OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu

poruka: 11
|
čitano: 2.019
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu".
15 godina
offline
OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu

Računalo pobjedilo čovjeka u računalnoj igrici??

 


Da bi riječ rekao! 

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu

pih! mene ionako umru svakih nekoliko sekunada u svakoj igri koja nije postavljena na "easy" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu
Ima pravo covjek, te stvari treba sto prije regulirati!
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu

To je bio poseban mod 1 na 1 i s time da je AI pobijedio jednu od dvije runde.

Nisam impresioniran.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu
I sad samo mogu zamislit sto bi bilo kad bi openAI stavili u nekakav avion i to dati sjevernoj koreji ili SAD-u , teska katastrofa 😑
Trust nobody, become the best !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu
Zemljanin kaže...

To je bio poseban mod 1 na 1 i s time da je AI pobijedio jednu od dvije runde.

Nisam impresioniran.

Pa bio je poseban mod jer im je vjerovatno bilo jednostavnije napraviti tako. Al daj malo vremena pa ce igrati normalnu verziju. Prosle godine je Deep Mind igrao Breakout i Invaderse sa atarija bolje od bilo kojeg covjeka. Ove godine trenira na Starcraftu (bio neki dan clanak na Bugu). Poanta je da napreduje brutalno brzo i to sto danas nisi impresioniran ne znaci da vec sutra nece pisati ovakve komentare umjesto tebe dok te bude ponizavala u nekoj igri.

15 godina
offline
Re: OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu
Zemljanin kaže...

To je bio poseban mod 1 na 1 i s time da je AI pobijedio jednu od dvije runde.

Nisam impresioniran.

 I bot je do danas pobjeđen preko 50 puta.

Al taj dio uopće nije poanta. Poanta je da je bot samog sebe trenirao tako što je sam protiv sebe igrao 1v1 i sam dolazio do taktika i strategija kako pobjediti.

Do sada većina AI-a je učila na velikoj količini podataka koje je analizirala, a ovaj je učio igrajući igru (kao što uči i normalni čovjek).
Da, dio taktika je bio hard kodiran (primjerice zna se pouzdano da je kodirano bilo blokiranje creepova) i učio je samo jednog heroja, ali to ne umanjuje činjenicu da je on sam sebe naučio igrati igru - što je poprilično impresivno.

MOBA i RTS (Starcraft 2) su sasvim drugačiji playground od šaha i goa i ovdje da se pobjedi čovjek je daleko daleko kompleksnije i to i jest jedan od razloga cjelokpunog hypea oko ovoga.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
offline
Re: OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu
JosephBullet kaže...
Zemljanin kaže...

To je bio poseban mod 1 na 1 i s time da je AI pobijedio jednu od dvije runde.

Nisam impresioniran.

Pa bio je poseban mod jer im je vjerovatno bilo jednostavnije napraviti tako. Al daj malo vremena pa ce igrati normalnu verziju. Prosle godine je Deep Mind igrao Breakout i Invaderse sa atarija bolje od bilo kojeg covjeka. Ove godine trenira na Starcraftu (bio neki dan clanak na Bugu). Poanta je da napreduje brutalno brzo i to sto danas nisi impresioniran ne znaci da vec sutra nece pisati ovakve komentare umjesto tebe dok te bude ponizavala u nekoj igri.

 E da mi je vidjeti AI koji će pobijediti GOSU-a u Starcraftu. 

15 godina
offline
Re: OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu
Pa necu valjda umrijeti prije nego me A.I. pobijedi u igri. 2017 godina je. Vrijeme je.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu
Mr.ddevil kaže...
I sad samo mogu zamislit sto bi bilo kad bi openAI stavili u nekakav avion i to dati sjevernoj koreji ili SAD-u , teska katastrofa 😑

Možda će ti ovo biti interesantno:

 

https://www.engadget.com/2016/06/28/combat-ai-beats-air-force-experts/

6 godina
offline
Re: OpenAI pobjeđuje ljude i u eSportu
higgs kaže...
Mr.ddevil kaže...
I sad samo mogu zamislit sto bi bilo kad bi openAI stavili u nekakav avion i to dati sjevernoj koreji ili SAD-u , teska katastrofa 😑

Možda će ti ovo biti interesantno:

 

https://www.engadget.com/2016/06/28/combat-ai-beats-air-force-experts/

 Zanimljiv članak, upravo na to sam mislio 

Trust nobody, become the best !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice