Ovogodišnji Reboot InfoGamer posjetilo je 50.000 l

poruka: 6
|
čitano: 2.559
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovogodišnji Reboot InfoGamer posjetilo je 50.000 l".
12 godina
neaktivan
offline
Ovogodišnji Reboot InfoGamer posjetilo je 50.000 l

katastrofa, prevelika gužva, loša organizacija (ulaznice prvenstveno i čekanje u redovima iako je ulaznica kupljena online), unutra prevruće i nije bilo zraka, previše balavurdije koja je to doživjela kao jednu veliku igraonicu, PC zastupljen 10%, na Sony štandu nestalo struje, Samsung VR čekam u redu pola sata, a hostese nema svi čekaju ko budale.. infogamer prvi i zadnji put

 
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ovogodišnji Reboot InfoGamer posjetilo je 50.000 l

Bio u četvrtak u 10 ujutro, bez gužve, stigao isprobati sve

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ovogodišnji Reboot InfoGamer posjetilo je 50.0

da, očito je trebalo prek tjedna dok su limači u vrtiću i školi..

16 godina
offline
Ovogodišnji Reboot InfoGamer posjetilo je 50.000 l

Definitivno izbjeci vikend, ako se moze.

Nisam mogao pregledati detaljno sve sto me zanimalo, ali prvi dojam mi je bio meh, prema prosloj godini.

Jedino sto mi je zapelo za oko je novi Tomb Raider.

Pohvale sto se ovu godinu pojavio CroTeam, Gamepires je opet imao odlicnu ponudu na svoje Gass Guzlerse.

Nisam stigao do ekipe iza Starport Gemini 2, pa ne znam da li su oni imali kakvu akciju.

 

Za ulaznice je definitivno problem, te to trebaju rijesiti, ako mogu.

Ja sam bio prosle godine, pa sam znao da su prve dvije blagajne za Online karte, a ostale za kupovinu na licu mjesta.

Bilo je hrpa ljudi koji su cekali u krivom redu, pa su ostali iznenadeni kad su saznali.

Bez obzira sto sam svima oko sebe govorio da je to za online, neki mi nisu vjerovali, a neki nisu culi.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2015 9:23 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ovogodišnji Reboot InfoGamer posjetilo je 50.000 l

Nije to kao prije, kad se sjetim hackera i njihovog info-a tocnije 2k2 di je prikazan prvi pentium na 3ghz sa hyper-om... wow efekt samo takav...a vishe je bio pc zastupljen nego konzole sto mi nije pretjerano smetalo... Kasniji infoi su jos imali svonu draz... Npr. Sa mafiom , tomb raiderom tj. Andjom marich...ukratko ovih zadnjih 5 godina je koma... al ajde nek se klinci mandolinci i klinceze vesele kako smo se i mi prije veselil ;-)

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2015 10:55 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Ovogodišnji Reboot InfoGamer posjetilo je 50.000 l

Ujutro od 10-12 stignete sve bez gužve tokom radnih dana inače iza 12h kreće navala srednjoškolaca. Organizacija užas, u petak na ADM štandu nisu instalirali drivere za Logitech G633 slušalice koje sam želio isprobati te im je potrajalo dok chef nije riješio problem. Xbox One 0 bodova, instalirali su cijelo vrijeme Tomb Rider. Više loših dojmova kada se vratim doma. 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice