One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPixel k

poruka: 12
|
čitano: 1.629
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPixel k".
15 godina
odjavljen
offline
One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPixel k

Ako ce i dalje imati onoliko speka ispod ekrana bye bye HTC, ovo im je realno zadnji vlak.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPix
Edge kaže...

Ako ce i dalje imati onoliko speka ispod ekrana bye bye HTC, ovo im je realno zadnji vlak.

 M7 je imao najbokji dizajn, valjda ce vratiti na tu shemu

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
12 godina
neaktivan
offline
Re: One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPix
Edge kaže...

Ako ce i dalje imati onoliko speka ispod ekrana bye bye HTC, ovo im je realno zadnji vlak.

Misliš isto kao i Iphone, LG, Samsung? To određuje realan zadnji vlak? Really?

15 godina
odjavljen
offline
Re: One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPix
lovacmaki kaže...
Edge kaže...

Ako ce i dalje imati onoliko speka ispod ekrana bye bye HTC, ovo im je realno zadnji vlak.

Misliš isto kao i Iphone, LG, Samsung? To određuje realan zadnji vlak? Really?

 

 

Ne pricaj gluposti, uz Apple jedini jos na trzistu nemaju uredjaj sa body-to-screen ratio-om iznad 70%.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
12 godina
neaktivan
offline
Re: One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPix
Edge kaže...
lovacmaki kaže...
Edge kaže...

Ako ce i dalje imati onoliko speka ispod ekrana bye bye HTC, ovo im je realno zadnji vlak.

Misliš isto kao i Iphone, LG, Samsung? To određuje realan zadnji vlak? Really?

 

 

Ne pricaj gluposti, uz Apple jedini jos na trzistu nemaju uredjaj sa body-to-screen ratio-om iznad 70%.

WTF, HTC One M9 ima 2.1 % veći body to screen ratio u odnosu na recimo Samsung S6. Dio ispod ekrana je kod HTC-a veći 0.2 mm.

Zbog toga im je zadnji vlak? Realan zadnji vlak. Sorry ali ovo što si ti napisao je toliko glupo da nije niti smješno.

14 godina
offline
One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPixel k

Moram priznati da sam se nadao, ali nisam vjerovao, da će se HTC vratiti UP tehnologiji. Mislim da će to biti ili Sony IMX377 senzor ili OmniVision OV13860 senzor. Sony se već ugrađuje u Nexus 6P. Ipak, bez obzira na glasine, više je vjerojatno da će se ugrađivati noviji model UP senzora kao npr. OV 16860 ili OV 16825.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2016 0:30 (phoenix2003).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPixel k

Šteta za boomsound i prednje zvučnike.

Koliko god neki kritizirali zvučnike sprijeda (previše mesa), to je ipak bio jedan od razloga kupovine uvog uređaja.

Šteta i veliki korak unatrag, mislim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPix
zabranjeniples kaže...

Šteta za boomsound i prednje zvučnike.

Koliko god neki kritizirali zvučnike sprijeda (previše mesa), to je ipak bio jedan od razloga kupovine uvog uređaja.

Šteta i veliki korak unatrag, mislim.

Većinom su kritizirali onu praznu traku ispod ekrana, ne zvučnike. Još uvijek mislim da je to najbolje riješeno na m7, na toj traci su tipke, tako da ne zauzimaju prostor na ekranu.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 19:25 (power_user).
14 godina
offline
Re: One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPix
power_user kaže...

Većinom su kritizirali onu praznu traku ispod ekrana, ne zvučnike. Još uvijek mislim da je to najbolje riješeno na m7, na toj traci su tipke, tako da ne zauzimaju prostor na ekranu.

 Sve znam!

Ali bilo je i dosta ljudi kojima smeta sama veličina mobitela, koja je i bez te trake uvjetovana zvučnicima.

Ali kako god, meni je HTC bio zakon, ako gledamo M7 i M8.

M9 je s nekim stvarima već pokazivao znakove zastranjivanja, a s ovim bi otišli totalno u krivom smjeru.

Naravno, ako se ove ''špekulacije'' pokažu istinitim.

 

To je nekakvo moje razmišljanje.

14 godina
offline
One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPixel k

Već postoje glasine da će se u M10 nalaziti Sony IMX377 senzor sa veličinom pixela od 1,55 mikrona. Tako sam i pretpostavljao. Na slici u prilogu koja bi trebala biti stražnji dio M10, vidi se i laserski autofokus. Kamera obećava. Useru li, gotovi su.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPix
phoenix2003 kaže...

Već postoje glasine da će se u M10 nalaziti Sony IMX377 senzor sa veličinom pixela od 1,55 mikrona. Tako sam i pretpostavljao. Na slici u prilogu koja bi trebala biti stražnji dio M10, vidi se i laserski autofokus. Kamera obećava. Useru li, gotovi su.

 Nije samo glasina :)

 

Optička stabilizacija, laserski autofokus i PDAF, kamera bi trebala po ovome biti bolja od one na novom S7.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2016 10:49 (ivicask).
14 godina
offline
One M10: 5,1-inčni QHD zaslon i 12 MP UltraPixel k

Prerano je o tome govoriti. Prvo da vidimo hoće li M10 biti dizajnerski harakiri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice