Pixel 2 i Pixel 2 XL gase notifikacije prilikom vo

poruka: 8
|
čitano: 1.414
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pixel 2 i Pixel 2 XL gase notifikacije prilikom vo".
7 godina
neaktivan
offline
Pixel 2 i Pixel 2 XL gase notifikacije prilikom vo

hm, kao da sam ovu opciju već negdje vidio. pitam se kod koga?

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel 2 XL gase notifikacije priliko
hakintosrh kaže...

hm, kao da sam ovu opciju već negdje vidio. pitam se kod koga?

Kod Motorole? Navodno od 2013. imaju to.

8 godina
offline
Pixel 2 i Pixel 2 XL gase notifikacije prilikom vo

nije to baš opcija u navedenim uređajima već dodatna aplikacija koju je potrebno pronaći, skinuti, instalirati i podesiti. a izgleda da se baš i nema što podesiti osim da/ne.

Vidim da su iskopirali i uklanjanje 3,4mm priključka za slušalice hehe

Ja rekoh
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel 2 XL gase notifikacije priliko
Feudalac kaže...

nije to baš opcija u navedenim uređajima već dodatna aplikacija koju je potrebno pronaći, skinuti, instalirati i podesiti. a izgleda da se baš i nema što podesiti osim da/ne.

Vidim da su iskopirali i uklanjanje 3,4mm priključka za slušalice hehe

 Uklonili su ga ali su omogučili slušalice na usb typec,

Sada je trend da prate konkurenciju, da uguraju više u manju kutijicu. 

 

Ako sagledamo Iphone, Iphone je nedavno sa Iphone X kopirao ono što konkurencija nudila godinama. 

 

Brzo punjenje (adapter treba kupiti zasebno) 

QI bezično punjenje (opremu treba kupiti zasebno) 

Ekran bez ruba, prvi je to ponudio Sharp,nešto kasnije Xiaomi sa Mi Mixom, 

Veći ekran - iphone se puno duže zadržavao na 3.5" ili 4" ekran a konkurencija je nudila već odavno i 5, 5,5 inč, i naravno 5,9  inč. Appleu je jednostavno bio prisiljen pratiti trend jer nitko više ne želi 3.5 inč ekran :D 

 

 

da se držim teme

 

Ja mslim da ovo nepotrebno, ako imate bluetooth slušalicu ili neki slični uređaj. Meni ne smeta jer se mogu javljati u toku vožnje :) 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel 2 XL gase notifikacije priliko
Markić7 kaže...

 Ja mslim da ovo nepotrebno, ako imate bluetooth slušalicu ili neki slični uređaj. Meni ne smeta jer se mogu javljati u toku vožnje :)

Meni iskreno uopće nije jasna svrha toga... Ne razumijem zašto bi mi mobitel trebao ignorirati poziv kad se ne mogu javiti umjesto da ga sam ignoriram. Pa nisam degenerik da ako me netko zove tokom vožnje dobijem napadaj panike jer se "moram" javiti i idem tražiti mobitel umjesto da pratim cestu. Oni prave retarde od nas, materemi.

8 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel 2 XL gase notifikacije priliko
Meni stvarno nisu jasni ljudi koji specijalnim fičerom smatraju povećanje ekrana za pol inča, približavanje rubovima na dva umjesto četiri milimetra Itd. To je kao nešto ektstra. Inovacija je oled ekran, Samsung je tu napravio fantastičan posao. I da, nije bio prvi ali je odabrao dobru nišu, svakih šest mjeseci izbacuju novu generaciju i u šest-sedam godina su od smeća došli do ultimativnog prikaznika. Da ne duljim, svaka tehnologija ima prednosti i mane, na nekima treba još dosta poraditi. Inovacija je pametni telefon kao takav. Inovacija je čitač otiska prsta, store, sustav za plaćanje, inovacija je faceid Itd. Inovacija je bio i retina zaslon, Apple je postavio standard ne samo u mobilnom nego i u PC svijetu koji se negdje vise a negde manje prati. I sad je povećanje rezolucije za dodatnih 50 ppi koji su po defaultu isključeni big deal?

Dnd opcija je isključena po defaultu, za divno čudo ima dovoljno korisnih mogućnosti za podesiti, ne odnosi se na karte ili CarPlay sustav, može se zaobići slanjem odgovarajuće poruke ili ponavljanjem poziv. I da, može spasiti milione života u svijetu jer su vozači na mobitelu opasniji od pijanaca. Mislim da je to daleko korisnije od raspoređivanja ikona po ekranu izvan predefiniranog rastera
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel 2 XL gase notifikacije priliko
Nitko te ne tjera da ga koristiš. Kao sto bi torent rekao, to su opcije a opcije su uvijek dobre. Ova ima potencijal spasiti jako puno ljudskih života. A to sa retardirani su price za malu djecu. Ako koristiš opremu u vozilu ili imaš nosač onda vidiš tko te zove pa možeš ignorirati poziv, naravno nakon refleksnog skretanja pogleda. Znaš da se ljudima zastakli pogled dok im telefon vibrira u džepu? To je jače od nas, rijetki su koji telefon uopće ne doživljavaju. Ako znaš da gotovo nitko nema opremu ili nosač za mobitel u auto pa je on umjesto toga u džepu, onda znaš i da će gotovo svi refleksno posegnuti za mobitelom barem da vide tko zove pa da razmisle javiti se ili ne. Ja bih zakonski natjerao sve proizviđače da imaju ovu opciju uključenu i zablokiranu sve dok vozač ne donese posebno odobrenje da smije koristiti mobitel u vožnji.
Ja rekoh
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel 2 XL gase notifikacije priliko
Bolje da su blokirali dolazne i dolazne pozive jer ovo sto danas ljudi rade tokom voznje je totalno NEHUMANO.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice