Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti na I

poruka: 18
|
čitano: 3.133
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti na I".
16 godina
odjavljen
offline
Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti na I

Za koga trebamo navijati?

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti na I

a zašto pod 17. nije "Curtona"? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 18:01 (Ajar).
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti na I

STEMI mi je ono, bašcool.

Nije on samo za djecu, nego i za odrasle.

 

Od drugih mi je za oko zapeo sa ovoga popisa CSGStudio, al' nažalost nisam mogao skinuti da ga isprobam.

 

I Clockwork Biefcase nije loša zamisao.

Hm, valjalo bi poći na licu mjesta i vidjeti kako stvari stoje.

Ak' ništa drugo, mogu navijati. Nisam u tome loš. Dapače!

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti na I

Smart Lumies su bili i prošle godine. Inače, njihov koncept i proizvod mi je bio favorit tada, bolja ideja od pobjedničkog VYOOCAM-a. Opet, to sam samo ja.

 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti na I

STEMI je super. :)

 

Žao mi je što se sudjelovanje plaća, pa nisam išao sa svojim startupom.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti

Ako ti sam ne mislis ulozit u vlastit startup ne vidim razloga zasto bi netko drugi. :)

16 godina
offline
Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti na I

vecinu ih znam kao stemi i one kocke 

No ugodno iznenadjenje mi je sigurno hatch

Samo da zazivi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti
4mal kaže...

vecinu ih znam kao stemi i one kocke 

No ugodno iznenadjenje mi je sigurno hatch

Samo da zazivi 

 

Prosli avatar ti je bio bolji

Freak Show Inc.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti
devNULL2 kaže...

Ako ti sam ne mislis ulozit u vlastit startup ne vidim razloga zasto bi netko drugi. :)

 To nije ulaganje u startup. Ulaganje je kupovina opreme, a ne plaćanje ulaznice za pitch s kojim možda možeš dobiti put na sajam. 

 

Isto tako, nisi li možda pomislio da je nekome previše dati cijelu mjesečnu plaću za tako nešto?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti
Slicer kaže...

Isto tako, nisi li možda pomislio da je nekome previše dati cijelu mjesečnu plaću za tako nešto?

 Pomislila sam na takvo što. Zatim sam shvatila kako ta tvrdnja ne može biti istinita nijednom svojom sastavnicom osim ako su tvoj proizvod skulpture od šibica namijenjene starijim penzionerima spretnih ruku. Razmisli zašto sam to napisala pa mi objasni gdje si pogriješio prije negoli ja sutradan nadopunim svoj post - bilo bi nekako neohrabrujuće, jadno i sramotno ako ne možeš skužiti u čemu je kvaka.

vocap, bičz?
8 godina
odjavljen
offline
Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti na I

Super, eto nam i cenzure na forumu.

 

Čestitke adminu koji je obrisao cijeli post. Bravo Bug!

 

Bitno da se ne smije objaviti mail koji sam dobio na privatnu adresu, a to što imate nekoga sa dual accom koji vrijeđa i napada ljude, to vas nije briga?! Sramota.

 
1 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti
Slicer kaže...

Super, eto nam i cenzure na forumu.

 

Čestitke adminu koji je obrisao cijeli post. Bravo Bug!

 

Bitno da se ne smije objaviti mail koji sam dobio na privatnu adresu, a to što imate nekoga sa dual accom koji vrijeđa i napada ljude, to vas nije briga?! Sramota.

 Business as usual na bugu i ja sam imao super ideju za startup, ali ne mislim da bi prosla kod bug publike. Inace radi se o sushi-burek restoranu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2016 13:25 (kapetan_ajkula).
16 godina
moderator
offline
Re: Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti
Slicer kaže...

Super, eto nam i cenzure na forumu.

 

Čestitke adminu koji je obrisao cijeli post. Bravo Bug!

 

Bitno da se ne smije objaviti mail koji sam dobio na privatnu adresu, a to što imate nekoga sa dual accom koji vrijeđa i napada ljude, to vas nije briga?! Sramota.

Ah ti zli moderatori. Da si isto tako od cure ili žene dobio njenu sliku u toplesu na mail i to stavio na forum, i to bi ti cenzurirali. Baš su zli.

 

Neke stvari su na "need to know" bazi. Taj si mail dobio na privatnu adresu - da je organizator htio da svi čitaju te informacije, onda bi ih i stavio na web-stranicu ili kamo već.

 

Slicer kaže...
devNULL2 kaže...

Ako ti sam ne mislis ulozit u vlastit startup ne vidim razloga zasto bi netko drugi. :)

 To nije ulaganje u startup. Ulaganje je kupovina opreme, a ne plaćanje ulaznice za pitch s kojim možda možeš dobiti put na sajam. 

 

Isto tako, nisi li možda pomislio da je nekome previše dati cijelu mjesečnu plaću za tako nešto?

Ulaganje u projekt ne prestaje s ulaganjem u razvoj. Badava ti ne znam kako genijalan projekt ako nisi uložio u marketing - ljudi neće znati za njega i nitko ga neće koristiti/kupiti, odnosno njegovo prihvaćanje bit će jako sporo. IdeaKnockout je super prilika za sve one koji sa svojim projektima žele izaći u javnost ili povećati prepoznatljivost proizvoda ili usluge, odnosno podignuti im popularnost. Dobit će puno više publiciteta nego da su negdje zakupili komadić oglašavačkog prostora. Tako da je to za njih win-win situacija. A ako im je projekt super, najbolji, onda skoro ko da su dobili solidni dobitak na lotu. Samo što to nije bio rezultat sreće, nego njihova rada.

 

A to što ti osobno smatraš da se tebi ne isplati uložiti u takav način predstavljanja javnosti - to više govori o tvom projektu i tvojim financijskim mogućnostima nego o isplativnosti kotizacije za IdeaKnockout.  Ako ćeš jednog dana imati projekt koji se isplati tako predstaviti javnosti, onda ćeš se nekako odreći te love za kotizaciju ili je posuditi, jer će ti to biti bitno ulaganje u projekt.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti
mbaksa kaže...

Ah ti zli moderatori. Da si isto tako od cure ili žene dobio njenu sliku u toplesu na mail i to stavio na forum, i to bi ti cenzurirali. Baš su zli.

 

Neke stvari su na "need to know" bazi. Taj si mail dobio na privatnu adresu - da je organizator htio da svi čitaju te informacije, onda bi ih i stavio na web-stranicu ili kamo već.

 

Ulaganje u projekt ne prestaje s ulaganjem u razvoj. Badava ti ne znam kako genijalan projekt ako nisi uložio u marketing - ljudi neće znati za njega i nitko ga neće koristiti/kupiti, odnosno njegovo prihvaćanje bit će jako sporo. IdeaKnockout je super prilika za sve one koji sa svojim projektima žele izaći u javnost ili povećati prepoznatljivost proizvoda ili usluge, odnosno podignuti im popularnost. Dobit će puno više publiciteta nego da su negdje zakupili komadić oglašavačkog prostora. Tako da je to za njih win-win situacija. A ako im je projekt super, najbolji, onda skoro ko da su dobili solidni dobitak na lotu. Samo što to nije bio rezultat sreće, nego njihova rada.

 

A to što ti osobno smatraš da se tebi ne isplati uložiti u takav način predstavljanja javnosti - to više govori o tvom projektu i tvojim financijskim mogućnostima nego o isplativnosti kotizacije za IdeaKnockout.  Ako ćeš jednog dana imati projekt koji se isplati tako predstaviti javnosti, onda ćeš se nekako odreći te love za kotizaciju ili je posuditi, jer će ti to biti bitno ulaganje u projekt.

 Jedno je biti zao, drugo je biti šupak. Moderator može editirati post-nije bilo potrebe za brisanje cijelog posta.

 

Inače, u tom postu je i bilo uredno napisano što,gdje i kako-toga sada nema pa eto ti slobodno i dalje mlati mrtvog konja. Ja neću taj odgovor pisati ponovno ali suma sumarum je da je ovo totalno neisplativo jer se za tu (preveliku) svotu ne dobije ama baš ništa. Zašto neki navaljuju i to predstavljaju kao ulaganje(zanimljivo, oni nemaju startup)-nije mi jasno. Postoje puno bolji i kvalitetniji načini kako doći do love ili promocije.

16 godina
moderator
offline
Re: Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti
Slicer kaže...
Jedno je biti zao, drugo je biti šupak. Moderator može editirati post-nije bilo potrebe za brisanje cijelog posta.

Tehnički gledano može, ali to nije praksa i to se u pravilu ne radi. Za svoje postove si sam odgovoran, a zadaća moderatora nije da ih uređuje.

 

Slicer kaže...
Inače, u tom postu je i bilo uredno napisano što,gdje i kako-toga sada nema pa eto ti slobodno i dalje mlati mrtvog konja. Ja neću taj odgovor pisati ponovno ali suma sumarum je da je ovo totalno neisplativo jer se za tu (preveliku) svotu ne dobije ama baš ništa. Zašto neki navaljuju i to predstavljaju kao ulaganje(zanimljivo, oni nemaju startup)-nije mi jasno. Postoje puno bolji i kvalitetniji načini kako doći do love ili promocije.

Skačeš sam sebi u usta. Čim si se išao informirati o tako nečem, pokazao si da vidiš vrijednost u takvoj medijskoj eksponiranosti. Samo sad kad treba uplatiti kotizaciju, sad odjednom to ništa ne vrijedi. Svašta. Neki projekti ili proizvodi ne bi profitirali od takve medijske eksponiranosti (takvi se ni neće javljati na takve natječaje), drugi bi.

 

Misliš da ti je isplativije zakupiti stranicu reklame u jednom broju časopisa ili platiti reklamiranje putem bannera na web-stranici? Ili unajmiti dvoranu u nekom hotelu i pozvati novinare na prezentaciju? Ako to misliš, grdno se varaš. A ako misliš da tvom projektu medijska eksponiranost na IdeaKnockoutu ne bi koristila, odnosno ne bi bila isplativa zbog kotizacije, zašto misliš da drugima ne koristi? Očito ima dosta timova koji su u tome prepoznali priliku, a ne bacanje novca.  Znaju li oni nešto što ti ne znaš?

8 godina
odjavljen
offline
Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti na I

Već sam napisao i napisati ću i opet-sve je pisalo u obrisanom postu. Ne planiram ponovno pisati. Da ti kolega to nije obrisao, ne bi se ni raspravljali kada sve tamo jasno piše.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti
Slicer kaže...
devNULL2 kaže...

Ako ti sam ne mislis ulozit u vlastit startup ne vidim razloga zasto bi netko drugi. :)

 To nije ulaganje u startup. Ulaganje je kupovina opreme, a ne plaćanje ulaznice za pitch s kojim možda možeš dobiti put na sajam. 

 

Isto tako, nisi li možda pomislio da je nekome previše dati cijelu mjesečnu plaću za tako nešto?

 

Svako ulaganje, bilo direktno ili indirektno je ulaganje u sam startup. A za ove relativno male novce se dobiva odlicna reklama.

Ugavnom, krajnje djetinjast pristup.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Otkrivamo sjajnih 18 timova koji će nastupiti
Ako ti je puno ulaganje od jedne mjesecne plaće u svoj startup, onda ti taj startup ne vrijedi. Da vjeruješ u njega, ne bi se oko tog iznosa postavio na trepavice. Čak i da ne pobijediš, profitirao si zbog reklame, a i možda si upecao nekog investitora.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice