Noa najavljuje nove modele telefona sa 2:1 omjerom

poruka: 9
|
čitano: 1.923
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Noa najavljuje nove modele telefona sa 2:1 omjerom".
15 godina
offline
Noa najavljuje nove modele telefona sa 2:1 omjerom
Raditi će na 10nm tehnologiji? Šta će raditi? Kuhat će kavu?
Svašta...
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Noa najavljuje nove modele telefona sa 2:1 omjerom

Još jedan 18:9 smartphone u nizu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Noa najavljuje nove modele telefona sa 2:1 omjerom

Ne zelim ispasti grintalo, ali ja stvarno ne znam zbog cega potreba za toliko razlicitih telefona na njihovoj stranici.

Ne samo da su im imena kripticna, nego su sada podijeljeni na 2 sekcije, jedna je "element", druga je "core". Nemam pojma u cemu je razlika.

Na prvi pogled super napravljena stranica, na drugi pogled stvarno treba redizajn.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Noa najavljuje nove modele telefona sa 2:1 omj
pqweasdyxc kaže...

Još jedan 18:9 smartphone u nizu...

 Pa odlično, bolje nego 16:9, lakše je držati mobitel koji je malo izduženiji i udobnije.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
offline
Noa najavljuje nove modele telefona sa 2:1 omjerom

Ako dva mobitela imaju istu dijagonalu, onda onaj u formatu 16:9 ima veći ekran od 2:1 formata. O toj činjenice trebalo bi vodit računa.

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Noa najavljuje nove modele telefona sa 2:1 omjerom

Joj NOA. Koji je to shit brand. 

Twitch-Duxcro
Moj PC  
3 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Noa najavljuje nove modele telefona sa 2:1 omj
Meni je recimo bas drago da se netko iz RH bacio na izradu tako nekog brenda. Da se ne zavaravamo, kod nas je tako nesto izrazito tesko postavit, pa pogledajte Vivax, iza kojeg stoji mocni Msan pa je opet dan-danas brend koji bi malo tko uzeo... ja sam primjerice toliko odusevljen na prvi pogled Noa telefonima (nisam ih koristio ali sam malo citao o njima i mislim da su odredjeni modeli full pogodak), iako npr neki dan sam otisao u njihov H18 i trazio da razgovaram s nemim na temu da u svojoj firmi prebacim sve uredjaje na Nou, da bi me momak tamo totalno nezainteresirano prakticki otpravio iz salona... nit me znao uputit u model koji bi nama trebao, niti neke posebne pogodnosti ponudit za vecu kolicinu uredjaja, nista...

Ps- svaka cast na ubacivanju Amoled ekrana na H10ie, to je npr razlog radi kojeg ce te se odvojiti od mase ostalih brendova i lakse prici brendovima tipa Samsung, da ne govorimo o nekim prednostima tipa vece baterije i sl...
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Noa najavljuje nove modele telefona sa 2:1 omj
DuxCro, zasto shit brend? Moze pokoji razlog, kad vec pljujes po nekome bas me zanimaju neke cinjnice i neko tvoje iskustvo cime si se razocarao u Noi?
Jer najjednostavnije je nekog popljuvat, ali mislim da na to imas pravo samo ukoliko si se i sam razocarao u nesto konkretno...
Ja sam npr imam jedan prije cca 3god kad mi je krepo samsung s5 dok sam bio na poslovnom putu pa sam na Ini uzo onaj sta su reklamirali pod "Telefoncina", i iskreno odusevio me pogotovo za te pare koliko je kostao...

Jedino iskreno ne znam kakvi su danas, uz sve teze software da li lag-aju, da li ista trza, koliko traje bat,...
16 godina
offline
Noa najavljuje nove modele telefona sa 2:1 omjerom

Ja bih rekao da je to shit brand zato što još nisam sreo korisnika Noa mobitela kojemu je ovaj radio ispravno. Prvi put sam za njih čuo prije cca 2 godine. Čovjek bio na edukaciji, htio se zakačiti na wireless, izvukao Noa mobitel i onda rekao "ah, da, zaboravio sam, kupio sam ga prije mjesec dana i ne radi mu touch" pa nakon toga izvukao neki izubijani Sony koji je radio i dalje bez problema.

Pa kolega sa posla kupio Noa mobitel, došao sa predinstaliranim kineskim aplikacijama (jer je Noa zapravo rebrand kineza) i ne samo to nego bi mu iskakale kineske reklame tijekom rada, npr. pišeš SMS, pa ti iskoči reklama sa hijeroglifima. A bilo je i smrzavanja iz čistog mira. Dobiješ SMS i mobitel se smrzne na par minuta. Valjda dok "obradi" poruku... Vratio ga je u trgovinu nakon tjedan dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice