Nosač aviona za 22. stoljeće

poruka: 73
|
čitano: 13.430
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nosač aviona za 22. stoljeće".
9 godina
protjeran
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

Ne znam zasto uopce uvlaciti nase politicare u ovu pricu, pa da se skupe svi zajedno ne bi mogli jedan traktor da osmisle i financiraju.

 
10 1 hvala 0
12 godina
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

Nek su oni ukinuli reformu zdravstva i sagradili ovo gofno. 

 
34 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

"broj liftova koji idu iz hangara na palubu se smanjio s tri na četiri" hmm, ok

 
15 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

Na stranu politika, čovjek ne može ne diviti se moći američkog ratnog stroja. Ne može im niko ništa jači su od sudbine.

My pleasure darlin
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2017 14:13 (Jim Raynor).
 
9 4 hvala 0
13 godina
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

Ljepa meta za par Yakhont ili Dong-Feng 21 raketica....

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2017 14:23 (lmutak).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

I sad nek netko kaže da se s Amerima netko može mjeriti, da im se može suprotstavit i da je u rangu (ili ne daj Bože slučajno) bolji ili jači od njih. Bajke. USA je bila, jest i ostat će JEDINA velesila. Ostale "sile" se smo mogu glasat iz rupa i kojima jesu i nadat se da ih Ujak Sem ne primjeti.

Moj PC  
8 15 hvala 0
13 godina
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

Drago, da li se putem wi-fi veze može pristupati torrent siteovima i onima s pr0n sadržajem. To su bitnii podaci ako bi netko "domaći" htio služiti na ovom nosaču.

Stručnjak za odmaganje...
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2017 14:42 (mario.L_hr).
 
18 0 hvala 0
16 godina
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

ENERGY WEAPONS, LASERS, ENERGY SHIELDS!!!

 

 

AMERICAAAAAAAAA, FUCK YEAHH!!!

 

 

 

- Psiho246
Moj PC  
7 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Nosač aviona za 22. stoljeće
Azmo kaže...

I sad nek netko kaže da se s Amerima netko može mjeriti, da im se može suprotstavit i da je u rangu (ili ne daj Bože slučajno) bolji ili jači od njih. Bajke. USA je bila, jest i ostat će JEDINA velesila. Ostale "sile" se smo mogu glasat iz rupa i kojima jesu i nadat se da ih Ujak Sem ne primjeti.

 Sa obzirom koliki im je vojni proračun bilo bi čudo da nemaju najnaprednije naoružanje. 11 puta veci nego rusija

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
14 godina
neaktivan
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

Kad se budemo borili protiv njih pozvat ćemo transformese.

 
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

Meni užasno smrdi kina

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

kak su samo kreativni kad stvaraju sredstva za uništavanje! a i lovu troše ko da im je zadnja. a kak je krenulo, za sto godina nas neće ni biti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 3
14 godina
online
Re: Nosač aviona za 22. stoljeće
Ljudska rasa je žalost...
Moj PC  
20 0 hvala 4
16 godina
offline
Re: Nosač aviona za 22. stoljeće
BlueMax kaže...

Nek su oni ukinuli reformu zdravstva i sagradili ovo gofno. 

 Freedom does not come free of cost, you god damn commie!!! 

- Psiho246
11 godina
online
Re: Nosač aviona za 22. stoljeće
Psiho246 kaže...
BlueMax kaže...

Nek su oni ukinuli reformu zdravstva i sagradili ovo gofno. 

 Freedom does not come free of cost, you god damn commie!!! 

 Nisam znao da su ukinuli reformu zdravstva.

Može link?

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
neaktivan
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

Samo ispravka:

Radi se o novome nosaču klase Gerald R. Ford, tako nazvanom po 38. američkom predsjedniku, a koji će zamijeniti nosače klase Nimitz, točnije USS Enterprise (CVN 65) koji je već neaktivan.


CVN65 je u Enterprise Classu, nema nijednog Enterprisea u Nimitz classu koju će Ford klasa zamijeniti 

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Nosač aviona za 22. stoljeće
DeniZg kaže...

 Nisam znao da su ukinuli reformu zdravstva.

Može link?

 Nemam pojma, koliko znam nisu ukinuli.

Nisam ja to rekao. 

 

No ne bi me ni cudilo...

- Psiho246
8 godina
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

zna li se koje test ciljeve su odabrali Salman Ibn Saud i Benjo Netanjahu za ovo cudo ?

waaagh
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nosač aviona za 22. stoljeće
A sta ste mislili, da je to gorivo sto ga tocite, dok promatrate svijet sa vusokog moralnog stajalista, samo od sebe doslo do pumpe? Je, kako ne... Aj ne pričajte pizdarije, neka oni plove lipo i ispaljuju milione dolara u raketama po arapima, da bi ja lipo moga nalit pun tank i napravit đir... A tek oni u africi, koji sprd od kontinenta. Mlate se polovnim jurisnim oruzjem oko religijskih pitanja, dok ekipa pumpa naftu nemilo i salje je u EU i US... Ma hit totalni... Gledam jucer na LinkedInu, dodjelia "Total" nagradicu mladom crnom inovatoru koji je solarnu plocicu spojia sa zaruljom da osvjetli kolibu u kojoj zivi - kakvo ruganje brate mili... Ka da u nas Todoric dodjeli nagradu poreznom obvezniku kad podmiri kredit, hahaha
 
23 0 hvala 0
13 godina
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

nije trump ukinuo reformu, on će preinačiti tzv. obamacare i to će se zvati (ili se već zove) trumpcare.

kakve će sve izmjene biti? i don't give a damn 

 

ON TOPIC:

šteta kaj ne budu montirali i onaj njihov novi railgun gore 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

Ne znam od kud to nabacivanje stoljećima.

Još početkom 80-tih su se takve stvari javile u tisku, pa se svaka šuša hvalila kao obrazuje kadar za 21 stoljeće, kako rade projekte za 21 stoljeće, bla , bla.

Još se ta priča vrti kod političara pa tako Beljak predstavlja selo 21 stoljeća, bla, bla, kao da je otkrio toplu vodu da je ovo 21 stoljeće.

A bome danas Prgomet kao da je pročitao ovaj članak pa ispali da je njegov program za 22 stoljeće.

Dajte, molajte nas više sa tim stoljećima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2017 18:42 (Floki).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

Joj što obožavam ove koji kukaju u stilu "buu vojska! Mogli su za to bolnice, vrtiće, škole, penzije, sadnju tratinčica itd itd". Pa ajmo malo razmislit o svemu. USA vojni proračun je cca 4% njihovog BDPa. Uzmimo to slikovito. Ako im je BDP 100 dolara, oni za vojsku izdvajaju 4 dolara. 4 DOLARA!!! ALO, PIŠLJIVA 4 DOLARA!!! Jel shvaćat tu percepciju mrzitelji vojske? Nemojte me zezat da ostalih 96 dolara nije dovoljno za SVE OSTALO! Drugim  riječima svi, uključujuči i RH (tom analogijom mi za vojsku izdvajamo 1 kunu i 25 lipa) za vojsku u stvari izdvajaju kikiriki! Tako da smatram da su te kuknjave oko vojske i o tome kak "vojska troši" zbilja smiješne.

Moj PC  
3 11 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nosač aviona za 22. stoljeće

Bilo kakav trošak na vojsku je ljudska glupost. Trošimo novac na to da ubijamo jedni druge umjesto da pomažemo jedni drugima. Da idemo na mjesec, mars, nove tehnologije brzim tempom, zaustavljanje klimatskih promjena...

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
protjeran
offline
Re: Nosač aviona za 22. stoljeće
Floki kaže...

Ne znam od kud to nabacivanje stoljećima.

Još početkom 80-tih su se takve stvari javile u tisku, pa se svaka šuša hvalila kao obrazuje kadar za 21 stoljeće, kako rade projekte za 21 stoljeće, bla , bla.

Još se ta priča vrti kod političara pa tako Beljak predstavlja selo 21 stoljeća, bla, bla, kao da je otkrio toplu vodu da je ovo 21 stoljeće.

A bome danas Prgomet kao da je pročitao ovaj članak pa ispali da je njegov program za 22 stoljeće.

Dajte, molajte nas više sa tim stoljećima.

 Pa nisu svi u 19. stoljecu kao i ti.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nosač aviona za 22. stoljeće
Azmo kaže...

Joj što obožavam ove koji kukaju u stilu "buu vojska! Mogli su za to bolnice, vrtiće, škole, penzije, sadnju tratinčica itd itd". Pa ajmo malo razmislit o svemu. USA vojni proračun je cca 4% njihovog BDPa. Uzmimo to slikovito. Ako im je BDP 100 dolara, oni za vojsku izdvajaju 4 dolara. 4 DOLARA!!! ALO, PIŠLJIVA 4 DOLARA!!! Jel shvaćat tu percepciju mrzitelji vojske? Nemojte me zezat da ostalih 96 dolara nije dovoljno za SVE OSTALO! Drugim  riječima svi, uključujuči i RH (tom analogijom mi za vojsku izdvajamo 1 kunu i 25 lipa) za vojsku u stvari izdvajaju kikiriki! Tako da smatram da su te kuknjave oko vojske i o tome kak "vojska troši" zbilja smiješne.

 Pa nije USA bez veze odletjela na Mjesec.

Tamo vlada pogled na ekonomiju, pogotovo kod GOP da socijalna davanja ne rješavaju probleme nego samo stvaraju nove zahtjeve za socijalnim davanjima, i u pravu su, tako da te socijalističke priče vode do stagnacije i države i naroda i stvaraju plačimačkove, bu, nije mi država napravila vrtić, pa neka se  brinu  za svoju djecu, plačimačakovi socijalistički.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2017 21:14 (Floki).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nosač aviona za 22. stoljeće
kapetan_ajkula kaže...
Floki kaže...

Ne znam od kud to nabacivanje stoljećima.

Još početkom 80-tih su se takve stvari javile u tisku, pa se svaka šuša hvalila kao obrazuje kadar za 21 stoljeće, kako rade projekte za 21 stoljeće, bla , bla.

Još se ta priča vrti kod političara pa tako Beljak predstavlja selo 21 stoljeća, bla, bla, kao da je otkrio toplu vodu da je ovo 21 stoljeće.

A bome danas Prgomet kao da je pročitao ovaj članak pa ispali da je njegov program za 22 stoljeće.

Dajte, molajte nas više sa tim stoljećima.

 Pa nisu svi u 19. stoljecu kao i ti.

 Ma da, u 15 tom, biseru.

9 godina
protjeran
offline
Re: Nosač aviona za 22. stoljeće
Floki kaže...
kapetan_ajkula kaže...
Floki kaže...

Ne znam od kud to nabacivanje stoljećima.

Još početkom 80-tih su se takve stvari javile u tisku, pa se svaka šuša hvalila kao obrazuje kadar za 21 stoljeće, kako rade projekte za 21 stoljeće, bla , bla.

Još se ta priča vrti kod političara pa tako Beljak predstavlja selo 21 stoljeća, bla, bla, kao da je otkrio toplu vodu da je ovo 21 stoljeće.

A bome danas Prgomet kao da je pročitao ovaj članak pa ispali da je njegov program za 22 stoljeće.

Dajte, molajte nas više sa tim stoljećima.

 Pa nisu svi u 19. stoljecu kao i ti.

 Ma da, u 15 tom, biseru.

 Pa i mislio sam tako nesto, ali nisam htio biti neugodan.

16 godina
neaktivan
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

Dakle, oni naprave i ovakav nosač aviona i uz to imaju probleme sa imigracijom iz zemalja koje ni konjsku zapregu ne mogu napraviti.

To znači što bolju tehniku napraviš imaš i bolji standard. Oni sa konjskim zapregama ne troše na nosače aviona i pored toga nemaju ništa.

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nosač aviona za 22. stoljeće
kapetan_ajkula kaže...
Floki kaže...
kapetan_ajkula kaže...
Floki kaže...

Ne znam od kud to nabacivanje stoljećima.

Još početkom 80-tih su se takve stvari javile u tisku, pa se svaka šuša hvalila kao obrazuje kadar za 21 stoljeće, kako rade projekte za 21 stoljeće, bla , bla.

Još se ta priča vrti kod političara pa tako Beljak predstavlja selo 21 stoljeća, bla, bla, kao da je otkrio toplu vodu da je ovo 21 stoljeće.

A bome danas Prgomet kao da je pročitao ovaj članak pa ispali da je njegov program za 22 stoljeće.

Dajte, molajte nas više sa tim stoljećima.

 Pa nisu svi u 19. stoljecu kao i ti.

 Ma da, u 15 tom, biseru.

 Pa i mislio sam tako nesto, ali nisam htio biti neugodan.

 Magarac misli a tovar nosi.

Ili da ti prevedem ako ne kužiš, daj sjaši.

Uostalom, što uopće hoćeš, na moj upis o neukusnoj inflaciji nabacivanja stoljećima koje traje već 30 godina nisi nijedan fakt demantirao, nego sipao nedotupavne doskočice.

Nisi čak ni duhovit, mada pokušavaš biti, dakle sjaši, da ti po drugi put kažem, pošto iz iskustva znam da takvi teško pale na prvu kad im se kaže.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2017 19:36 (Floki).
15 godina
neaktivan
offline
Nosač aviona za 22. stoljeće

Nosač aviona za 22. stoljeće - ako naručite odmah dobit ćete nosača palica za golf, berače šparoga i jagoda te ovaj graciozni bager :)

X
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice