Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor

poruka: 11
|
čitano: 1.529
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor".
12 godina
offline
Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor

oooo, mo že

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor

Ovo je taman PPI za 4K (možda 40" još i bolje ali ajde...), samo... s koje udaljenosti bi trebalo gledati taj monitor? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor

Još uvijek čekam monito sa ovim postavkama:

27'' +

4k

LED-OLED ili bolje

120 ili više Hz

3D

Low Latency

Life is a journey full of adventures !!
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor

Dočekao si ga, sam ti treba 5000 dolara ( Dell UP3017Q ).

16 godina
offline
Re: Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor
lllnuclearlll kaže...

Ovo je taman PPI za 4K (možda 40" još i bolje ali ajde...), samo... s koje udaljenosti bi trebalo gledati taj monitor? 

 A ovisi. fokusiraš se u radu na jedan predio pa nemoraš biti daleko. Kao ja sad kad čitam ova slova na zaslonu širine 
1 metra (16:10 30"+10:16 20") udaljen (mjerim upravo bauhaus papirnatim metrom - od nosine do zaslona) 55 cm :)

White_Insane kaže...

Još uvijek čekam monito sa ovim postavkama:

27'' +

4k

LED-OLED ili bolje

120 ili više Hz

3D

Low Latency

 Led nema neke direktne korelacije sa oled. Prvi je dakako način pozadinskog osvjetljenja već generirane točke (piksela), drugi je unificirana tehnologija generiranja prikaza. Da si rekao da bi htio flicker free led, freesync/g-sync bilo bi logičnije s obzirom na ove tvoje slijedeće ideje; 3d, 120hz, Low latency.. enivej, čini mi se na krivu si vijest komentirao. Ovo je radni monitor, ne gamerski. To možeš zaključiti i po promo slici na kojoj se ne 
prijeti nikakav rmpalija tenkom, puškom i bombom, nego se lijepo vidi UI Autodesk 3ds maxa. 
edit
D-sub? nije li on u stanju prikazati samo max 1600x1200 na 60Hz? Odakle im da njega stave?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2016 19:12 (overhaul).
14 godina
offline
Re: Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor
White_Insane kaže...

Još uvijek čekam monito sa ovim postavkama:

27'' +

4k

LED-OLED ili bolje

120 ili više Hz

3D

Low Latency

 sanjaj i dalje ,dok ti čekaš takav monitor ja trenutno uživam u DELL 24 inčnom IPS FULL  HD monitoru

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
16 godina
offline
Re: Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor
blackalbum kaže...
White_Insane kaže...

Još uvijek čekam monito sa ovim postavkama:

27'' +

4k

LED-OLED ili bolje

120 ili više Hz

3D

Low Latency

 sanjaj i dalje ,dok ti čekaš takav monitor ja trenutno uživam u DELL 24 inčnom IPS FULL  HD monitoru

 Ti si zakon. Sad sam tako ljubomoran 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor
White_Insane kaže...

Još uvijek čekam monito sa ovim postavkama:

27'' +

4k

LED-OLED ili bolje

120 ili više Hz

3D

Low Latency

 Lose cekas, vec imas par...samo kaj su ruzni nekako, tipa Dell iz UP serije je predebel a OLED je i tak

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
16 godina
offline
Re: Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor

OLED ima puno više problema sa burn in efektom, nažalost o tome se ne govori, proizvođaći šute, a monitori/TVi su jako skupi da bi napravio jednu grešku koju kasnije ne možeš ispraviti. Čitati obavezno jamstveni list prije kupnje bilokakvog OLED-a da ste upoznati što kada se dogodi burn-in efekt.

Ne bi htio biti čovjek koji je potrošio $5000 dolara na monitor koji može nakon 10 mj rada "zaraditi" burn-in.

LCD je trenutno bolji u tome i ne brineš o tome.

15 godina
offline
Re: Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor
makopos kaže...

OLED ima puno više problema sa burn in efektom, nažalost o tome se ne govori, proizvođaći šute, a monitori/TVi su jako skupi da bi napravio jednu grešku koju kasnije ne možeš ispraviti. Čitati obavezno jamstveni list prije kupnje bilokakvog OLED-a da ste upoznati što kada se dogodi burn-in efekt.

Ne bi htio biti čovjek koji je potrošio $5000 dolara na monitor koji može nakon 10 mj rada "zaraditi" burn-in.

LCD je trenutno bolji u tome i ne brineš o tome.

 Ja eto sada već 2 g imam OLED na mobitelu i nisam nekako turbo zadovoljan kao što bih bio davnih dana, jednostavno su LCDi napredovali.

S-IPS LCD ftw

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
12 godina
offline
Philips priprema 43-inčni 4K UHD IPS monitor

korejci za 800 eura vec imaju u ponudi wasabi mango, crossover i slicne monitore u rasponu od 40" do 55" sa 5ms odaziva, 20ms input laga, freesyncom, 10bitnim ahips panelom od lg-a 4:4:4 chroma pixel mappingom itd itd..  sad ce nama europljanima to sve samo sa duplo manje funkcija naplatit za istu cijenu 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2016 16:10 (neznalica90).
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice