Pad zarade u Garminu

poruka: 5
|
čitano: 1.628
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pad zarade u Garminu".
14 godina
offline
Pad zarade u Garminu

Nije mi jasno zbog čega se nisu aktivirali na podučju mobilnih aplikacija za Android i iOS...samo ime im je garantiralo uspješnu prodaju i na tim platformama...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pad zarade u Garminu

Zato što oni ne prodaju samo software nego i hardware. Daješ preko tisuću kuna na uređaj i još 500 za kartu.

Ne žele biti sami sebi konkurencija.

magistar prava (diplomu još nisam poderao)
13 godina
neaktivan
offline
Pad zarade u Garminu

garmin koliko znam koristi navteq karte

koje su u vlasnistvu nokie

sad, zasto placati ako moze dzabe...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pad zarade u Garminu
Korny1603987 kaže...

Zato što oni ne prodaju samo software nego i hardware. Daješ preko tisuću kuna na uređaj i još 500 za kartu.

Ne žele biti sami sebi konkurencija.

Zašto su onda ponudili aplikaciju za Symbian još godinama ranije?

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pad zarade u Garminu
DamageHigh kaže...

Nije mi jasno zbog čega se nisu aktivirali na podučju mobilnih aplikacija za Android i iOS...samo ime im je garantiralo uspješnu prodaju i na tim platformama...

Garmin ima niz aplikacija za smartphoneove, od kojih je cestovnoj navigaciji namijenjen StreetPilot za iOS i Windows Phone. Osim toga, pred godinu i pol dana kupili su Navigon koji ima MobileNavigator za Android, iOS i Windows Phone.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice