Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Facebook

poruka: 80
|
čitano: 9.411
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Facebook".
13 godina
neaktivan
offline
Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Facebook
Religija...rak rana svakog drustva..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
71 6 hvala 6
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Stalno slušamo kako 'to nije pravi islam'. U kojim se onda većinski muslimanskim zemljama prakticira 'pravi' islam?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
16 2 hvala 1
16 godina
offline
Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Facebook

Bitno da ih primamo EU pod krinkom multikulturalizma...

 

Ajd odite tamo pa propagirajte kršćanstvo ili ateizam pa ćete vidjet njihov multikulturalizam...

 

Naša i njihova kultura su nespojive i te dvije kulture se ne trebaju miješati jer to ne može donjeti ništa dobro. A državama koje se ovako ponašaju treba nametnut opake sankcije i jednostavno ne imati posla s njima... To očito shvaća jedino Trump.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.6.2017 14:19 (lllnuclearlll).
Moj PC  
22 7 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
lllnuclearlll kaže...

Bitno da ih primamo EU pod krinkom multikulturalizma...

 

Ajd odite tamo pa propagirajte kršćanstvo ili ateizam pa ćete vidjet njihov multikulturalizam...

 

Naša i njihova kultura su nespojive i te dvije kulture se ne trebaju miješati jer to ne može donjeti ništa dobro. A državama koje se ovako ponašaju treba nametnut opake sankcije i jednostavno ne imati posla s njima... To očito shvaća jedino Trump.

 A istovremeno taj isti Dump-Trump sklapa jos cvrsce saveznistvo sa Saudijskom Arabijom koja je pored Izraela centar sveg zla . Shvaca on moj k... Usa bez izvoza oruzja ne bi bila ista . To on shvaca , nista drugo :)

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Da, zato je Trump neki dan u Saudijskoj Arabiji (za koju je Pakistan diznilend i iz koje su došli 'piloti' WTC-a) dogovarao prodaju oružja za 100 milijardi $. Super su mu sankcije.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
9 godina
offline
Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Facebook

kad procitam ovako nesto zapitam se u kojem stoljecu zivim...

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
digitall kaže...

kad procitam ovako nesto zapitam se u kojem stoljecu zivim...

U 21. Kako civilizacija bude napredovala na jednu stranu, na drugu će ići takva radiklizacija. WW III je neminovan. Kod nas je slična situacija, ne može se provesti obrazovna reforma zbog interesa Crvke i vladajućih. Jer što je puk manje obrazovan, njime je lakše vladati. Ovi naslovi ne čude i nije ni u Europi koja "odiše" slobodama i liberalizmom sve tako divno i bajno.
The Handmaid's Tale serija koja najbolje opisuje kako jedno progresivno i "normalno" društvo u trenu postane po današnjim standardima zaostalo i zatucano. Takav je scenarij moguće diljem svijeta i stoga mene ovi naslovi nimalo ne čude.

16 godina
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Vjere u bogove su u stalnom padu i sve manje ljudi pusi price o liku u oblaku koji nas prati ako smo dobri LOL

Ovaj pakistanac iz price je u najmanju ruku glup jer ako zivis u okruzenju gdi je zakon takav kakav je onda sigurno nije pametno online srat po bogu. Ono ulovil ga je tajni agent koji se bori protiv terorizma ali izmedu ostalog i protiv ljudi koji seru po Muhamedu. Katastrofa kako se lik balsje. Pa ti budi keyboard warrior u Pakistanu!
11 godina
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Sale_ds kaže...
Religija...rak rana svakog drustva..

 Premda vjerujem u Boga, slažem se da je sve što se zove "vjera", a onda je organizirano u "religiju" kao sistem folklornih običaja u kojemu vladajuća kasta tj. svećenstvo upravlja sa dušama i tijelima ljudi koji su im se podali, ustvari jedno veliko ZLO.

 

Imaginarne (iluzorne) vrijednosti vjerske i nacionalne pripadnosti zamjenjuju tada Bogom danu ZDRAVU PAMET (biološku bazu), koju inače ima svaki čovjek, pa jako loše ispada kad je zamijeni neki škart koji prodaju samozvani predstavnici Boga na zemlji.

 

Zato sekularni/ateistički sistemi vlasti i života definitno jesu bolji, pravedniji i humaniji nego bilo koji vjerski sistem. Ona BAZA mozga i srca koju je Bog dao svakom čovjeku je UVIJEK bolja opcija nego proklete dogme iz usta zmijskih poroda koji sikću sa oltara, a šire samo mržnju i uništenje svega živoga što je Bog stvorio i dao da živi.

 

 

Time waits for no man.
12 godina
neaktivan
offline
Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Facebook

Je zamisli tamo kad ideš vikati nešto pogrdno šeikovom povjereniku za deve zatvore te na 5 dana, kad si jedan od šeika i nesretnim slučajem usmrtiš dva talijanska turista gliserom ne ideš u zatvor. Tamo ti za par tisuća pustinjskih lisica duga, jer si nezaposlen blokiraju račun i oduzmu sve, a opet ako si jedan od šeika možeš uništiti cijelo jedno poduzeće, šator-hotel-palaću podno dine ti neće glavni šeik oduzeti niti ti blokira račune, već prebaci dug na deve sitnog zuba da plate itd. da ne nabrajam.

Al' ne mogu se sjetiti imena te države. Uvijek sam bio loš iz zemljopisa.

 
28 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Prije 25 godina mogao si usred zagreba nekažnjeno ubiti dvanaestogodišnju djevojčicu ako je bila 'krive' nacionalnosti. Nijednom društvu ne treba puno da otkliže u barbarstvo i nijedno pravo nije zauvijek stečeno. Zato se stalno treba boriti da se ne vratimo tamo gdje nas povijesni revizionisti pokušavaju odvesti.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
21 5 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Procito "neke islamske zemlje"... dalje nisam ni citao. Neda mi se o tim zaostalima citat.
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Visak, mala ispravna ukupno vise od 300 milijardi$
14 godina
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Mirox - rvatistan
16 godina
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Visak kaže...
Stalno slušamo kako 'to nije pravi islam'. U kojim se onda većinski muslimanskim zemljama prakticira 'pravi' islam?

Eto ti UAE naprimjer, tamo večinom nema nikakvih problema pa eto Hifi uživaj.

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Tanen kaže...

 Premda vjerujem u Boga, slažem se da je sve što se zove "vjera", a onda je organizirano u "religiju" kao sistem folklornih običaja u kojemu vladajuća kasta tj. svećenstvo upravlja sa dušama i tijelima ljudi koji su im se podali, ustvari jedno veliko ZLO.

 

Imaginarne (iluzorne) vrijednosti vjerske i nacionalne pripadnosti zamjenjuju tada Bogom danu ZDRAVU PAMET (biološku bazu), koju inače ima svaki čovjek, pa jako loše ispada kad je zamijeni neki škart koji prodaju samozvani predstavnici Boga na zemlji.

 

Zato sekularni/ateistički sistemi vlasti i života definitno jesu bolji, pravedniji i humaniji nego bilo koji vjerski sistem. Ona BAZA mozga i srca koju je Bog dao svakom čovjeku je UVIJEK bolja opcija nego proklete dogme iz usta zmijskih poroda koji sikću sa oltara, a šire samo mržnju i uništenje svega živoga što je Bog stvorio i dao da živi.

 

 

 Zato sam i napisao religija, a ne vjera..
To su kruske i jabuke.

Kao primjer mogu navesti masu ljudi za koje znam da su vjernici i drze se toga ali ne pohode crkvu, posteni su ljudi i zive svoj zivot ne obaziruci se na druge. Dok s druge strane imas kastu koja pohodi crkvu, a zapravo su olos nad olosima, upiru prstom i dno su dna sto se tice humanosti. Al naravno, ima i postenih ljudi koji pohode crkvu, dapace..
No ovi prvi "crkvenjaci" su ono kaj u globalu ne valja..
I smatram da u ovom stoljecu uopce nebi trebalo biti mjesta religiji, svatko moze od doma obnasati svoju duznos i volju prema Bogu, Muhamedu ili kome vec i taj ako postoji ce to vidjeti jel..
Crkva i religija su najstariji "biznisi", dobro, jedino su mozda kurve bile prije :P

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
14 godina
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Sale_ds kaže...
Religija...rak rana svakog drustva..

volite pisati protiv religije i krščanstva a da ne postoji krščanstvo  živio bi u islamskim državama  ili ateističkim državama,sjeverna koreja,sssr,istočna njemačka,rumunjska itd i bilo bi ti miljardu puta gore eto primjer je taj slučaj iz pakistana,p.s da nije katoličke crkve u hrvatskoj u RH ne bi bilo ni H od hrvata

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
8 godina
offline
Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Facebook

Vjerovati u bajke u 21. stoljeću?

 

Naravno lakše je moliti se za dobro i ne raditi ništa, bude bog sve sredio nema problema samo plati.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face

:/

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2017 9:44 (mirox65).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Brk kaže...
Mirox - rvatistan

 Joj da hvala. Bilo mi na vrh jezika.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
blackalbum kaže...
Sale_ds kaže...
Religija...rak rana svakog drustva..

volite pisati protiv religije i krščanstva a da ne postoji krščanstvo  živio bi u islamskim državama  ili ateističkim državama,sjeverna koreja,sssr,istočna njemačka,rumunjska itd i bilo bi ti miljardu puta gore eto primjer je taj slučaj iz pakistana,p.s da nije katoličke crkve u hrvatskoj u RH ne bi bilo ni H od hrvata

 Doba kada je krscanstvo imalo najvecu moc se zove '' dark ages '' ..ne bez razloga . 

 

I da , i ja sam Hrvat ali nisam '' 'rvatina'' i da ,  Ateist sam iz korijena . Koliko glupa osoba moze biti kad poistovijeti ateizam i komunizam . Ovo zadnje je nametnuta ideologija , ateizam nije nikome nametnut . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2017 10:41 (unimatrix001).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
unimatrix001 kaže...
blackalbum kaže...
Sale_ds kaže...
Religija...rak rana svakog drustva..

volite pisati protiv religije i krščanstva a da ne postoji krščanstvo  živio bi u islamskim državama  ili ateističkim državama,sjeverna koreja,sssr,istočna njemačka,rumunjska itd i bilo bi ti miljardu puta gore eto primjer je taj slučaj iz pakistana,p.s da nije katoličke crkve u hrvatskoj u RH ne bi bilo ni H od hrvata

 Doba kada je krscanstvo imalo najvecu moc se zove '' dark ages '' ..ne bez razloga . 

 

I da , i ja sam Hrvat ali nisam '' 'rvatina'' i da ,  Ateist sam iz korijena . Koliko glupa osoba moze biti kad poistovijeti ateizam i komunizam . Ovo zadnje je nametnuta ideologija , ateizam nije nikome nametnut . 

 Ti valjda nisi čuo za Envera Hoxhu.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
Zdenko kaže...
unimatrix001 kaže...
blackalbum kaže...
Sale_ds kaže...
Religija...rak rana svakog drustva..

volite pisati protiv religije i krščanstva a da ne postoji krščanstvo  živio bi u islamskim državama  ili ateističkim državama,sjeverna koreja,sssr,istočna njemačka,rumunjska itd i bilo bi ti miljardu puta gore eto primjer je taj slučaj iz pakistana,p.s da nije katoličke crkve u hrvatskoj u RH ne bi bilo ni H od hrvata

 Doba kada je krscanstvo imalo najvecu moc se zove '' dark ages '' ..ne bez razloga . 

 

I da , i ja sam Hrvat ali nisam '' 'rvatina'' i da ,  Ateist sam iz korijena . Koliko glupa osoba moze biti kad poistovijeti ateizam i komunizam . Ovo zadnje je nametnuta ideologija , ateizam nije nikome nametnut . 

 Ti valjda nisi čuo za Envera Hoxhu.

 Ako je pitanje postavljeno meni , jesam . Opet , jedno je nametati ''ateizam '' pod krinkom komunizma ( tome se stane na kraj kad- tad  , vazi u oba smijera ) a drugo je biti ateist u punom smislu . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
15 godina
neaktivan
offline
Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Facebook

Sva sreča pa živimo u sekularnoj državi u kojoj možeš bez problema napisati da je prorok Muhamed u svojoj 50 i nekoj godini oženio šestogodišnjakinju Aishu, al je bio tolko "fer", pa je brak konzumirao tek kad je napunila 9 godina...

 

Dakle, Muhamed je ni manje ni više nego...

scientia est potentia
 
6 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
alien kaže...

Sva sreča pa živimo u sekularnoj državi 

Sekularnoj, stvarno?

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/biskup-kosic-u-javnom-pismu-napao-plenkovica-doveli-ste-citavu-hrvatsku-u-velike-teskoce-molim-se-za-vas-ali-me-bog-vise-ne-uslisuje/6239761/

 

Isti taj Košić je svojedobno popljuvao Petrova zbog dogovora s Milanivićem, nakon čega je ovaj pretrčao Karamarku. Znamo kako je to završilo.

https://m.vecernji.hr/vijesti/vlado-kosic-da-ce-petrov-tako-nasjesti-i-odvesti-most-u-ralje-komunista-nisam-se-nadao-1046580

 

Toliko o nemiješanju Crkve u politiku.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2017 19:59 (Visak).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
alien kaže...

Sva sreča pa živimo u sekularnoj državi u kojoj možeš bez problema napisati da je prorok Muhamed u svojoj 50 i nekoj godini oženio šestogodišnjakinju Aishu, al je bio tolko "fer", pa je brak konzumirao tek kad je napunila 9 godina...

 

Dakle, Muhamed je ni manje ni više nego...

 ....izmisljeni lik isto kao i njegov krscanski pandan Isus . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2017 20:14 (unimatrix001).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
blackalbum kaže...
Sale_ds kaže...
Religija...rak rana svakog drustva..

volite pisati protiv religije i krščanstva a da ne postoji krščanstvo  živio bi u islamskim državama  ili ateističkim državama,sjeverna koreja,sssr,istočna njemačka,rumunjska itd i bilo bi ti miljardu puta gore eto primjer je taj slučaj iz pakistana,p.s da nije katoličke crkve u hrvatskoj u RH ne bi bilo ni H od hrvata

 Da nema katolicke crkve nebi bilo Hrvatske...vecu glupost nisam procitao vec godinama lol.

Ali da, u globalu si u pravu, da nema nikakve religije mozda nebi ni bilo granica, mozda bi ljudi shvatili da SVI zivimo na istom kamenu u svemiru u da smo svi zitelji jedne ZEMLJE, a ne vise njih (drzave jel) kako volimo misliti..
Svi smo na jednom hebenom kamencicu u svemiru, al bitno da smo izmislili granice da nam "susjedi koji vjeruju u neko drugo misticno bice i pricaju drugi jezik" ne smetaju lol..
Dovoljno je malo razmisliti o svemu tome i vrlo lako se dode do zakljucka da smo retardirani debili koji sami sebe polako ubijaju, kolko god to morbidno zvucalo istina je..
Jednog dana zemlja ce nas samo stepst sa sebe isto kak cucak stepe buhe i nikakav Muhamed ili Isus nece nikome pomoc, nema raja i nema milijardu djevica koje te cekaju negdje..
Dovoljno je vidjeti kako ljudi gladuju u africi, a na drugoj strani istog kamena na kojem zivimo frajer ima 500 milijardi dolara po raznim bankama jer mu trebaju, ali boze dragi, ni to mu nije dosta, on hoce jos...ZA KAJ!!!!! Nema veze kaj "susjed" nema cak ni pitke vode.. di je Bog, di je Muhamed u tom slucaju???

To je problem covjecansta, bitno je da se prica o religiji i severini umjesto o necemu bitnom..
Kada sam vidio koga je jedna od najvecih nacija izabrala za predsjednika (realno nisu imali bas ni za izabrat nes posteno, no to je prica za sebe) bilo mi je odmah jasno kolko smo zapravo fucked up i udareni u glavu jer slijepo vjerujemo prevarantima. Da, svi ti "nasi" veliki poglavari su u biti seronje koje lazu samo da bi dobili moc i to uglavnom na osnovu vjere za koju ih realno boli tuki, rade iskljucivo da sebi namaknu vise, a vecina slijepo vjeruje..
Izgubio sam optimizam potpuno, nikog postenog nema na pomolu vise - nigdje. Ne vidim, kak bi se reklo - svjetlo na kraju tunela.. Sranje koje ce se desit je neminovno, a ja ak to budu nuklearke odo u njemacku skup s mujom :D...
Bog i Hrvati!!! Aha, LOL. Kad bi barem na vjeronauku ucili pravopis, ah sorry, za to je Hrvatki kao predmet..

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.6.2017 15:01 (Sale_ds).
13 godina
neaktivan
offline
Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Facebook

Zakon dopušta ubijanje čovjeka jer sere po nečijem imaginarnom gazdi? Tako netko može reći da vjeruje u dvoglavog orla s cigarom, moliti se njemu i kad netko kaže nešto protiv orla, ubije ga.
Koja je razlika?

A da, kad je jedan kreten, kriv je, kad ih je više, nisu...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Facebook

ljudska rasa je primitivna

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pakistanac osuđen na smrt zbog pisanja po Face
unimatrix001 kaže...

 Dakle, Muhamed je ni manje ni više nego...

 ....izmisljeni lik isto kao i njegov krscanski pandan Isus . 

Isus nikako nije izmisljeni lik,dapace,on je postojao,postoje ti brojni dokazi o tome.

 

Zaista nije toliki problem u samoj vjeri i nama vjernicima,problem je u onima koji u ime vjere cine zlo.

 

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice