vidim vijesti tipa 'zabranjuju TPB,zatvaraju se stranice,gase se servisi' dode mi na pamet ona uzrecica-uzalud vam trud sviraci!

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
I nizozemski sud blokira TPB

Sjećam se da su u Švedskoj 2009. osnivači TPB-a, zbog kršenja Zakona o autorskom pravu, osuđeni na godinu dana zatvora i 20 milijuna dolara kazne... Što je na kraju bilo od svega toga?

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
I nizozemski sud blokira TPB

Nek gase kaj oce, al moraju znati da time nece povecati udio prodaje igara,filmova,muzike....cega god... to jednostavno tako nejde. Jer to sto su uskratili TPB i skidanje sadrzaja, nece odjednom stvoriti novac u dzepovima krajnjih korisnika. Nego krajnji korisnici jednostavno nece imati vise taj proizvod i okrenut ce se drugim alternativama. 

{| qu!ck_s!1\/3r |}
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
I nizozemski sud blokira TPB

Ovo znači da će kompanije koje nude VPN naveliko procvjetati. 




 Jer će dosta ljudi putem VPNa pristupati TPB-u.


VPN će postati big business. 





I da, mogu blokat koliko hoće, hrvatski pirati to nadopunjavaju svojim marljivim radom.  

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice