Nova Mreža: Responzivnost i FinTech

poruka: 9
|
čitano: 1.273
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova Mreža: Responzivnost i FinTech".
8 godina
offline
Nova Mreža: Responzivnost i FinTech

Kad smo vec kod weba i responzivnosti, jel se zna datum izlaska bugovog novog weba?

 
4 0 hvala 2
13 godina
offline
Nova Mreža: Responzivnost i FinTech

dobro će doći u ove vruće dane uz more

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nova Mreža: Responzivnost i FinTech

Ne treba Bugu responzivnost, njima BIOS još pokazuje 2007. ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2017 9:32 (Damok).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nova Mreža: Responzivnost i FinTech
Hvala na pitanju, treba ga postavljati što češće. :)

Novi bug.hr je u nekoj fazi između alfe i bete, temeljne stvari su odrađene i sve skupa ima već jasne konture, nadamo se vrlo skorom početku internog beta rada. Konkretnije - trebalo bi se dogoditi i prije odlaska na godišnji odmor. A to će nam onda pokazati koliko je sve skupa (ne)zrelo za prelazak u javni rad, bio on beta ili ne...
...
16 godina
offline
Re: Nova Mreža: Responzivnost i FinTech
Miro, pitam na svakom broju Mreze, ali nikad odgovora. Zasto Mrezu u BiH dobijem tek pred kraj mjeseca kao pretplatnik?
Ranije sam bio pretplatnik i nikad nije kasnila vise od par dana. Sada se nabolji tekstovi iscitaju na Mreza webu, prije nego ja dobijem svoj broj (pretplatio se krajem prethodne godine). Mislim da i na kioske dodje ranije.
10 godina
offline
Nova Mreža: Responzivnost i FinTech

BUG je za sve kompjuteraše, a Mreža za profi-kompjuteraše.

Ovo se već čita na veliko, te kao i u BUG, uvijek nalazim pregršt zanimljivih tema, gdje pogotovo kolumnisti rasturaju.

A, pogotovo je lijepo zapaliti na digitalnu arhivu, te tamo čitati stare kolumene ili predstavljene teme koje me trenutačno zanimaju, a nisu dostupne na sve znajućem Googleu.

Digitalna arhiva BUG i Mreže, fakat je prava riznica sakupljenog znanja koje može dobro doći svakome profiću-kompjuterašu ili svakome koga to zanima.

Sve u svemu, uglavom sve što, mislim i držim za BUG, vrijedi i za Mrežu.

Stoga:

 

Mreža, rula nadmoćno!!!

 

BTW, ekipo čitamo se, a vi uskoro na zasluženi GO.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.TMATIJA1.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Nova Mreža: Responzivnost i FinTech

Bugovci, za ovakve ljigave postove treba dijeliti ban. :D Makar vas i hvalio. A ponavlja ih na svakom broju. Meni se smucilo. Stavio ga ranije na ignore, ali na mobitelu mi opet prikaza. Bljak.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2017 12:20 (knight).
 
0 4 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nova Mreža: Responzivnost i FinTech
knight kaže...
Miro, pitam na svakom broju Mreze, ali nikad odgovora. Zasto Mrezu u BiH dobijem tek pred kraj mjeseca kao pretplatnik?
Ranije sam bio pretplatnik i nikad nije kasnila vise od par dana. Sada se nabolji tekstovi iscitaju na Mreza webu, prije nego ja dobijem svoj broj (pretplatio se krajem prethodne godine). Mislim da i na kioske dodje ranije.

 Ne znam ti točno odgovoriti, sustav distribucijom se bave drugi kolege u firme, a inozemne dostave su specifične.

Nije neko opravdanje, ali i meni su neka ino izdanja često dolazila s dosta kašnjenja.

 

Bugovci, za ovakve ljigave postove treba dijeliti ban. :D Makar vas i hvalio. A ponavlja ih na svakom broju. Meni se smucilo. Stavio ga ranije na ignore, ali na mobitelu mi opet prikaza. Bljak.

 Ništa što je ljudsko nije nam strano, pa tako i taština, stoga ne shvaćam(o) tvoju kritiku.   

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2017 12:41 (Miro).
16 godina
offline
Nova Mreža: Responzivnost i FinTech

Svi vole da ih pohvale, to je OK. I zasluzujete pohvale po mnogo pitanja (ali i kritike).

Ali kada bi mene neko hvalio na ovakav nacin (a ovakav post, ili gori mu je nakon svakog broja Mreze ili Bug-a), ja bih kontao da me trola i vrijedja mi inteligenciju.

 

Da Bug online nije ovako "star" i da se ne sprema redizajn, pomislio bih da je taj account zapravo integrirani chat bot cije je parametre podesavao Petric. 

 

Nebitno...svako se zabavlja na svoj nacin, valjda ce samo profunkcionisati s novim bug-om kako treba i Ignore opcija, pa necu morati citati takve stvari. 

 

 

Sto se pristizanja Mreze tice, ne znam stvarno sta je problem, mozda sto ste usli u EU? :) Par dana je ranije bilo normalno za postu iz Hr. Zagreb mi je blizi nego Sarajevo. 

Znam da prilicno besmislenom kad napokon stigne, a sve teme odavno isfurane vec na Mreza grupi ili forumu... nema bas nikakve prednosti pretplate, naprotiv.

 

Cak i PzKpfw "već čita na veliko", a ja moram cekati jos nekih 12-13 dana. 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice