Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja

poruka: 14
|
čitano: 4.637
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja".
8 godina
odjavljen
offline
Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja

Prva stvar koju instaliram na android telefon....Naravno placena verzija i beta tester sam....

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja

Također. Koristim Prime verziju praktički od kad sam prešao na smartphone. Prva aplikacija koju sam platio.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja
Hexfire kaže...

Također. Koristim Prime verziju praktički od kad sam prešao na smartphone. Prva aplikacija koju sam platio.

 Sve receno . Iako imam i full Go Launcher ...Nova mi je ipak bolji .

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
16 godina
offline
Re: Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja
Hexfire kaže...

Također. Koristim Prime verziju praktički od kad sam prešao na smartphone. Prva aplikacija koju sam platio.

 I meni isto prva aplikacija koju sam platio. Doduše, kad je bila na rasprodaji :-)

Vrijedi svakog centa.

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
9 godina
offline
Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja

da, nekad mi je ovo bila prva app koja se instalira.. danas ne vidim niti jednu jedinu prednost po pitanju feature ili brzine.. u odnosu na stock launchere.. tako da, sto manje pizdarija imam instalirano to bolje

znam dosta ljudi koji ga koristi samo zato sto su navikli na njega, sto imaju backup svega pa im svaki mob izgleda isto cim ga instaliraju

Moj PC  
18 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja

Meni najvise pase radi podesavanja velicine ikona i ostalih elemnata gui....

16 godina
offline
Re: Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja
To sam i ja stel napisati. Uvijek si podesim velicinu ikona jer, ne zato jer sam corava kokos, nego volim malo vece ikonice + polygon icon pack... milina. Nova launcher, Swiftkey i Tasker su prve aplikacije koje stavljam na mob.
16 godina
offline
Re: Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja

isto, jedan d prvih appova koji sam platio..

 

volio bih kad bi postojo, takodjer stabilan, LCARS launcher..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
offline
Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja

od ver 7.0 android po defaultu ima podesavanje velicine svih gui elemenata. ne kao ranije samo teksta

znaci ne radi se samo o pocetnom ekranu (sto neki drugi launcher moze izmjeniti), nego kompletan gui na sistemskoj razini, svim aplikacijama... (sto bilo koji launcher ne moze mijenjati, osim rootom)

https://www.howtogeek.com/268754/how-to-change-the-size-of-text-icons-and-more-in-android-nougat/

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 10:43 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja
Da, promjena dpi-a. Al onda ti se i aplikacije mjenjaju, sto ne zelim. Mene samo ciljano ikone zanimaju. Ne zelim na FHD ekranu dpi mobitela od 4 incha rezolucije 800x480 samo da imam malo vece ikone.
7 godina
offline
Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja

Nova je zakon i kad nekim starijim ljudima postavljam smartphone jer ima opciju zaključavanja desktopa.

Totalni preporod od kad me ne gnjave panično svaki dan da su im nestali dialer i kontakti itd.

Kruha i igala...
 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja

A bome ni ne znam da li još koji launcher ima rastezanje widgeta a da ga totalno ne unakazi...

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja
digitall kaže...

od ver 7.0 android po defaultu ima podesavanje velicine svih gui elemenata. ne kao ranije samo teksta

znaci ne radi se samo o pocetnom ekranu (sto neki drugi launcher moze izmjeniti), nego kompletan gui na sistemskoj razini, svim aplikacijama... (sto bilo koji launcher ne moze mijenjati, osim rootom)

https://www.howtogeek.com/268754/how-to-change-the-size-of-text-icons-and-more-in-android-nougat/

 

ukay1000 kaže...
Da, promjena dpi-a. Al onda ti se i aplikacije mjenjaju, sto ne zelim. Mene samo ciljano ikone zanimaju. Ne zelim na FHD ekranu dpi mobitela od 4 incha rezolucije 800x480 samo da imam malo vece ikone.

 Upravo tako....Samo ja stavljam manje ikone jer kupujem velike mbitele sa velikom rezom ;)

fer-de-lance kaže...

Nova je zakon i kad nekim starijim ljudima postavljam smartphone jer ima opciju zaključavanja desktopa.

Totalni preporod od kad me ne gnjave panično svaki dan da su im nestali dialer i kontakti itd.

 Joj ima li korisnije opcije na andoridu ;) Kad se sjetim majke i njenog prvog susreta sa androidom ;) Svakih 5 minuta nesto se sjebalo ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 13:06 (Torent).
6 godina
neaktivan
offline
Nova Launcher na 50 milijuna preuzimanja

I am aslo using Nova Launcher.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice