PewDiePie dobio nogu i od YouTubea

poruka: 191
|
čitano: 18.714
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PewDiePie dobio nogu i od YouTubea".
15 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
mbaksa kaže...
.. mislio sam da je riječ samo o bezveznjaku koji se krevelji i vrišti pred webcamom, a sad, kao što si i sam primijetio, vidim da je riječ o inteligentnom čovjeku koji zna što njegova publika želi.

 -da, i to vrijedi za kompletan showbiz, politiku i sl. .. pa prilagoditi tome kriterije kad se npr pljuje cajka koja umjesto pjesme prikazuje sise&guzove ili trumpizam.. prisjetiti se kad bilo kog tko ima par milijuna u džepu nazovemo glupim, .. no to ne znači da je 'dobar' (što god to značilo, jer i AlCapone je bio nekome dobar, frend.. da ne kažemo hićo i sl.).

no, tema nije .. ili je? .. igranje, koketiranje s nečim recimo bar neukusnim i recimo djecom.. etika, biz, sve je opravdano (ili ovisi o cijeni advokata).

 

edit: i ako prihvatimo da osobe nisu glupe/retardi .. tad su za sve odgovorne i 'morali su znati'.. biti pametniji, npr ne pljuvati u tanjur i vidjeti dalje od nosa (umjesto još jednog klika-lajka-zarađenog centa..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 12:55 (ihush).
16 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
ihush kaže...
mbaksa kaže...
.. mislio sam da je riječ samo o bezveznjaku koji se krevelji i vrišti pred webcamom, a sad, kao što si i sam primijetio, vidim da je riječ o inteligentnom čovjeku koji zna što njegova publika želi.

 -da, i to vrijedi za kompletan showbiz, politiku i sl. .. pa prilagoditi tome kriterije kad se npr pljuje cajka koja umjesto pjesme prikazuje sise&guzove ili trumpizam.. prisjetiti se kad bilo kog tko ima par milijuna u džepu nazovemo glupim, .. no to ne znači da je 'dobar' (što god to značilo, jer i AlCapone je bio nekome dobar, frend.. da ne kažemo hićo i sl.).

no, tema nije .. ili je? .. igranje, koketiranje s nečim recimo bar neukusnim i recimo djecom.. etika, biz, sve je opravdano (ili ovisi o cijeni advokata).

 Da, ali kjutipaj koji se dere i krevelji, izmedu tog kreveljenja pokazuje da je inteligentan.

 

Buduci da cajke ne pokazuju inteligenciju izmedu svojih nesuvislih kreveljenja, mislim da je cist ok pretpostaviti da su glupe/i, buduci da nisu pruzili razlog da mislimo drukcije.

- Psiho246
16 godina
offline
PewDiePie dobio nogu i od YouTubea

ma daj te ljudi 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea

to je još porazniji kriterij.. jer što su tad oni koji misle da su pametni, .. ili parafrazirati, vic, gej-peder.. pa otac kaže sinu, ti si peder.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
ihush kaže...

to je još porazniji kriterij.. jer što su tad oni koji misle da su pametni, .. ili parafrazirati, vic, gej-peder.. pa otac kaže sinu, ti si peder.

 Sta?

Porazniji je kriterij kada ocjenjujes covjekovu inteligenciju, pokazuje li on prisutnost ili odsutnost iste?

Oprosti, ne pratim.

Oprosti ali ako zena pjeva o haranju, oblokavanju i smrkanju kokaina, a u privatnom zivotu se fura na starletu, ne zna sklopiti slozenu recenicu, druzi se samo s estradnim seljacinama, a 3. muz joj je takoder estradni biznismen...ja cu je sudit glupom.

Hebiga, po tvome je i Culej potencijalno inteligentan ali on to skriva kako bi se okoristio saborskom placom...

 

Sry na offtopicu, obecajem, necu vise, imaj ti kriterije kakve hoces. 

- Psiho246
16 godina
moderator
online
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
ihush kaže...
edit: i ako prihvatimo da osobe nisu glupe/retardi .. tad su za sve odgovorne i 'morali su znati'.. biti pametniji, npr ne pljuvati u tanjur i vidjeti dalje od nosa (umjesto još jednog klika-lajka-zarađenog centa..).

Da je WSJ napravio članak u kojem bi u naslovu pisalo da PewDiePie ima anti-semitske šale, da iz videa nisu izrezali da se vidi da je radio socijalni eksperiment, znači da su zadržali kontekst, ja bih čkomio.

 

Da su napravili članak u kojem bi napisali što je doista radio i da su mu na temelju toga Disney i YouTube RED otkazali suradnju - ja bih čkomio.

 

No umjesto toga prikazali su ga nečim što nije - anti-semitom. Izmontirali su video tako da to "dokažu", što upućuje na intelektualno nepoštenje, neprofesionalnost i manjak integriteta; u kombinaciji s tim što su ga tužili Disneyu to ukazuje na zloćudnost.

 

WSJ je tim potezima pokazao da su čisti šljam, dno dna. Oklevetali su čovjeka, izbili mu milijune iz ruku - za klikove! Lažima, klevetom su oštetili su drugog da bi oni od toga profitirali! Da si dignu posjećenost i, po mogućnosti, kojeg novog pretplatnika.

 

Postupak WSJ-a ničim se ne može opravdati.

 

O PewDiePieu možete misliti što hoćete, ali svatko tko tvrdi da je on anti-semit ili da je propagirao ili zagovarao anti-semitizam je... Da ne budem neugodan - u teškoj deluziji.

 

 

Kažeš - morao je znati. Kak ćeš ti znati kad i čime će se netko sjetiti oklevetati te i time ti napraviti štetu? Kako čovjek to može predvidjeti? Kleveta je zakonski kažnjivo djelo!

15 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
mbaksa kaže...
.. Kleveta je zakonski kažnjivo djelo!

 -pogubio si se :))

 

edi: hmmm, naravno, potrebno je objasniti?

vađenje iz konteksta je ono što se cijelo vrijeme koristi kao argument.. koji je sad prerastao u klevetu? Primijeti pri tome, istitnitost i tko je što objavio (isječci njegovih klipova, ipak su njegovi klipovi i nema potrebe dokazivati jer je konkretna osoba nešto rekla i objavila). Brkanje po optužnici? Znak slabosti? .. :)) ili opet, ponovo, što da je pdp nešto takovg pisao na forumu? Bi li bio sankcioniran?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 17:04 (ihush).
16 godina
moderator
online
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
ihush kaže...

vađenje iz konteksta je ono što se cijelo vrijeme koristi kao argument.. koji je sad prerastao u klevetu? Primijeti pri tome, istitnitost

Pa da - primijeti istinitost. Kaže naslov članka: "Disney Severs Ties With YouTube Star PewDiePie After Anti-Semitic Posts".

 

Je li to istina? Jesu njegovi "postovi" anti-semitski?

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 18:01 (mbaksa).
15 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea

jel sad vađenje iz konteksta ili kleveta?

-isitinotost? treba dokazivati? u pitanju je snimka, nedvojbeno pdp-kao osoba, i nije to objavio netko drugi kako bi mu naštetio.. dak da npr kleveta nije.

-isčupati iz konteksta.. ok, može se.. a kontekst je? Svastika je OK? Hićo je OK? .. ne kaki. Što ćemo tad s thopmsonom i pjevačima? Ili banalizirat ću, darkeri (crne košulje..) je modni dodatak? Ima li konteksta? Nevažan? itd. Ostatak EU može ležerno (koketirati) .. s naci-fašizmom, nas to malo previše košta. Jel sve antisemitizam? Pa gle, mogao je pdp laprdati o minecraftu i priče ne bi ni bilo.. sam se ubio :)) Da ne povezujem s bivšim exom Mesićem, (sad je i ex antifašist..), a malo ga ponjelo.. kontekst? Kriterij?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
mbaksa kaže...
ihush kaže...
edit: i ako prihvatimo da osobe nisu glupe/retardi .. tad su za sve odgovorne i 'morali su znati'.. biti pametniji, npr ne pljuvati u tanjur i vidjeti dalje od nosa (umjesto još jednog klika-lajka-zarađenog centa..).

Da je WSJ napravio članak u kojem bi u naslovu pisalo da PewDiePie ima anti-semitske šale, da iz videa nisu izrezali da se vidi da je radio socijalni eksperiment, znači da su zadržali kontekst, ja bih čkomio.

 

Da su napravili članak u kojem bi napisali što je doista radio i da su mu na temelju toga Disney i YouTube RED otkazali suradnju - ja bih čkomio.

 

No umjesto toga prikazali su ga nečim što nije - anti-semitom. Izmontirali su video tako da to "dokažu", što upućuje na intelektualno nepoštenje, neprofesionalnost i manjak integriteta; u kombinaciji s tim što su ga tužili Disneyu to ukazuje na zloćudnost.

 

WSJ je tim potezima pokazao da su čisti šljam, dno dna. Oklevetali su čovjeka, izbili mu milijune iz ruku - za klikove! Lažima, klevetom su oštetili su drugog da bi oni od toga profitirali! Da si dignu posjećenost i, po mogućnosti, kojeg novog pretplatnika.

 

Postupak WSJ-a ničim se ne može opravdati.

 

O PewDiePieu možete misliti što hoćete, ali svatko tko tvrdi da je on anti-semit ili da je propagirao ili zagovarao anti-semitizam je... Da ne budem neugodan - u teškoj deluziji.

 

 

Kažeš - morao je znati. Kak ćeš ti znati kad i čime će se netko sjetiti oklevetati te i time ti napraviti štetu? Kako čovjek to može predvidjeti? Kleveta je zakonski kažnjivo djelo!

 Tocno to. Mrzili ili voljeli ga nebitno je jer ce sutra nac novu zrtvu koja se nece moc branit poput njega i unistit ce ga.
Srecom za njega internet je na njegovoj strani pa nece ovo imat posljedice kakve su mogle bit. 

Tko god misli suprotno jako je naivan. 

A ovo mi je jos najjace. Njegov tweet

"WSJ journalists knocking on my home address offering me "a chance and platform to defend myself". Im not joking, this happened." 

Kolko ogavan mozes bit  ?

8 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
ihush kaže...

jel sad vađenje iz konteksta ili kleveta?

-isitinotost? treba dokazivati? u pitanju je snimka, nedvojbeno pdp-kao osoba, i nije to objavio netko drugi kako bi mu naštetio.. dak da npr kleveta nije.

-isčupati iz konteksta.. ok, može se.. a kontekst je? Svastika je OK? Hićo je OK? .. ne kaki. Što ćemo tad s thopmsonom i pjevačima? Ili banalizirat ću, darkeri (crne košulje..) je modni dodatak? Ima li konteksta? Nevažan? itd. Ostatak EU može ležerno (koketirati) .. s naci-fašizmom, nas to malo previše košta. Jel sve antisemitizam? Pa gle, mogao je pdp laprdati o minecraftu i priče ne bi ni bilo.. sam se ubio :)) Da ne povezujem s bivšim exom Mesićem, (sad je i ex antifašist..), a malo ga ponjelo.. kontekst? Kriterij?

 Ak ne kuzis kontekst onda je to tvoj problem.

Imas na prvoj stranici video od h3h3 (koji je zidov) koji ce ti objasnit kontekst.



Rec da je PDP rasist je isto kao da velis da je Tanarino rasist jer se u njegovim filmovima 1000x spomene Nigger (i to zna rec jos on sam)

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 23:46 (Santana).
15 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
Santana kaže...


Rec da je PDP rasist ..

- ja nešto rekao? Rekao je neki novinar.. ili Disney. Već je napomenuto, djeca, tad se npr sarkazam ne tolerira. Za razliku od npr časopisa Hebdo.. kojeg ipak ne čitaju djeca, sloboda govora i sl ali se na kraju ipak zaključi da posotji i granica, neukus i sl. Ima tu i politike, licemjerstva, svega. Nije mu to trebalo (dok možda oportuno, možda dobije nove sljedbenike.. a zapitati se tad kakve?). PDP je mogao pametnije, ušao je u to, pokušat će okrenuti u svoju korist koliko mu to inteligencija i okolnosti dopuste. Jel zbog toga dobar-loš? Jel sad politički neutralniji/korektniji nego prije ovih klipova?

- ili, što da neki CRO-yutuber ima takav klipić, nekako mi zvuči vjerojatnije da bi stigla subpoena iz EU i svi bi se posipali pepelom dok se švedima to opravdava izvlačenjem iz konteksta.. kriterij. Ponovo, da je netko tu na forumu tako pisao.. što bi bilo s postom i autorom? Ili se može koketirati s nacizmom/fašizmom/izmom.. ako se na kraju kaže, to je samo šala, još gore, samo zbog klikova (novca) .. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
moderator
online
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
ihush kaže...

jel sad vađenje iz konteksta ili kleveta?

Jel sad rajčica ili kuća trokatnica?

 

ihush kaže...

-isitinotost? treba dokazivati?

Jesu PewDiePievi "postovi", kao što ga je WSJ optužio, anti-semitski?

 

Ako jesu - nisu ga oklevetali. Ako nisu - oklevetali su ga.

 

Pa... Jesu ili nisu PewDiePievi postovi anti-semitski?

8 godina
offline
PewDiePie dobio nogu i od YouTubea

Isto se moze rec za WSJ. 
Dal im je trebalo to ? Ona 3 "pametna" "novinara" su sad valjda zatvorili u neki podrum i cekaju da se zabravi na njih, dok WSJ dolazi u usporedbu sa SUN novima
samo zbog toga da PDP izgubi posao sa Disney i Google. Zar im on tolko znaci ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
mbaksa kaže...
...

 

Ako jesu - nisu ga oklevetali. Ako nisu - oklevetali su ga.

..

- promisli što je kleveta, tad će ti biti jasno koliko griješiš. Klip koji je on napravio, objavio, ne može biti kleveta pa je eliminiraj iz argumentacije. (imaš gore i link..) :)

- postovi? zar ne govorimo o pdp-yt-kliperašu? Klipovi. Van konteksta sigurno, u kontekstu možda. Jel on anti ili pro semitista? Neki kažu da je anti, ja se u te kvalifikacije ne bi petljao, nego bi ponovo pitao, tu na forumu.. ŠBBKBB? Neobičnu stranu si odabrao :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2017 0:41 (ihush).
16 godina
moderator
online
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
ihush kaže...
mbaksa kaže...
...

 

Ako jesu - nisu ga oklevetali. Ako nisu - oklevetali su ga.

..

- promisli što je kleveta, tad će ti biti jasno koliko griješiš.

Nemam ja što promišljavati što je kleveta - piše u zakonu.

 

ihush kaže...
- postovi? zar ne govorimo o pdp-yt-kliperašu? Klipovi.

Što to meni govoriš? Reci to WSJ-u. Nisam ga ja. nego ga je WSJ optužio da je pisao antisemitske postove. Ako to nije istina, znači da su ga oklevetali.

 

ihush kaže...
Jel on anti ili pro semitista? Neki kažu da je anti, ja se u te kvalifikacije ne bi petljao, nego bi ponovo pitao, tu na forumu..

Ako se ne izjasniš ili "ne znaš", ne možeš tvrditi da nije riječ o kleveti.

16 godina
online
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
nathan.fake kaže...

 

Uglavnom, izvuceno iz konteksta. Sprdnja na Fiverr i Keemstar-a ("kontraverzni" YT-er), izvukli jedan citat i napisali clanak kak je ovaj antisemitist 

 

 

 Hvala na linku. I meni je malac i taj fenomen iritantan, i nije mi se dalo osobno provjeravati što je to on točno rekao (jer mi je iritantan) ali ovdje je to čovjek lijepo složio u koncizni komentar i isječke, pa mi je jasnije. Uglavnom, što mi je šokantno... koliko su licemjerni i namjerno pristrani mediji koje sam smatrao nešto ozbiljnijima (wired, wallstreet journal...), pa
onda kad se sjetimo kako su djelovali za vrijeme predsjedničke kampanje... rusi su male bebe.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
neaktivan
offline
PewDiePie dobio nogu i od YouTubea

Tragično je što platforma kao što je YT nije valorizirala svoj prostor jer svi koji stavljaju svoje video uratke nisu baš jednako doprinjeli (bar se potrudili da budu dobri u nečemu ... dali je to nekakav gejming ili možda humor). Gleda se samo koliko ko ima pretplatnika na kanalu ... koliko je ko dobio lajkova za određeni video a kvaliteta ponuđenog materijala se ne ocjenjuje.

Smješno je što PewDiePie ima više pretplatnika na kanalu od jednog thenewboston o kvaliteti samog kanala neću ni da pričam ... no to što PewDiePie radi očito da ima prođu ... nažalost ... no sve ima svoju publiku.

Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
lizard_ago kaže...

Tragično je što platforma kao što je YT nije valorizirala svoj prostor jer svi koji stavljaju svoje video uratke nisu baš jednako doprinjeli (bar se potrudili da budu dobri u nečemu ... dali je to nekakav gejming ili možda humor). Gleda se samo koliko ko ima pretplatnika na kanalu ... koliko je ko dobio lajkova za određeni video a kvaliteta ponuđenog materijala se ne ocjenjuje.

Smješno je što PewDiePie ima više pretplatnika na kanalu od jednog thenewboston o kvaliteti samog kanala neću ni da pričam ... no to što PewDiePie radi očito da ima prođu ... nažalost ... no sve ima svoju publiku.

 Ja se isto tak cudim kak je gangnam pjesma prosla i bila tak popularna. Po meni cisto smece od pjesme.

Ima takvih primjera kolko hoces.

 

PDP za razliku od drugih ima svaki dan jedan video i to ga drzi.

14 godina
offline
PewDiePie dobio nogu i od YouTubea

 

Kako ih šamara hahaha

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310
Moj PC  
6 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
EZY-E kaže...

 

Kako ih šamara hahaha

 Hahaha koja legenda.

 

Inace se ne subscribeam skoro na nikog, na njega sam se sad subscribeo cisto iz nacela.

Zasluzio je, makar ga ne pratim niti ga necu pratiti. 

- Psiho246
12 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
lizard_ago kaže...

Tragično je što platforma kao što je YT nije valorizirala svoj prostor jer svi koji stavljaju svoje video uratke nisu baš jednako doprinjeli (bar se potrudili da budu dobri u nečemu ... dali je to nekakav gejming ili možda humor). Gleda se samo koliko ko ima pretplatnika na kanalu ... koliko je ko dobio lajkova za određeni video a kvaliteta ponuđenog materijala se ne ocjenjuje.

Smješno je što PewDiePie ima više pretplatnika na kanalu od jednog thenewboston o kvaliteti samog kanala neću ni da pričam ... no to što PewDiePie radi očito da ima prođu ... nažalost ... no sve ima svoju publiku.

 Kad držiš birtiju najdraži ti je gost onaj koji najviše potroši a ne onaj koji će ti uz jednu kavu cijeli dan ričati o nastanku svemira.

I to je pošteno jer tko bi bio taj "univerzalni sudac" koji bi odredio što je kvalitetno a što ne? Ti?

9 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
Santana kaže...
lizard_ago kaže...

Tragično je što platforma kao što je YT nije valorizirala svoj prostor jer svi koji stavljaju svoje video uratke nisu baš jednako doprinjeli (bar se potrudili da budu dobri u nečemu ... dali je to nekakav gejming ili možda humor). Gleda se samo koliko ko ima pretplatnika na kanalu ... koliko je ko dobio lajkova za određeni video a kvaliteta ponuđenog materijala se ne ocjenjuje.

Smješno je što PewDiePie ima više pretplatnika na kanalu od jednog thenewboston o kvaliteti samog kanala neću ni da pričam ... no to što PewDiePie radi očito da ima prođu ... nažalost ... no sve ima svoju publiku.

 Ja se isto tak cudim kak je gangnam pjesma prosla i bila tak popularna. Po meni cisto smece od pjesme.

Ima takvih primjera kolko hoces.

 

PDP za razliku od drugih ima svaki dan jedan video i to ga drzi.

 Slažem se...Lik je svakome sa zrnom soli u glavi debilan.

I stvarno je šteta da toliko kvalitetnijih youtubera ostaje u sjeni nekog kreveljenja i deranja.

Netko je već rekao, lik je imao sreću (ili znanje ?) da je ponudio ono što klinci puše i tu mu skidam kapu. 

 

Ovo kmečanje i cijela situacija od koje će samo na kraju profitirat i dobit nove subove (klince koji puše sve što lik objavi) mi ide na jetra.

Onaj Romano je baš pogodio u bulju.

BlueMax kaže...
lizard_ago kaže...

 Kad držiš birtiju najdraži ti je gost onaj koji najviše potroši a ne onaj koji će ti uz jednu kavu cijeli dan ričati o nastanku svemira.

I to je pošteno jer tko bi bio taj "univerzalni sudac" koji bi odredio što je kvalitetno a što ne? Ti?

 Filozofiraš. Postoji kvalitetan sadržaj i postoji šund. Čovjek veli sa svog stajališta. Vrlo vjerovatno zrele osobe.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2017 23:31 (Kharn).
16 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
Kharn kaže...

 Slažem se...Lik je svakome sa zrnom soli u glavi debilan.

I stvarno je šteta da toliko kvalitetnijih youtubera ostaje u sjeni nekog kreveljenja i deranja.

Netko je već rekao, lik je imao sreću (ili znanje ?) da je ponudio ono što klinci puše i tu mu skidam kapu. 

 

Ovo kmečanje i cijela situacija od koje će samo na kraju profitirat i dobit nove subove (klince koji puše sve što lik objavi) mi ide na jetra.

Onaj Romano je baš pogodio u bulju.

 Realno, vecina uspjesnih youtubera se krevelji i dere, tj. rade klaunove iz sebe.

Meni se to isto ne svida ali to ocito privlaci ljude.

 

Jedini kojeg volim cesto pogledat je Angry Joe koji je stvarno kvalitetan content, igracki znalac i covjek koji se stvarno potrudi maksimalno oko svake recenzije i produkcije.

 

No svakom svoje. Ti imas pravo ne voliti Pewdiepieov content, imas pravo ne voliti Angry Joeov content, svatko ima svoje ukuse i preferencije ovisno i o godinama, kako si i sam primijetio.

Ako je pewdiepie content za djecu - ok. I djeca trebaju imati svoj content.

 

No ovdje nije rasprava o kvaliteti vec optuzbama o Pewdiepie-u da je antisemit i da ima antisemitski content - sto je u potpunosti pogresno.

- Psiho246
12 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
Kharn kaže...

 Filozofiraš. Postoji kvalitetan sadržaj i postoji šund. Čovjek veli sa svog stajališta. Vrlo vjerovatno zrele osobe.

 Ne filozofiram. Samo pojašnjavam kako stvari funkcioniraju. Prošlo je vrijeme kad se publika privlačila kvalitetom. S tim se treba pomiriti. Pogledaj samo naše dnevne listove. Imaš 24 Sata koji su 50% reklame, 40% fotografije, 10% teksta od kojeg je 90% prepisano s raznih portala. To je najprodavanija dnevna novina u Hrvatskoj i naravno da svi žele objaviti reklamu u njoj. S druge strane imao si Vjesnik koji je 95% bio kvalitetan autorski tekst i kojeg u jedan dan nisi mogao pročitati od prvog do zadnjeg slova i ta novina je propala. Najprodavanija književnica nam je Nives Celzijus, najprodavaniji glazbenik Severina... jebi ga. A ni globalno stanje nije puno bolje. Pogledaj koji su najgledaniji filmovi 2017. To je industrija i ne možeš očekivati kako će Youtube gurati nekoga koga ti i ja smatramo kvalitetnijim na uštrb onoga ko im donosi novac.

15 godina
neaktivan
offline
PewDiePie dobio nogu i od YouTubea

Dakle ako je neukusno raspravljat o ukusima vjerovatno ni ovog topica nebi bilo no opet ... raspravljano oko toga dali je čovjek vrjedan da dobije sub ili ne. Ako su kvalitete kreveljenje i 'beštimanje' (psovanje) onda recimo u našim okvirima tu bi čovjek bez premca bio MacoLa no opet BlueMax ko sam ja da o tome sudim no mogu izreć svoje mišljenje ako o tome pričamo. Na YT ima ljudi koji zaslužuju da dobiju moju pažlju (sub) su ljudi kreativci (od onih od kojih mogu usvojit nova znanja).

PewDiePie bez obzira koliko pretplatnika na svom kanalu imao vjerovatno nebih ga ni popratio da se nije desio ovaj ekces ... međutim ponpa se diže jer čovjek ima veliku gledanost ... (njegovo svraćanje pozornosti je da će pogasit kanal a ima 50 mil. pretplatnika je isto kao da neko s dobitnom srećkom obriše guz i baci je u kanalizaciju) ... dakle čovjek zna što radi i to radi da bi diga svoju gledanost. Istu stvar radi i sad nakon što ga je WSJ etiketira dakle čovjek manipulira ... ne kreira i tu je bitna razlika ... to što čini očito ljude veseli ... no ko sam ja da o tome sudim. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PewDiePie dobio nogu i od YouTubea

Pogledajte do kraja, ovo nisu istine

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
EZY-E kaže...

Pogledajte do kraja, ovo nisu istine

U tom videu se dotaknuo nečeg čega čini mi se nitko ovdje nije, a što je, kad čovjek malo bolje razmisli, iznimno važno.

 

Naime, da je WSJ-u cilj bilo objektivno izvještavanje, a ne character assasination, onda ne samo da bi tražili PewDiePiev komentar prije objave članka kako bi imali zastupljenu i drugu stranu (a ne samo svoju), nego bi komentar tražili i prije nego su ga tužili Disneyu.

12 godina
offline
Re: PewDiePie dobio nogu i od YouTubea
mbaksa kaže...
EZY-E kaže...

Pogledajte do kraja, ovo nisu istine

U tom videu se dotaknuo nečeg čega čini mi se nitko ovdje nije, a što je, kad čovjek malo bolje razmisli, iznimno važno.

 

Naime, da je WSJ-u cilj bilo objektivno izvještavanje, a ne character assasination, onda ne samo da bi tražili PewDiePiev komentar prije objave članka kako bi imali zastupljenu i drugu stranu (a ne samo svoju), nego bi komentar tražili i prije nego su ga tužili Disneyu.

 Pa nisu toliko glupi. 

15 godina
offline
PewDiePie dobio nogu i od YouTubea

Ma bit WSJ je bio da se napravi nekakav veliki članak kako bi privukli pozornost, dobili nešto pratitelja i proširili se na ovo tržište od youtuba i interneta. Sam Felix je dao graf gdje se vidi kako standardni mediji padaju, a raste ovo drugo.

Tako da su ovi iz WSJ ciljano išli na Pewsa jer je najgledaniji na tom servisu, pa su mislili time privući dosta pozornisti pa makar i negativne, i makar i preko tuđih leđa. Izgleda da im je uspjelo. Ali ih je Felix malo zeznuo, pa kenja po njima i huška svoje gledatelje protiv njih.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 10:46 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice