Pirat na čelu Eichberga

poruka: 10
|
čitano: 4.010
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pirat na čelu Eichberga".
15 godina
neaktivan
offline
Pirat na čelu Eichberga

Sa srećom, nadam se da gradski budžet neće puniti od naknada naplaćenih za korištenje radio aparata u ugostiteljskim objektima ili ne daj bože iz cijene praznih digitalnih medija.

Ili možda ...

1 GR
1 GRRR
6 Grrrrw
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pirat na čelu Eichberga
I sada ce Kerumovi glasaci rec da su švicarci izabrali idiota...

\o/
Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Pirat na čelu Eichberga

Drago pali vatru {#}

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pirat na čelu Eichberga

Svica je obecana zemlja za pirate. Moj 50mbit link je nonstop u pogonu a ISP za kojega sam radio je imao politiku da je njegova klijentela anonimna (za upite o podatcima tipa tko je iza XY ip adrese skidao photoshop/terminatora3 ... ). Skidaj do mile volje :) (doduse glazbu i filmove - software ostaje ilegalan za preuzimanje) ...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pirat na čelu Eichberga
Bastardo kaže...

Svica je obecana zemlja za pirate. Moj 50mbit link je nonstop u pogonu a ISP za kojega sam radio je imao politiku da je njegova klijentela anonimna (za upite o podatcima tipa tko je iza XY ip adrese skidao photoshop/terminatora3 ... ). Skidaj do mile volje :) (doduse glazbu i filmove - software ostaje ilegalan za preuzimanje) ...

Znači, situacija kao i kod nas, samo 10ak puta brže.

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
16 godina
neaktivan
offline
Pirat na čelu Eichberga

"Prvi grad u čitavom svijetu koji je za gradonačelnika odabrao kandidata Piratske stranke je švicarski gradić Eichberg, a gradonačelnik je 31-godišnji Alex Arnold. Po zanimanju je programer"

Vidiš zanimljivo, kandidat Piratske stranke a programer !? Pa zar nam nisu veliki umovi na ovom forumu već bezbroj puta (kao npr. u ovom threadu : http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/nacela-pokleknula-pred-kintom/164042.aspx) objasnili da bilo ko podržava pirate (ma ne da podržava, nego ima bilo koje mišljenje osim da ih treba sve povješati / strijeljati) sasvim sigurno mora biti ljenčina / balavac / nezreli tinejdžer / neradnik koji nikad nije ništa vlastito stvorio, jer naravno da je ikad išta vlastito stvorio automatski bi bio zagriženi liberalni kapitalist ?

Rekli bi nekad - kako to, kume moj ? {#}

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pirat na čelu Eichberga
Bastardo kaže...

..Skidaj do mile volje :) (doduse glazbu i filmove - software ostaje ilegalan za preuzimanje) ...

-download je legalan i kod nas (i vjerojatno u 90% zemalja, ZAMP), naravno pri tomu se ne smiju krštiti drugi zakoni, isključivo legalnim sredstvima je download legalan. Svega, za osobnu upotrebu. Zazlika samo što za AV materijale nema nikakve licence koja bi ograničavala korištenje, dok je za software isklučivo korištenje ovisno o licenci, trial/demo bez licence, ali je download, kopija itd sasvim legalano.

Još samo da to malo dopre do novinara i BSAovaca.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
Pirat na čelu Eichberga

Najvažnije da je prvi puta programer i pravi informatičar na vodstvu,to da je pirat je čak i sporedno.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pirat na čelu Eichberga
Kant kaže...
I sada ce Kerumovi glasaci rec da su švicarci izabrali idiota...

\o/

 

Ne nego su idioti izabrali Keruma... Pa zažalili... {#}

Kad se sitim da je u vrime te kampanje moj stari govoria da ljudi sigurno neće izabrati Keruma, da nisu BAŠ TOLIKO glupi...

Hehe, nikad ne podcjenjuj ljudsku glupost, uvik se sitim one Einsteinove o gluposti i svemiru...

Btw šta mislite da probamo ovome Švicarcu ponudit veću plaću da dođe odi nama bit gradonačelnik umisto Keruma ?

 

 

g12356 kaže...

Najvažnije da je prvi puta programer i pravi informatičar na vodstvu,to da je pirat je čak i sporedno.

 

LOL, zar zbilja misliš da od svih gradonačelnika koji su ikad vladali svim gradovima u svijetu nijedan nikad nije bio programer !?

A bilo ih je i pirata masu {#}, samo ne službenih članova piratske stranke...

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Pirat na čelu Eichberga

Svejedno enkidu.nisam ni mislio to ali prvi je za kojeg znam...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice