Pad početnog oduševljenja

poruka: 8
|
čitano: 1.768
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pad početnog oduševljenja".
15 godina
neaktivan
offline
Pad početnog oduševljenja

Da, uzme i zametne.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pad početnog oduševljenja

Da, ovo je i kod mene tako. Nekad skinem aplikaciju (ako je besplatna) samo da vidim kako radi, ali i to radim sve manje jer mi se neda vise tolko aplikacija skidat. Poceo sam sad polako citsit iTouch od nepotrebnih aplikacija, iako neke jos uvijek drzim pod parolom "Mozda jednom zatreba", iako negdje duboko u sebi (lol, koda pisem ljubavne romane) znam da mi nikad nece trebat.

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Pad početnog oduševljenja

Najgore je to sto se u sumi aplikacija vuse nemogu sjetiti koju sam platio a koju ne, prije nego obrisem.

Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pad početnog oduševljenja

Većina aplikacija je smećasta, a da bih probrao one koje nisu potrebno se ulogirati na US store jer ovaj redosljed kojim su sortirane u CRO store nema veze sa stvarnom worldwide popularnošću aplikacija.

Do Not Feed The Trolls!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pad početnog oduševljenja

Slažem se s analitičarima - nakon restorea i updatea firmwarea instalirao sam desetak aplikacija (kao - nekad će mi trebat) koje koristim uistinu rijetko...

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Pad početnog oduševljenja

Nije stvar u tome da razvijatelji "imaju vrlo kratko vrijeme da pokažu korisnicima što sve njihov program može", već da je App Store carstvo aplikacija od $0.99 pa im je i vrednost u skladu sa time. Kada bi skuplje (i smislenije) aplikacije mogle da se probiju na prvu stranu, developeri bi trošili vreme i novac na njihov razvoj, ovako im se ne isplati da se trude oko aplikacije za koju većina potencijalnih kupaca nikada neće ni saznati. Jedan developer je odavno lepo pisao o problemu, samo treba proguglati "ringtone apps" i cela problematika koja dovodi do toga da developeri prave a ljudi kupuju aplikacije koje u principu ne rade ništa i zato posle par dana prestaju da budu korišćene je savršeno objašnjena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pad početnog oduševljenja
bestia kaže...

Najgore je to sto se u sumi aplikacija vuse nemogu sjetiti koju sam platio a koju ne, prije nego obrisem.

Ako kupis aplikaciju i potpuno ju obrises, onda ju mozes kasnije besplazno skinuti sa App Storea. 
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Pad početnog oduševljenja

Zavisi kako tko. ja ih podosta koristim. ima ih korisnih. najvise one sa Cydie :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice