Pokemonima protiv stresa

poruka: 13
|
čitano: 1.660
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pokemonima protiv stresa".
15 godina
offline
Pokemonima protiv stresa

neki dan sam pročital kak je jedan naš "nobelovac" napuhal 4,61 pokemona kad ga je murija ulovila u vrludajućem autu. izgleda da ti pikačui djeluju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pokemonima protiv stresa

Pokemoni vooodeme u svjet najboljih,Pokemon !!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pokemonima protiv stresa

Digimoni jedni

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokemonima protiv stresa

Bilo kakvo igranje uzrokuje smanjenje stresa, samo što su ovdje eto svi igrali pokemone...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemonima protiv stresa
Ges kaže...

Bilo kakvo igranje uzrokuje smanjenje stresa, samo što su ovdje eto svi igrali pokemone...

 Rekao bih da je istina ta činjenica, ali ipak veće smanjenje stresa uzrokuju igre u kojima si u interakciji sa pravim ljudima i još ako si u pokretu onda je win win, zato su uzeti pokemoni, mogli su uzeti ingress ili sličnu igru pokemonima i došli bi na isto, a to je da kretnja i interakcija sa pravim ljudima donosi manje stresa.

a sad osobno iskustvo, da definitivno je bolje od običnih MP računalnih igara ;)

7 godina
neaktivan
offline
Pokemonima protiv stresa

neki dan ih prvi put instalirao, mislio sam da ih još jedino ja igram 

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pokemonima protiv stresa

Ja bih rekao da je igraća populacija toliko opala da su proizvođači igre dali mig kolegama znanstvenicima da provedu jedno ovakvo istraživanje. Dobili su ishode kakve su i htjeli, iako je moglo i bolje (nedostaje zaključak da igranje Pokemona Go vodi izrazito boljim tjelesnim i psihičkim funkcijama).

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pokemonima protiv stresa

Mogao bi probat....naime u vrijeme kad je ovo bilo popularno nisam imao memorije na mobu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemonima protiv stresa
Ges kaže...

Bilo kakvo igranje uzrokuje smanjenje stresa, samo što su ovdje eto svi igrali pokemone...

Osim ako igraš Dark Souls i slične igre.

12 godina
offline
Re: Pokemonima protiv stresa
NecroKnight kaže...
Ges kaže...

Bilo kakvo igranje uzrokuje smanjenje stresa, samo što su ovdje eto svi igrali pokemone...

Osim ako igraš Dark Souls i slične igre.

 Ili CS:GO pa ti je tim 4 turka ili 4 rusa , pa kad pocnu pricati i flameati te... 

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
Re: Pokemonima protiv stresa
NecroKnight kaže...
Ges kaže...

Bilo kakvo igranje uzrokuje smanjenje stresa, samo što su ovdje eto svi igrali pokemone...

Osim ako igraš Dark Souls i slične igre.

Paaaa... jel bi radije išao na posao ili igrao doma Dark Souls?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemonima protiv stresa
Ljudi ne padajte na trikove!!!! Ne znate kako je kad vam GPS krivo pokazuje i kad ste naslonjeni na neki spomenik a vasa lokacija je na sasvim drugom mjestu. Ne znate kako je to kad vas izbaci usred igre i pise error. Kad vam na solidnom mobitelu ne radi dobro... Npr. imam novi mobitel koj ima 4 GB RAM, 7.0 android, sve zivo i ne zivo imam na mobu i malo je lakse igrati no bug i dalje postoji. Tako da vam igranje pokemona sa ciljem "moram skupit sve" nece biti niti zabavno niti opustajuce!
 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemonima protiv stresa
Nijam Kaj kaže...
Ljudi ne padajte na trikove!!!! Ne znate kako je kad vam GPS krivo pokazuje i kad ste naslonjeni na neki spomenik a vasa lokacija je na sasvim drugom mjestu. Ne znate kako je to kad vas izbaci usred igre i pise error. Kad vam na solidnom mobitelu ne radi dobro... Npr. imam novi mobitel koj ima 4 GB RAM, 7.0 android, sve zivo i ne zivo imam na mobu i malo je lakse igrati no bug i dalje postoji. Tako da vam igranje pokemona sa ciljem "moram skupit sve" nece biti niti zabavno niti opustajuce!

 Ti se zbog ovog registrirao?

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice