OWC-ov Mercury Electra SSD kapaciteta 2TB

poruka: 5
|
čitano: 1.185
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OWC-ov Mercury Electra SSD kapaciteta 2TB".
15 godina
neaktivan
offline
OWC-ov Mercury Electra SSD kapaciteta 2TB
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OWC-ov Mercury Electra SSD kapaciteta 2TB
Evo ima tlc, ovaj mlc
Mlc je skuplja i trajnija memorija, tako da bi usporedba cijene trebala ici s 850pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
OWC-ov Mercury Electra SSD kapaciteta 2TB

Samo što su ovome performanse lošije u usporedbi sa 850 evo. I upitno je koliko ovaj OWC-ov ima garancije.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OWC-ov Mercury Electra SSD kapaciteta 2TB
zeroname kaže...

Samo što su ovome performanse lošije u usporedbi sa 850 evo. I upitno je koliko ovaj OWC-ov ima garancije.

 samo kažem razlog zašto je skuplji i zašto ga treba uspoređivati sa samsung pro verzijom, a ne evo

 

doduše meni pomalo ide na živce što kod nas već po starom receptu ekipa se drži ko pijan plota vw golfa za auto i samsunga za ssd

nisam još vidio da netko savjetuje primjerice sandisk extreme pro, koji je vrhunski ssd i nimalo lošiji od samsunga, a jeftiniji je

9 godina
protjeran
offline
Re: OWC-ov Mercury Electra SSD kapaciteta 2TB
picajzla0707 kaže...
zeroname kaže...

Samo što su ovome performanse lošije u usporedbi sa 850 evo. I upitno je koliko ovaj OWC-ov ima garancije.

 samo kažem razlog zašto je skuplji i zašto ga treba uspoređivati sa samsung pro verzijom, a ne evo

 

doduše meni pomalo ide na živce što kod nas već po starom receptu ekipa se drži ko pijan plota vw golfa za auto i samsunga za ssd

nisam još vidio da netko savjetuje primjerice sandisk extreme pro, koji je vrhunski ssd i nimalo lošiji od samsunga, a jeftiniji je

 Kako se kaze:.. Seoska glava se najbolje osjeca kad ore poznatu brazdu...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice