Nougat stigao do 11,5%, iOS 10 zastao na 86%

poruka: 6
|
čitano: 1.236
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nougat stigao do 11,5%, iOS 10 zastao na 86%".
13 godina
offline
Nougat stigao do 11,5%, iOS 10 zastao na 86%

Amazing, !!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 3 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Nougat stigao do 11,5%, iOS 10 zastao na 86%

Prije će Microsoft natjerati korisnike sedmice na desetku nego Google proizvođače na promjennne

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nougat stigao do 11,5%, iOS 10 zastao na 86%

Trenutno su na androidu premale promjene da bi one korisniku nešto značile ... no promjena bi bilo da autori aplikacija to zahtjevaju ... ovako autori aplikacija idu uz dlaku korisnicima (što je samsvim razumljivo) no google tu treba promjenit taktiku i natjerat proizvođače uređaja da ažuriraju svoje uređaje na novije inačice. No neznam dali to ide googlu u prilog da postoji toliko šarenilo ... ili pak je googlu bolje da ide uz dlaku proizvođačima uređaja ... mislim da postoji tu nekakav dogovor

No kako bilo android je mobilna platforma koja je nešto poput PC koji je 'klasični desktop' ... najmasovniji ... teško je natjerat korisnika da prihvati novu verziju ... jer mnogi nisu spremni na promjene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nougat stigao do 11,5%, iOS 10 zastao na 86%

Ali nova verzija najčešće znači i novi mobitel. Čemu novi mobitel ako stari radi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nougat stigao do 11,5%, iOS 10 zastao na 86%
natko kaže...

Ali nova verzija najčešće znači i novi mobitel. Čemu novi mobitel ako stari radi?

U slučaju android gadgeta, meni se prije vidi da je shema, Novi gadget ako želiš Novi SW 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: Nougat stigao do 11,5%, iOS 10 zastao na 86%
Da bi bilo postena uporedba, treba porediti android flagshipe i ios. Zar iko misli da ce dobiti nadogradnju na mob od 100-200eura? Dovoljne su sigurnosne nadogradnje. Meni dok rade aplikacije i dok nemam problema, vala nemam ni potrebu za nugatom. Posebno je na xiaomiu, koji duboko modifikuje android

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice