Nokia 8 stiže 31. srpnja

poruka: 14
|
čitano: 2.906
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 8 stiže 31. srpnja".
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 8 stiže 31. srpnja
A gdje su 3 i 5? Od najave do danas ništa.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 8 stiže 31. srpnja

Trebali bi izbaciti pokoji model koji ima 5,9" vidio Mate9 koji je tanak kraj rubova i impresionirao me :) Malo  je razlika od mojeg 5.5 koji ima mesa kraj ruba :D 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia 8 stiže 31. srpnja
Nista o mobitelu, samo bitno je koliko ce kostati.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia 8 stiže 31. srpnja

Prevelika je razlika između 6 i 8. 

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia 8 stiže 31. srpnja
Razlika u cijeni ili hardwareu?
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 8 stiže 31. srpnja

Oduvjek mi je glavni izvor informacija bila GSM arena ... gle čuda tamo nigdje nemogu nać ovaj mobitel ... spominju nokiu 9 upravo ovih specifikacija koji su bugovci spomenuli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia 8 stiže 31. srpnja
Prije koji mjesec se šuškalo da će Nokia 9 biti flagship, a 8 viša srednja klasa sa Snapdragon 600 serijom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia 8 stiže 31. srpnja
lizard_ago kaže...

Oduvjek mi je glavni izvor informacija bila GSM arena ... gle čuda tamo nigdje nemogu nać ovaj mobitel ... spominju nokiu 9 upravo ovih specifikacija koji su bugovci spomenuli.

 http://www.gsmarena.com/nokia_8_flagship_to_arrive_on_july_31_price_just_short_of_euro600-news-26214.php

 

Gle cuda...samo malo scroll prema dolje i ..voila :) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 8 stiže 31. srpnja

Svaka čast što si našao ovaj link mada sam probao upisat u GSM search ovaj mobitel i nije mi ga ponudio ... pa sam i pretpostavio da ga nema u bazi :)

U svakom slučaju super za ovaj link

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia 8 stiže 31. srpnja
kbenzema kaže...
Razlika u cijeni ili hardwareu?

 I jedno i drugo. Šestica je preskupa za mobitel sa Snapdragonom 430, a nemaju još ni jedan uređaj sa Snapdragon 6XX, a odmah bi izbacili flagship. Inače cijena Nokie 6 je cijea uređaja sa Snapdragonom 6XX. Oni previše novaca žele uzeti samo zato što se zovu Nokia, iako je jasno da baš i nisu Nokia.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
14 godina
protjeran
offline
Nokia 8 stiže 31. srpnja

Super, Nokia 8 stiže 31. srpnja a još ni 6-ica nije u prodaji u EU. Razočaran sam, čekam Nokiu 6 ko ozebli sunce ali već mi se vidi da bum kupil Huawei P10 lite ili Asus ZenFone. Fakat su dobro organizirani.

 

More bit da su sa 3310, i 6-icom na kineskom tržištu, samo pravili hype tak da moru sa 8-icom "pokoriti" svet!

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia 8 stiže 31. srpnja
I kakve sad to ima veze kaj nemaju mob sa SD6xx? Idu sa flagshipom kojem je cijena super, 600€ nije puno s obzirom na konkurenciju i ako bude bila carl zeiss optika, trebao bi biti konkurentan
14 godina
offline
Nokia 8 stiže 31. srpnja

Pa jesi ti vidio cijene za Nokiu 6? Mobitel s SD 430??? Puno previše.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia 8 stiže 31. srpnja

Pa boli me tuki za Nokiu 6, ako osmica ide za 600€ i to sa Zeiss optikom. Cijena je više nego dobra. Devetka će imat cijenu ko i ostali, vjerojatno 750-800€ jer ide sa zaslonom od ruba do ruba i pun k rama.
A svakom normalnom korisniku će Nokia 8 bit i više nego dovoljna ak će kamera bit odlična, a trebala bi ako ne zajebu sa softverom

 

http://nokiamob.me/2017/07/17/foto-ovo-je-nokia-8-sa-zeiss-dvostrukom-kamerom/

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.7.2017 20:35 (kbenzema).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice