Nokia 9 stigla za GFXBench

poruka: 4
|
čitano: 1.006
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 9 stigla za GFXBench".
16 godina
offline
Nokia 9 stigla za GFXBench

Mali ekran i 200 eura previse, eventualno bi platil 650 eura jer je Nokia i samo zato. 550 eura i mozda prodaju par komada ovak budu propali prije nego su poceli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia 9 stigla za GFXBench

Pa za te pare će biti LG V30 koji je po meni bolji uređaj od ove famozne Nokie i to debelo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Nokia 9 stigla za GFXBench
NEW_MAN kaže...

Mali ekran i 200 eura previse, eventualno bi platil 650 eura jer je Nokia i samo zato. 550 eura i mozda prodaju par komada ovak budu propali prije nego su poceli.

Mali ekran

5.2-3"

 

Choose one

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 12:58 (It'sMe932).
8 godina
offline
Nokia 9 stigla za GFXBench

To je model za zapadno tržište, ranije već pretpostavljen. Za razliku od većine (svih?) dosadašnjih nove Nokie, koji su bili fokusirani na "emerging markets" (Indija, Azija, Afrika, J. Amerka otprilike).

Cijena je predviđena za "dobrostojeće", a gleda se prvenstveno kvaliteta. Sve iznad 600$ je po meni previše, no možda se varam. Bitna je i kamera, po tome pamte Nokiu... no:

Ovako je to T. A. predvidio (a on je vrlo malo griješio do sad, odn. dao bi najbliže prognoze):

The nice thing for us geeks is, that the Nokia 6 sets up the HMD team for quite a challenge for their first flagship (I expect Nokia 8 not Nokia 9) at maybe 499 dollar price point. Then we need high-end specs and some real 'wow' factor of something nobody else has, for it to have a realistic chance of say 'smartphone of the year' type of honors that Nokia once used to win all the time. Remember it will then go against the NEXT Galaxy and the NEXT iPhone haha still to come this year. I am very very optimistic after these 4 phones, that HMD will do 'exactly' the type of flagship you and I will also love. A 'typical' Nokia flagship that will instantly be a front-runner for smartphone-of-year honors (and also for cameraphone-of-year honors, with Carl Zeiss optics I am certain).

Tomi Ahonen :-)

Posted by: Tomi T Ahonen | February 26, 2017 at 11:59 PM

(^ dio komentara ispod teksta)

 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice