OnePlus 5 na AnTuTuu

poruka: 13
|
čitano: 2.233
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus 5 na AnTuTuu".
15 godina
offline
OnePlus 5 na AnTuTuu

Kako seru ovi iz OP. Ako Xiomi moze ponuditi telefon isti speksi za 470 dolara mogu i oni a s pricama o skupljim komponentama mogu da obrisu ..pak. Nego zinula bulja za vecom marzom. Znači u evropi će to biti 650 eura. neka Neka hvala za 100 eura više mogu uzeti S8 a ta dva telefona se ipak ne mogu porediti koliko god OP zvao svoje telefone flagship killerima...sa ovom cijenom su sami sebe zakopali.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 7:14 (malina22).
Moj PC  
8 1 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 5 na AnTuTuu

Svaka čast svemu, ali 650$ je stvarno previše !

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 5 na AnTuTuu
malina22 kaže...

Kako seru ovi iz OP. Ako Xiomi moze ponuditi telefon isti speksi za 470 dolara mogu i oni a s pricama o skupljim komponentama mogu da obrisu ..pak. Nego zinula bulja za vecom marzom. Znači u evropi će to biti 650 eura. neka Neka hvala za 100 eura više mogu uzeti S8 a ta dva telefona se ipak ne mogu porediti koliko god OP zvao svoje telefone flagship killerima...sa ovom cijenom su sami sebe zakopali.

 Upravo tako! Istina 100%! Pogotovu sada, kada je i Samsung konačno došao pameti i zaključio da silni bloatware iz prijašnjih modela baš nikome ne koristi, a njima ponajmanje.

16 godina
offline
Re: OnePlus 5 na AnTuTuu
Cijena bude oko 500 dolara/eura tak da ne izmisljajte gluposti.
16 godina
offline
OnePlus 5 na AnTuTuu

Za 750$ se kupuje HTC, OP5 neće koštati ni približno toliko jer bi se pokopali.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 5 na AnTuTuu

OP 5 i ima FHD ekran u 2017. godini za flagship uređaj to je blesavo i nedopustivo (ne da FHD ekrani ne valjaju, ali za premium uređaje mora imati jaču rezu i točka).

Ako cijena uređaja bude 650$ ili 650€ onda mislim da će se gadno zahebat.

Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 5 na AnTuTuu

650 dolara - treba ih pitat od koga drogu uzimaju. To ne vrijedi više od 450 dolara.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 5 na AnTuTuu
MasterOfDisaster kaže...

... ekran u 2017. godini za flagship uređaj to je blesavo i nedopustivo (ne da FHD ekrani ne valjaju, ali za premium uređaje mora imati jaču rezu i točka).

Argumentiraj mi molim te zašto bi mob trebao imati jaču rezoluciju od FHD-a, trenutno ? Da li znaš do kolko ppi-a ljudsko oko može primjetiti razliku ? Nepotrebno je gurati rez. veću od FHD-a za svakodnevnu primjenu, pogotovo jer je standard za ekrane postao 5,5", a baterije su na 3000-3500mAh. Jedino gdje FHD "šteka" je prilikom upotrebe VR-a jer dolazi do zamora očiju radi slabije rezolucije, tj. manjeg ppi-a.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
offline
Re: OnePlus 5 na AnTuTuu
MasterOfDisaster kaže...

OP 5 i ima FHD ekran u 2017. godini za flagship uređaj to je blesavo i nedopustivo (ne da FHD ekrani ne valjaju, ali za premium uređaje mora imati jaču rezu i točka).

Ako cijena uređaja bude 650$ ili 650€ onda mislim da će se gadno zahebat.

 U svim najava OP 5 ce imati 2K ekran, tako da ne kuzim zasto pricas o FHD. Sto se tice 650€, ispada daleko skuplji od S8 jer se sa tih 650€ ne moze skinuti porez kao sa S8.

14 godina
offline
Re: OnePlus 5 na AnTuTuu
Sickness kaže...
MasterOfDisaster kaže...

... ekran u 2017. godini za flagship uređaj to je blesavo i nedopustivo (ne da FHD ekrani ne valjaju, ali za premium uređaje mora imati jaču rezu i točka).

Argumentiraj mi molim te zašto bi mob trebao imati jaču rezoluciju od FHD-a, trenutno ? Da li znaš do kolko ppi-a ljudsko oko može primjetiti razliku ? Nepotrebno je gurati rez. veću od FHD-a za svakodnevnu primjenu, pogotovo jer je standard za ekrane postao 5,5", a baterije su na 3000-3500mAh. Jedino gdje FHD "šteka" je prilikom upotrebe VR-a jer dolazi do zamora očiju radi slabije rezolucije, tj. manjeg ppi-a.

Zato što je 2K ekran postao standard za premium klasu uređaja, pogotovo ako uređaj košta 650$, a VR je postao sve više i više zastupljen, a bit će još više u narednom periodu. VR je krenuo pravo od prošle godine, a sredinom ove godine kada budu izdavali uređaj OP neće imati takav uređaj za VR (ako stvarno OP 5 bude imao FHD rezu), zato je tu ta potreba. Osobno me FHD totalno zadovoljava, ali to ne zadovoljava tržišišne zahtijeve prema kojima se i proizvođači ravnaju. Osobni stavovi nemaju veze o tome kako tehnika i tehnologija napreduje. Takvim stavovima bili bi još na monokromatskim ekranima sa rezom 640 × 480 (sad naravno karikiram), jer smo onda bili sa njima prezadovoljni.

Bono kaže...
MasterOfDisaster kaže...

OP 5 i ima FHD ekran u 2017. godini za flagship uređaj to je blesavo i nedopustivo (ne da FHD ekrani ne valjaju, ali za premium uređaje mora imati jaču rezu i točka).

Ako cijena uređaja bude 650$ ili 650€ onda mislim da će se gadno zahebat.

 U svim najava OP 5 ce imati 2K ekran, tako da ne kuzim zasto pricas o FHD. Sto se tice 650€, ispada daleko skuplji od S8 jer se sa tih 650€ ne moze skinuti porez kao sa S8.

Komentiram ovaj tekst na Bug-u u kojemu se govori o FHD ekranu na OP 5.

13 godina
offline
Re: OnePlus 5 na AnTuTuu

Slažem se da je VR postao sve više i više zastupljen, te da njegovo vrijeme tek dolazi, ali možda su u Oneplusu odlučili ovu godinu riskirati pa ne izbaciti "VR Ready" uređaj nego ići samo sa novim SOC-om i duplom kamerom i nešto boljim Dash Chargom u istom kućištu i od istog materijala (šta je po mom mišljenu bolji potez). Sljedeće godine mogu stavit još jednu kameru naprijed ako im se baš hoće, 2k ekran radi VR-a i eventualno 8GB rama i povećat bateriju ako bude bilo mjesta, kako bi opet mogli reći da je "flagship killer". A šta se tiće monokromatskih ekrana, mislim da ti usporedba ne drži vodu iz razloga jer je tehnologija daleko napredovala, ali je došla do uskog grla - baterije. Druga priča bi to bila da znanost otkrije napredak u tom smislu.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
11 godina
offline
OnePlus 5 na AnTuTuu

Ako netko ima volje i vremena neka pogleda. OP3 je bio zlatna sredina i tko je uskočio na vlak uskočio je, no more...

 

 

 

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 5 na AnTuTuu

Ne vjerujem da će osnovni model koštati 650$. Ne znam uopće od kud ta informacija. Šuška se da bi moglo biti modela od 6 ili 8 GB RAM-a i 64/128/256 interne pa eventualno da taj najbolji model dostigne tu cijenu.

 

Ako stvarno nabiju toliku cijenu onda ću uzeti 3T koji je i dalje vrh. 

 

Osobno me zaboli za VR pa mi je Full HD sasvim ok. Nemam ništa protiv da se ubaci opcija ko na S8 da si sam odabereš rezoluciju pa ovisno o potrebi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice