Nova Mreža: Prepoznavanje trendova

poruka: 12
|
čitano: 1.267
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova Mreža: Prepoznavanje trendova".
16 godina
offline
Nova Mreža: Prepoznavanje trendova

BUG je za sve kompjuteraše, a Mreža za profi-kompjuteraše.

Ovo se već čita na veliko, te kao i u BUG, uvijek nalazim pregršt zanimljivih tema, gdje pogotovo kolumnisti rasturaju.
A, pogotovo je lijepo zapaliti na digitalnu arhivu, te tamo čitati stare kolumene ili predstavljene teme koje me trenutačno zanimaju, a nisu dostupne na sve znajućem Googleu.
Digitalna arhiva BUG i Mreže, fakat je prava riznica sakupljenog znanja koje može dobro doći svakome profiću-kompjuterašu ili svakome koga to zanima.
Sve u svemu, uglavom sve što, mislim i držim za BUG, vrijedi i za Mrežu.
Stoga:
 
Mreža, rula nadmoćno!!!

 
BTW, ekipo čitamo se, a vi uskoro na zasluženi GO.

 

 

Mozda dobijem kakav telefon. 

 
5 1 hvala 2
8 godina
offline
Re: Nova Mreža: Prepoznavanje trendova
Ti si uvijek dobivao 5 iz zadaćnice i sastavaka na temu "Što je nama naša borba dala", "Predsjedniče, divimo ti se", "Moja domovina je najljepša" i slično.
Ako se još nisi uguzio u kakovu stranku ili partiju, vrijeme ti je - talentiran si, daleko ćeš dogurati... (hint: Njonjo)
16 godina
offline
Re: Nova Mreža: Prepoznavanje trendova
Zechina kaže...
Ti si uvijek dobivao 5 iz zadaćnice i sastavaka na temu "Što je nama naša borba dala", "Predsjedniče, divimo ti se", "Moja domovina je najljepša" i slično.
Ako se još nisi uguzio u kakovu stranku ili partiju, vrijeme ti je - talentiran si, daleko ćeš dogurati... (hint: Njonjo)

 

Nisam ni ocekivao da ti skontas.

 

8 godina
offline
Re: Nova Mreža: Prepoznavanje trendova

Da žicaš mobitel džabe?

16 godina
offline
Re: Nova Mreža: Prepoznavanje trendova
Samo se ukopavas dublje. Odustani, nije ovo za tebe. Drzi se jednostavnih "dole M$" tema.
16 godina
offline
Nova Mreža: Prepoznavanje trendova

Jedina bolja stvar na svijeti od PzKpfw su dva PzKpfw!!!!!

 

\o/\o/\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nova Mreža: Prepoznavanje trendova
knight kaže...
Samo se ukopavas dublje. Odustani, nije ovo za tebe. Drzi se jednostavnih "dole M$" tema.

 De me prosvijetli matereti.
Ako mi je išta bilo gnjidastično kod BUG-a, to je bilo ovakvo njušenje anusa "presvijetlom" uredništvu i reaktivno bacanje mrvica, s prezirom, od istih, likovima od kojih de facto žive (cijenjenog publikuma).

Još ono, ajde, kad je netko (bio) šaljiv ili ironičan, ali komentari "sve je to zeka" a da JEDNU riječ kontra "gazdi" ne kažeš... mda.

8 godina
offline
Nova Mreža: Prepoznavanje trendova

^Sad nek mi još zaprijeti banom jer se dovoljno uvukao nekom uredničiću ili moderatoru...
BUG je i propao kad je krenuo sa rafalnim baniranjima svakog tko bi se drznuo otipkat nešto kontra protiv njiovi sponzora ili dirnuti u integritet bogova samih.
Tek kad je preostala samo klinčadija, polupismeni i članovi kluba "imam algebrinu diplomu za admina uramljenu na zidu i mama je jako ponosna a na burzi mi se smiju", shvatili su da su malo prećerali.
Srećom po BUG, konkurencija je još neslavnije propala (to se zove negativna selekcija i ne služi im na čast).

 

Ergo, Mreža je ok i doista su stručno profilirali medij.
Pa čak i za... kako ono reče, "profi-kompjuteraše".
(Dajte sad i meni telefon, jelte)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nova Mreža: Prepoznavanje trendova
Kant kaže...

Jedina bolja stvar na svijeti od PzKpfw su dva PzKpfw!!!!!

 

\o/\o/\o/

 Podsjetnik za one koji imaju tvrdu stolicu ili bulimične potrebe:

Ovaj mobitel, kaj sam dobio nije običan mobitel. Naime, on je još potpisan, sa svojevrsnom posvetom. Eh, to ga čini meni još dražim. Osjećam se kao vojnik koji dobio počasno oružje il' pak kao navijač koji je primio dres od svojeg omiljenog kluba sa potpisom igrača...

BUG roka nadmoćno!!!
(ođe)
edit: ako nekom nije bilo dostatno, evo i ono što je prethodilo tome a uvjetovalo e-ciganluk. (Upozorenje: samo za čvrsti želudac i teflon obraz)

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.7.2017 2:06 (Zechina).
10 godina
offline
Nova Mreža: Prepoznavanje trendova

 

Zanimljiva je ova tema oko FinTech. Posebno volim kao i BUG-u čitati kolumne vrijednih autora. Čak i zbog Ž. Ivankovića i njegovih tekstova, počeo kupovati jedan tjednik, gdje on ima svoju kolumnu "Digital Takeover".
Kada bih znao da još negdje pišu BUG-Mreža autori, i tu bi tiskovinu kupovao.(O.K., znam za gosp.G. Vojković na webu)

 

Mreža(kao i BUG) medij je kojem vjerujem.
E, da i digitalna izdanja je isto tako zadovoljstvo čitati kao i ono papirnato.


Lijepo je čitati i provoditi svoje vrijeme u čitanju i analiziranju BUG-Mreža-inih izdanja.
Ne samo čitati i/ili provoditi vrijeme, nego i koračati zajedno kroz život sa BUG-Mreža klanom.

 

Sve u svemu i ovaj mjesec, te i ovo ljeto BUG-Mreža rokajuju na najjače. Kao i uvijek.
Ocjena 10/10. Čista desetka.

 

Ugodan godišnji odmor želim našim vrijednim autorima.

Mreža, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.TMATIJA1.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Nova Mreža: Prepoznavanje trendova

Ajmo crowdfunding kampanju napraviti da liku nabavimo još jedan mob, samo da prestane toliko adorat "bogove".
Mislim... meni je ovo loše/prebolesno i za lika, i za uredništvo, i za publiku.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Nova Mreža: Prepoznavanje trendova
PzKpfw kaže...

 

Zanimljiva je ova tema oko FinTech. Posebno volim kao i BUG-u čitati kolumne vrijednih autora. Čak i zbog Ž. Ivankovića i njegovih tekstova, počeo kupovati jedan tjednik, gdje on ima svoju kolumnu "Digital Takeover".
Kada bih znao da još negdje pišu BUG-Mreža autori, i tu bi tiskovinu kupovao.(O.K., znam za gosp.G. Vojković na webu)

 

Mreža(kao i BUG) medij je kojem vjerujem.
E, da i digitalna izdanja je isto tako zadovoljstvo čitati kao i ono papirnato.


Lijepo je čitati i provoditi svoje vrijeme u čitanju i analiziranju BUG-Mreža-inih izdanja.
Ne samo čitati i/ili provoditi vrijeme, nego i koračati zajedno kroz život sa BUG-Mreža klanom.

 

Sve u svemu i ovaj mjesec, te i ovo ljeto BUG-Mreža rokajuju na najjače. Kao i uvijek.
Ocjena 10/10. Čista desetka.

 

Ugodan godišnji odmor želim našim vrijednim autorima.

Mreža, rula nadmoćno!

 Nisi napisao kako radi novi mobitel.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice