Ouya u lipnju – 100 dolara

poruka: 10
|
čitano: 2.433
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ouya u lipnju – 100 dolara".
14 godina
offline
Ouya u lipnju – 100 dolara
Znaci nista od dostave za hrvatsku jedino ebay...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ouya u lipnju – 100 dolara

nista od nove generacije konzola uzimam ovo:D

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ouya u lipnju – 100 dolara

kao sto sam vec pisao, generalni problem Ouye sto je Tegra 3 opcenito smece od SoC-a, Tegra 4 bi bila daleko bolji izbor al samo onda govno ne bi mogli dilat po 99$ i na njemu zaradjivat...

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
 
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ouya u lipnju – 100 dolara

Sviđa mi se koncept open konzole siguran sam da će na njoj bit puno modifikacija okvirno i cijena od 100 $ nije pretjerana i bolja je kupnja od rhapsody pi-ja. Što se tiče same tegre 3 još uvjek je to dobar SoC može se još dosta doga iz nje izvuć, da još i cijene igrica budu dostupne za masu to će bit čist pogodak.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Ouya u lipnju – 100 dolara
R4sput1n kaže...

kao sto sam vec pisao, generalni problem Ouye sto je Tegra 3 opcenito smece od SoC-a, Tegra 4 bi bila daleko bolji izbor al samo onda govno ne bi mogli dilat po 99$ i na njemu zaradjivat...

 

To izjavi veliki SoC strucnjak?!? Ajde molim te navedi po cemu je to Tegra 3 tako los SoC? Jedino za sta je kritikuju je veca potrosnja energije nego kod nekih aktuelnih konkurenata, a sumnjam da ce Ouya imati bateriju, tako da ;)

12 godina
neaktivan
offline
Ouya u lipnju – 100 dolara

Nisam baš ljubitelj sheme boja za četiri desne tipke, moram priznati. Premda su takve.. pastelne (valjda) boje sjajne za nove post-ipod uređaje, a i nov logo windowsa, mislim da bi same tipke trebale ipak biti malo kričavije (čit.: jasnije, uočljivije) obojane.

You are in a dark musty temple. The shadows seem to play tricks with your eyes and you can hear the faint sound of movement.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ouya u lipnju – 100 dolara

Mislim da bi ovo mogla biti moja prva konzola.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ouya u lipnju – 100 dolara

U hrv 200-250$,pogledajte samo cijene ovih kineskih Android TVa,vani 25-35$ u hrvata 100$. . .

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 16:24 (Diazz72).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ouya u lipnju – 100 dolara
gengar kaže...

Mislim da bi ovo mogla biti moja prva konzola.

Prva? nisam znao da ima takvih....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ouya u lipnju – 100 dolara
mr1black kaže...

Nisam baš ljubitelj sheme boja za četiri desne tipke, moram priznati. Premda su takve.. pastelne (valjda) boje sjajne za nove post-ipod uređaje, a i nov logo windowsa, mislim da bi same tipke trebale ipak biti malo kričavije (čit.: jasnije, uočljivije) obojane.

Svakako ne gledaš zipke dok igraš.

 

Odrastao sam na trokutu, krugu, kocki i iksu...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice