Nokijina jeftina obnova

poruka: 11
|
čitano: 2.487
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokijina jeftina obnova".
11 godina
neaktivan
offline
Nokijina jeftina obnova

Eto ako dođe u VIP uzimam Lumiu 720, taman mi izlazi ugovor u 6mj.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokijina jeftina obnova

Ovaj model 301 je idealan kao neki back-up mobitel ako se šta dogodi smartfonu a negdi si van HR.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokijina jeftina obnova

720 speckama i cijenom izgleda odlično. Vidjet ćemo šta će naši operateri napravit od cijene.

 

Al Lumia 520 je prava mala zvijerka za svoje novce: Predstavljen je i trenutno najslabiji model iz linije Lumia koji koristi operativni sustav Windows Phone 8. Riječ je o uređaju Lumia 520 koji je temeljen na 1-gigahercnom dvojezgrenom procesoru Snapdragon S4 i 4-inčnom LCD IPS ekranu. Tu je i 5-megapikselna kamera, 8GB memorije proširive memorijskim karticama kapaciteta do 64 GB, te baterija kapaciteta 1.430 mAh. Cijena uređaja bez subvencija mobilnih operater je 139 eura .

 

Prva liga!

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokijina jeftina obnova
cecenac kaže...

 

720 speckama i cijenom izgleda odlično. Vidjet ćemo šta će naši operateri napravit od cijene.

 

Al Lumia 520 je prava mala zvijerka za svoje novce: Predstavljen je i trenutno najslabiji model iz linije Lumia koji koristi operativni sustav Windows Phone 8. Riječ je o uređaju Lumia 520 koji je temeljen na 1-gigahercnom dvojezgrenom procesoru Snapdragon S4 i 4-inčnom LCD IPS ekranu. Tu je i 5-megapikselna kamera, 8GB memorije proširive memorijskim karticama kapaciteta do 64 GB, te baterija kapaciteta 1.430 mAh. Cijena uređaja bez subvencija mobilnih operater je 139 eura .

 

Prva liga!

 

Nokia Lumia 520 nema flash, nfc, prednju kameru i mogućnost bežičnog punjenja

 

Nedostatke sam napisao da ljudi vide zašto je pristupačna cijena {#}

15 godina
offline
Re: Nokijina jeftina obnova
gin.tonic kaže...

Nokia Lumia 520 nema flash, nfc, prednju kameru i mogućnost bežičnog punjenja

 

Nedostatke sam napisao da ljudi vide zašto je pristupačna cijena {#}

Nista jako bitno. Odlican hardware za tu cifru.

Rvat katolik!
13 godina
offline
Nokijina jeftina obnova

Kolko rama ima 720 model?? Inace vrh,samo da ovi naši debilni operateri ne naprave neku preeenapuhanu cijenu!

Mislio sam za kojih mjesec dana uzet htc 8s,al sad nema šanse čekam Lumiu 720 {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokijina jeftina obnova
schwarz3108 kaže...

Kolko rama ima 720 model?? Inace vrh,samo da ovi naši debilni operateri ne naprave neku preeenapuhanu cijenu!

Mislio sam za kojih mjesec dana uzet htc 8s,al sad nema šanse čekam Lumiu 720 {#}

512 MB

13 godina
offline
Nokijina jeftina obnova

ovaj 105 bi bio dobar prvi mobitel nekom klincu a i ako baterija stvarno tako dugo traje onda je super i za duga putovanja ako se pri ruci nema punjač itd.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokijina jeftina obnova
Evo kakvu sam ja informaciju dobio od wp7novosti bloga..
"ova dva modela su namjenjena prodaji za keš, kao nisu bas mislili da ide preko ugovora jer su cijene po europi vec ionako niske..moci ce se naruciti mozda vec i ovome tjednu a sljedeci tjedan bi trebao biti dobavljiv"
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokijina jeftina obnova
zelenbic kaže...

ovaj 105 bi bio dobar prvi mobitel nekom klincu a i ako baterija stvarno tako dugo traje onda je super i za duga putovanja ako se pri ruci nema punjač itd.

Vjerovao ili ne Nokia 105, €15 - 115kn

15 godina
neaktivan
offline
Nokijina jeftina obnova

Već sam spomenuo u drugoj temi koja se bavi novim modelima - sve navedene cijene su bez poreza i ostalih davanja. Dakle, u Hrvatskoj dodajte barem 25% na objavljene cijene. Operateri bi mogli subvencionirati uređaje, ali to je još otvoreno pitanje.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2013 19:47 (hrx).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice