Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barceloni

poruka: 18
|
čitano: 3.964
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barceloni".
15 godina
offline
Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barceloni

Zar još postoje ljudi koje ovi mogu preveslati?

Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barcelon
nkdz kaže...

Zar još postoje ljudi koje ovi mogu preveslati?

 Zašto je toliko negativizma oko te Noe? Šta toliko ne valjaju? Nisam nikad imao doticaja s firmom ni njihovim mobitelima pa zato pitam.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barcelon
Kad su muljatori, rezervni dijelovi ne postoje. Ajde sad se je malo stanje popravilo, rebrendiraju nesto poznatije kineze, ali opet je to samo rebrendiranje gotovih uređaja, nikakav razvoj, apsolutno nista.
A reklama kao HR kompanija bla bal
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
10 godina
offline
Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barceloni

Nadam se da će unatoč(čak, štoviše, usprkos) valu negativizma jednog dijela forumaške zajednice naspram H18 i Noa brendu, uspjeti našim dečkima da se što bolje plasiraju na svjetskom tržištu.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 11 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barceloni

taj škart je davnih dana imao predstavljanje u mojem smeću

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
13 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barcelon
Mirko935 kaže...

 Zašto je toliko negativizma oko te Noe? Šta toliko ne valjaju? Nisam nikad imao doticaja s firmom ni njihovim mobitelima pa zato pitam.

 Najkraći opis: nekaj kaj je toliko loše da jednostavno ne možeš pojmiti kak je uopće moguće da nekaj takvo postoji...

+ nepostojeći rezervni dijelovi, loš odnos prema kupcima, itd.

ALI, barem si mogao dobiti UHU ljepilo povoljnije uz njihove mobitele (ili su bili mobiteli na poklon uz UHU, ne sjećam se više) - which is nice 

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barceloni

lol Hvala svima na objašnjenju.  Jedino PzKpfw ima pozitivnih riječi, onda sam siguran da je mržnja opravdana, kod njega uvijek sve naopako. 

Moj PC  
9 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barcelon

Ali, bar služe kao dokaz da Freedom 251 nije totalna muljaža - jer očito je ipak moguće sastavit mobitel za manje od 30 kuna; Indijski muljatori ne bi ni morali muljati kad bi se barem malo ugledali u naš H18   

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barcelon
Mirko935 kaže...
nkdz kaže...

Zar još postoje ljudi koje ovi mogu preveslati?

 Zašto je toliko negativizma oko te Noe? Šta toliko ne valjaju? Nisam nikad imao doticaja s firmom ni njihovim mobitelima pa zato pitam.

 

Gle, to je "hrvatski" mobitel. Treba li ti dodatno objašnjenje? Noa je u odnosu na "kineze" ono što su "kinezi" u odnosu na premium brandove.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barcelon
Ta NOA i taj h18 mi idu debelo na zivce, kao prvi koji je predstavljen s tim i tim kojeg je proizvela HR kompanija u suradnji sa svojim partnerima, bla bla.
Ono budite bar posteni, HR kompanija je odabrala i brendirala prvi mobitel s tim i tim kojeg proizvodi taj i taj.
A da bude bolja stvar do nedavno su rebrendirali sve i svasta od kineza.
Sad su se bar stabilizirali i rebrendiraju cini mi se samo sumvire uređaje.
A taj NOA H1 je sumvire k20, il ti ga UMI Z
UMI Z je nekih 2000 kn + PDV
NOA H10 je 2600 kn
Sto je ajmo reci ista cijena stim da za ovaj imao kakvu takvu garanciju.
E sad nebi tu bio problem oko tog NOA, ok rebrendiraju kineze, cijena nije pre velike razlike nego da kupis tog kineza direktnk.
Ali pricat okolo da su razvili nesto je smjesno i varanje ovog napacenog naroda ..
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barcelon
kakvi noa mobiteli? ultra šit telefoni s nula funkcija, kvaliteta šrot. jedino kaj moze spasiti je noina arka lol
xbl: p4smat3r
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barceloni

Realno, koji se to konkretno uređaj danas "razvija"? Sve je to više slaganje već gotovog, odabir izgleda uređaja iz kataloga neke firme iz Kine i upisivanje logo-a firme na poleđinu uređaja. Nije samo Noa u pitanju, pa i jedan BlackBerry to radi, ali ne samo oni, nego vjerujem i 80% drugih brandova. 

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 4 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barcelon

Ali nije ista kontrola kvalitete niti servisna podrska kasnije....

16 godina
offline
Re: Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barcelon
Outsourcanje je jedno, kupiti gotov uredjaj i nalepiti svoje ime je drugo. Jedino Umi, Cubot, iNew i jos neki noname kinezi kupuju gotova resenja, s time da cak Cubot ima svoju tvornicu za neke modele (koja doduse izgleda gore nego nasa Vindija). Hangar nije proizvodjac. Posao siri na slabije razvijene drzave jer je njima najlakse uvaliti smece zbog ekonomskog standarda. Nek probaju na zapadu. Bit ce pokopan instantno. Ovak bu Albancima i Bosancima uz burek nudil i mobitel.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barcelon
O tom ja pricam, nije isto.
Recomo TCL je kupio ima Alcatel i mislim da sad i BlackBerry. Ali oni te mobitele razvijaju i prave, samo na njih stave logo, ali TCL je firma koja ima taj brand u svom vlasnistu.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barceloni

Na tjednoj bazi slušam priče tipa "kupio/la sam nou, za 600 kn mi je super"...očito im i kod nas ide prodaja. A garancija im je stvarno vrhunska kad se xiaomi i ekipa prije vrate sa servisa iz Kine nego noa iz Koprivnice, tome sam svjedočio. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barceloni

Koliko sam puta već dobio u ruke iphone 5 ili 6 koji se odlijepio, napuhnuo, a isto vrijedi za Samsung i Sony, a ti uređaji su puno puno skuplji od Noe i naravno jamstvo ti ne želi zamjeniti uređaj jer se spore da ti je uređaj pao, da si ga držao u đepu i sjeo i slične nebuloze. Nekoliko tisuća kuna više, a usluga kao i kod NOE. Tako da, dosta tu ima problema, ali najveću zamjerku koju sam čuo za NOU (kolega ju ima) je baterija, kaže da je mob OK, samo je baterija problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Noa mobiteli predstavljeni na MWC-u u Barcelon
zbuzanic kaže...

Koliko sam puta već dobio u ruke iphone 5 ili 6 koji se odlijepio, napuhnuo, a isto vrijedi za Samsung i Sony, a ti uređaji su puno puno skuplji od Noe i naravno jamstvo ti ne želi zamjeniti uređaj jer se spore da ti je uređaj pao, da si ga držao u đepu i sjeo i slične nebuloze. Nekoliko tisuća kuna više, a usluga kao i kod NOE. Tako da, dosta tu ima problema, ali najveću zamjerku koju sam čuo za NOU (kolega ju ima) je baterija, kaže da je mob OK, samo je baterija problem.

 Nitko nije rekao da se flagship ili mobiteli najjacih proizvodjaca ne kvare, samo sto je problem da oni isporuce desetine milijuna, dok ih hangar prodaje na desetine tisuca u istom vremenskom periodu. Hangar ima trziste samo na balkanu i nigdje vise.

To je problem. Da se jednom siromasnom hrvatu uvali kinesko smece pod pricom "kao hrvatsko je" je vrlo lako, jer su hrvati poznati patrioti i dat ce da ih guzis dokle god je hrvatska pisa u pitanju. 

Sada se ista shema bude prodavala na ostatku balkana - bosanci su vec prepoznali kvalitetu (ili nesto u tome stilu) kaze Kralj. Sad se vesele Albancima i Makedoncima. Sve do reda drzave na kvadrat po kvaliteti zivljenja i standarda...

 

Sami mobiteli su strasno smece. Kvaliteta kod njih ne postoji ni u kojem smislu. Siguran sam da velika vecina tih mobitela ima problema.

Evo ja sam uzeo ovaj VivoSe za 199kn sa lijepilima. I ok, mobitel radil doslovno par dana i touch otisel. Taman kad si pomislim "ma nisu takvo smece kak ljudi pricaju" na svojoj kozi dozivim upravo to. Tih 199kn nisam ni reklamiral, dal sam sinu od godinu i pol da se igra s njime i nek ga spotere.

Tako da je kod Noa mobitela ispravan mobitel IZNIMKA. A ne suprotno kao kod ostalih proizvodjaca.

Cak i kad ih usporedis sa jednim Cubotom, iNew (ak opce jos postoje), pa cak i propali iOcean su bili bolji uredjaji - koji su bili poznati po losoj kvaliteti.

 

P.S. post se ne odnosi full na tebe, vec generalno pricam koliko su im losi uredjaji. Toliko da bi ih zakonom zabranil - doslovno!

 

:)

 

A ovim hangarovcimakaj mi se javljaju u PP porucujem, donirajte mi par uredjaja i razuvjerite me. Kao sto ih donirate Toniju i ostatku "smartphone" scene u hrvata. :)

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice