Poticanje na Firefox 3.5

poruka: 9
|
čitano: 1.621
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poticanje na Firefox 3.5".
15 godina
offline
Poticanje na Firefox 3.5

Eto google je najpametniji. a ovi "majmuni šta neće preć s IE6 ko im kriv... nek kupe viruse. To su ionak noobovi od kojih mi "kućni serviseri" zarađujemo. Smijeh

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Poticanje na Firefox 3.5

 do verzije 3.5 je radila savršeno (6 mj bez ijednog rušenja),3.5.1 sam uzeo sam i počinju problemi,ruši se..a za zadnju nadogradnju na 3.5.2 me nisu ni pitali


edit:što se tiče rušenja,vjerovatno sam sam kriv..bez obzira na sve, navika je učinila svoje..koristim ju kao glavni pretraživač

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2009 6:40 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Poticanje na Firefox 3.5
seneka kaže...

 do verzije 3.5 je radila savršeno (6 mj bez ijednog rušenja),3.5.1 sam uzeo sam,ruši se..a za zadnju nadogradnju na 3.5.2 me nisu ni pitali

 

meni se firefox sam jednom srusio i to na verziji 3.0.nesto nikad nemam problema s njim nit sa najjnovijim a i ne vidim zasto ljudi nejdu odma na najnoviju verziju

cim dulje na linuxu to bolje za moje zivce i zdravlje nadam se da ce te i vi to shvatiti PO PREPORUCI DOKTORA LUKE KOVACA
14 godina
neaktivan
offline
Poticanje na Firefox 3.5

I treba Smijeh

Nemam problema sa Firefoxom oko rušenja.

Još od beta 4 verzije koristim i nijednom se nije srušio.Belji se

A to za add-ons treba developeri da poprave.

Btw nadam se da će JetPack popraviti te probleme sa verzijama.

There's no sense crying over every mistake. You just keep on trying till you run out of cake.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Poticanje na Firefox 3.5

Znate koji bug mi je najgori koji imam u Firefoxu (imam 3.5.2) kad izgasim na youtube neki tab s upaljenim videom, video i dalje kao iđe ali je izgaseno, zvuk se čuje, pa uvjek pauziram video prije gasenja taba.

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Poticanje na Firefox 3.5

  meni je već par puta iskočilo to "poticanje", al nisam još dosad kliknuo na to.   budem valjda jednom prilikom, skoro pa sam sasvim zadovoljan i sa 3.0 verzijom

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Poticanje na Firefox 3.5

Firefox?

Kaj je to? :-)

Aha to je onaj "last summer" browser :-)))

 

Tu i tamo jos uvijek pokrenem FF, ali uvijek sam gledao da je up to date, naravno ako nije neka beta i ne vidim razlog zbog cega koristit stariju veziju.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Poticanje na Firefox 3.5

Evo i Bug online je mene potaknuo... Ta poruka o novoj verziji koja iskače iz statusne trake mi je uvijek nekak promaknula....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Poticanje na Firefox 3.5

Hmmm, sporije mi se učitavaju stranice nego na starijoj verziji... Možda bi bilo bolje da nisam instaliral 3.5 inačicu...Mršti se

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice