Pisači i perilice kreću u kupovinu

poruka: 12
|
čitano: 1.349
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pisači i perilice kreću u kupovinu".
16 godina
odjavljen
offline
Pisači i perilice kreću u kupovinu

Pored zene - bas mi treba jos netko da kupuje kad mu se smisli...

Freak Show Inc.
 
25 0 hvala 0
15 godina
offline
Pisači i perilice kreću u kupovinu

Anazonova tehnologija?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pisači i perilice kreću u kupovinu

Bas prije par tjedana sam napravio jedan subscription i ima po defaultu ukljucen auto-renewal. Nigde u Help-u nema kako se to zaustavi. Support ne odgovara. Maknuo sam detalje kartice i svakako mogu ocekivati da ce me opet lupiti po dzepu. Ovakve usluge ce mozda biti za "srednji" sloj koji jos moze zazmiriti na trosak praska ili tonera. 

In vino veritas
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pisači i perilice kreću u kupovinu

Uskoro cemo dakle dobit perilice za 100 eura, ali ce raditi samo sa detergentom iz amazona.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pisači i perilice kreću u kupovinu
GranDaddo kaže...

Bas prije par tjedana sam napravio jedan subscription i ima po defaultu ukljucen auto-renewal. Nigde u Help-u nema kako se to zaustavi. Support ne odgovara. Maknuo sam detalje kartice i svakako mogu ocekivati da ce me opet lupiti po dzepu. Ovakve usluge ce mozda biti za "srednji" sloj koji jos moze zazmiriti na trosak praska ili tonera. 

 Gdje si to aktivirao? Na amazonu, paypalu ili negdje drugo?

15 godina
offline
Pisači i perilice kreću u kupovinu

to neće u moju kuću. ne bu meni šparet kupoval wc-papir. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pisači i perilice kreću u kupovinu
Narafski da ce printer kupiti original tintu, perilica sudja najskuplje tablete,... Al sve 5, kako će odlučiti koju pivu???!!!
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pisači i perilice kreću u kupovinu
a gdje je ona mašina što sama kupi prljav veš po kući te pere te razgrće te slaže? :D
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pisači i perilice kreću u kupovinu
hanteed kaže...
a gdje je ona mašina što sama kupi prljav veš po kući te pere te razgrće te slaže? :D

 

Moja mene vjerno sluzi vec 10 i pol godina

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Pisači i perilice kreću u kupovinu

ako će sami plaćat to što kupuju,brate mili nema problema..

Svemirski mega car
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2016 16:04 (matkoGSi).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pisači i perilice kreću u kupovinu

A jel će ti genijalni strojevi paziti gdje su akcije da kupe 9kg prašaka za veš po 60kn za dekintirani narod naše republike ili će derati po najskupljem jer su sklopili ugovor sa proizvođačem?

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
15 godina
offline
Re: Pisači i perilice kreću u kupovinu
ddarknessfairyy kaže...

A jel će ti genijalni strojevi paziti gdje su akcije da kupe 9kg prašaka za veš po 60kn za dekintirani narod naše republike ili će derati po najskupljem jer su sklopili ugovor sa proizvođačem?

 ako tu marketinšku ujdurmu "internet of things" shvatiš kao nešto što nema nikakve veze s tehnologijom (jer nema), već samo predstavlja nov ("revolucionaran") kanal za uvaljivanje beskorisnih "proizvoda" iz hiperprodukcije multinacionalki i šopanje dioničara lovom, možda ti neće biti lakše no bit ćeš opreznija što kupuješ i nikad ništa takvo nećeš prepustiti nikakvom stroju/softweru. da dugo živiš i dobro ti bude na Zemlji. amen. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice