Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e-Gra

poruka: 14
|
čitano: 6.314
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e-Gra".
16 godina
neaktivan
offline
Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e-Gra

Netočna informacija. Bilo je moguće isključivo ako ste se kandidirali na lokalnim izborima. Potvrdila telefonski teta iz ministarstva.

Ovo je poruka iz paralelno otovrenog Chrome prozora sa stranica e-kaznena:

Trenutačno nije moguće slati zahtjeve za posebnim uvjerenjem, jer ne postoji niti jedna aktivna svrha.

 

Teta je još rekla da planiraju tu funkcionalnost ali da ne zna kada će biti implementirana.

Koja je svrha ovakvog pravosuđa? Ne postoji niti jedna aktivna svrha...

 

Moj PC  
6 0 hvala 4
10 godina
offline
Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e-Gra

E, baš probavam preko osobnog pretinaca u vezi e-građana doći do e-MUP, al' nekaj neće, li ga neće.....

Idem preko e-Pass, al' konstatno izbacuje:

"Server Error in '/' Application. Neispravan certifikat za potpisivanje....."

 

Dal' samo meni to javlja i drugima...

Druge e-usluge od preko e-građana su uredno dostupne.

 

BTW, dobro je ovo za nekažnjavanje, neće mladi morati stalno hodati negdje po sudovima...

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e
PzKpfw kaže...

E, baš probavam preko osobnog pretinaca u vezi e-građana doći do e-MUP, al' nekaj neće, li ga neće.....

Idem preko e-Pass, al' konstatno izbacuje:

"Server Error in '/' Application. Neispravan certifikat za potpisivanje....."

 

Dal' samo meni to javlja i drugima...

Druge e-usluge od preko e-građana su uredno dostupne.

 

BTW, dobro je ovo za nekažnjavanje, neće mladi morati stalno hodati negdje po sudovima...

 Mislim da ti to nejde preko e-passa. Moraš koristiti onaj viši stupanj/token. Ja idem preko e-zaba tokena.

Svaka funkcija e-građana zahtjeva određeni stupanj sigurnosti, oliti e-pass ili token - dio sam priložio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2017 15:38 (dankopaic).
9 godina
offline
Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e-Gra

Evo spojio se baš preko tokena od PBZ-a i javlja slijedeće: Trenutačno nije moguće slati zahtjeve za posebnim uvjerenjem, jer ne postoji niti jedna aktivna svrha.

 

Pod svrha je sivo i ne može se odabrati ništa. Što se razine autentifikacije tiče stoji razina 2, znači trebalo bi se moći i sa E-Pass prijaviti.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e-Gra

Bilo je moguće podnesti zahtjev prije nekih tjedan dana dok je trajalo kandidiranje na izborne liste.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2017 21:50 (.delboy).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e-Gra

U par navrata sam isprintao kojekakve potvrde iz sustava e-građani i uvijek kad sam priložio takvu e-potvrdu sam dobio odgovor "ma dajte donesite ovjereno žigom" :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e-Gra

Vjerojatno je opcija još uvijek u razvoju i bila je puštena samo za izbore, a ostalo će doći sa vremenom. 

 

Što se ostalih potvrda tiče, koristim ih često i nikad nisam imao nikakvih problema sa predavanjem. Još ih nitko nije odbio. Valjda sve ovisi od institucije do institucije.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e
0x4c756b61 kaže...

U par navrata sam isprintao kojekakve potvrde iz sustava e-građani i uvijek kad sam priložio takvu e-potvrdu sam dobio odgovor "ma dajte donesite ovjereno žigom" :)

 

Dakle, obavezni: 

8 godina
protjeran
offline
Re: Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e

Kada kliknem print rece mi da ima previse strana za isprintat, ne vole me u policiji sada me pokusavaju i sa internetom posvadat.

www.aocsource.com
10 godina
offline
Re: Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e

@dankopaic

 

Fala, frende.

 

Imam samo taj e-Pass kao e-građanin, al' mi neda da se spojim uopće na e-MUP, te mi javlja onu grešku koji sam naveo u prethodnom postu.

Moram pronaći neki službeni email, da upitam te sa e-građani točno kaj je problem....

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
14 godina
neaktivan
offline
Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e-Gra

Ajmo nešto ode razjasniti.

Koliko ja shvaćam i koliko dobro piše na web stranicama ministarstva, ode se radi o "potvrdi da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak" a ne o potvrdi o nekažnjavanju.

Potvrdu o nekažnjavanju nitko ne smije tražiti, osim policije i suda po zakonu o zaštiti osobnih podataka.

Dakle, ode se očito radi o potvrdi da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak, a dali je netko u prošlosti bio kažnjavan ili nije, dali je za to djelo bio u zatvoru ili platio novčanu ili neku drugu kaznu, to je već potpuno drugi par opanaka. 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e
PzKpfw kaže...

E, baš probavam preko osobnog pretinaca u vezi e-građana doći do e-MUP, al' nekaj neće, li ga neće.....

Idem preko e-Pass, al' konstatno izbacuje:

"Server Error in '/' Application. Neispravan certifikat za potpisivanje....."

 

Dal' samo meni to javlja i drugima...

Druge e-usluge od preko e-građana su uredno dostupne.

 

BTW, dobro je ovo za nekažnjavanje, neće mladi morati stalno hodati negdje po sudovima...

 

Nije samo kod tebe, tj. nije do tvog certifikata. Istekao im je cert u sustavu pa su imali drž-nedaj sa zamjenom certa. Valjda su do sada uspjeli propuhati stvar.

10 godina
offline
Re: Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e

@Solo761

 

Da, fala frende, tak je bilo kak ti veliš. Sada mi dela stvar.

 

Samo nigdje ne vidim opciju za potvrdu o nekažvanju...Gdje da to podignem preko e-građni.

Da, mogu sam preko e-Pass se javiti na e-MUP.

 

zatražio sam uvjerenje o boravištu, al' ništa se ne događa na toj njihovoj aplikaciji....

 

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
16 godina
offline
Potvrde o nekažnjavanju dostupne kroz sustav e-Gra

Nema na čemu, slučajno sam znao što je, u toj branši sam pa smo se cerekali što se MUP-u to dogodilo :D

 

Korisnost samog sustava je drugi par opanaka :/

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice